Cena osvobození - 26. ročník

Velké Meziříčí   8. 5. 2005
LM, SM 30
Kategorie : LM 30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3.Celk.
1. Kadela Zdeněk 1977 09718 KABLO V. Meziříčí 0324 97 100 96 293
2. Pěch Pavel 1971 05650 Slatina Brno 0162 97 97 97 291
3. Materna Jiří 1964 00298 Žďár nad Sáz. 0161 96 98 95 289
4. Michal Petr 1984 26317 Mostiště 0287 97 94 96 287
5. Kaman Petr 1973 25654 Žďár nad Sáz. 0161 93 96 97 286
6. Filip Jaroslav 1956 02881 KABLO V. Meziříčí 0324 95 97 94 286
7. Michal Vladimír 1958 05897 Mostiště 0287 95 94 93 282
8. Roháček Josef 1976 01925 Bystřice nad P. 0303 92 94 94 280
9. Mejzlík Jiří 1985 30259 Mostiště 0287 91 97 91 279
10. Marek Milan 1969 32098 Nové Město na Mor. 0030 92 88 96 276
11. Ráčil Tomáš 1971 09078 Bystřice nad P. 0303 92 93 90 275
12. Musil Otto 1976 15885 Bystřice nad P. 0303 92 89 89 270
13. Krutílek Jiří 1955 03455 Kuřim 0101 89 88 92 269
14. Veselý Miroslav 1977 01904 Bystřice nad P. 0303 88 91 90 269
15. Mejzlík Martin 1981 27967 Mostiště 0287 90 88 89 267
 
Kategorie : LM, SM 30 dorost, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3.Celk.
1. Michalová Jana 1987 33026 Mostiště 0287 95 98 94 287
2. Kamanová S.l 1990 35369 KABLO V. Meziříčí 0324 91 94 88 273
3. Uhlíř Jiří 1951 25069 Kuřim 0101 90 90 91 271
4. Chylík St. 1949 02884 KABLO V. Meziříčí 0324 87 92 91 270
5. Žák Vojtěch 1992 33627 Nové Město na Mor. 0030 92 92 83 267
6. Hradil Karel 1950 00297 Žďár nad Sáz. 0161 87 91 88 266
7. Babáček Jin. 1991 34411 Nové Město na Mor. 0030 86 90 89 265
8. Teplý Radek 1987 32918 KABLO V. Meziříčí 0324 87 89 89 265
9. Žák Pavel 1941 03470 Kuřim 0101 85 89 87 261
10. Řádek Lukáš 1992 35241 Nové Město na Mor. 0030 83 89 84 256
11. Lukeš Vojtěch 1991 34409 Nové Město na Mor. 0030 80 82 88 250
12. Vidlák Kamil 1991 35401 Mostiště 0287 85 81 77 243
13. Vondráčková H. 1991 n.č. KABLO V. Meziříčí 0324 41 51 30 121
 
Kategorie : LM 30 muži, junioři
Poř.SSKč. SSKČlenové družstva Celk.
1. Mostiště I. C-0287 (Michal V., Michal P., Michalová) 856
2. KABLO Velké Meziříčí I. C-0324 (Chylík, Filip, Kadela) 849
3. Žďár nad Sázavou C-0161 (Materna, Kaman, Hradil) 841
4. Bystřice nad Pernštejnem C-0303 (Musil, Roháček, Veselý) 819
5. Nové Město na Moravě C-0030 (Babáček, Žák, Marek) 808
6. Kuřim C-0101 (ing.Krutílek, Žák, Uhlíř) 801
7. Mostiště II. C-0287 (Mejzlík M., Mejzlík J., Vidlák) 789
8. KABLO Velké Meziříčí II. C-0324 (Teplý, Kamanová, Vondráčková) 660
Hlavní rozhodčí : Josef Požár - A 095