Meziklubová soutěž 2005 - 3.kolo

Bystřice n.P.   12. 6. 2005
LM, SM 30
Kategorie : LM 30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3.Celk.
1. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 98 98 295
2. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 96 98 97 291
3. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 97 97 97 291
4. Kubík J. 49 00056 Chrast 0201 94 95 98 287
5. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 96 92 97 285
6. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 96 93 93 282
7. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 95 95 92 282
8. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 91 95 95 281
9. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 92 97 91 280
10. Novák V. 60 31228 Chrast 0201 88 94 97 279
11. Ráčil T. 71 09078 Bystřice n.P. 0303 93 94 88 275
12. Veselý M. 77 01904 Bystřice n.P. 0303 89 90 95 274
13. Marek M. 69 32098 N.Město 0030 90 92 89 271
14. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 91 91 86 268
15. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 85 85 89 259
16. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 85 89 80 254
 
Kategorie : SM 30 dorost
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3.Celk.
1. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 94 95 94 283
2. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 92 96 93 281
3. Babáček J. 91 34411 N.Město 0030 89 88 93 270
4. Žák V. 92 33627 N. Město n.M. 0030 92 91 86 269
5. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 88 90 90 268
6. Řádek L. 92 35247 N. Město n.M. 0030 91 84 89 264
7. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 83 89 85 257
8. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 86 80 80 246
9. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 80 81 66 227
10. Juránková K. 90   N.Město 0030 62 65 63 190
 
Kategorie : LM, SM 30 družstva
Poř.SSK1.2. 3.Celk.
1. Mostiště 0287 291 283 280 854
2. Bystřice n.P. "A" 0303 285 282 275 842
3. Žďár n.S. 0161 295 282 259 836
4. Nové Město 0030 271 270 269 810
5. Kuřim 0101 281 268 254 803
Hlavní rozhodčí : František Vobr A 0096

Meziklubová soutěž 2005

( Průběžná výsledková listina - po 3. kole ze dne 12. 6. 2005 )
Bystřice n.P.   4. kola
LM, SM 30
1.kolo - 24. 4. 052.kolo - 29. 5. 05 3.kolo - 12. 6. 054.kolo - 4. 9. 05
Kategorie : LM 30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 290 291 295 0 876
2. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 290 291 291 0 872
3. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 288 286 291 0 865
4. Kubík J. 49 00056 Chrast 0201 290 285 287 0 862
5. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 286 283 280 0 849
6. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 282 280 285 0 847
7. Novák V. 60 31228 Chrast 0201 282 285 279 0 846
8. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 283 276 282 0 841
9. Marek M. 69 32098 N.Město 0030 270 273 271 0 814
10. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 265 259 268 0 792
11. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 268 262 259 0 789
12. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 272 255 254 0 781
13. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 0 276 282 0 558
14. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 0 273 281 0 554
  Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 279 275 0 0 554
16. Veselý M. 77 01904 Bystřice n.P. 0303 276 0 274 0 550
17. Ráčil T. 71 09078 Bystřice n.P. 0303 264 0 275 0 539
18. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 287 0 0 0 287
19. Kryštof V. 69 31559 Kuřim 0101 284 0 0 0 284
  Paleček M. 68 01912 Bystřice n.P. 0303 284 0 0 0 284
21. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 0 273 0 0 273
22. Teplý M. 85 30302 Kablo V.Mez. 0324 0 267 0 0 267
23. Štěpánek M. 56 00307 Žďár n.S. 0161 0 237 0 0 237
 
Kategorie : SM 30 dorost
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3.4.Celk.
1. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 286 285 283 0 854
2. Žák V. 92 33627 N. Město n.M. 0030 269 260 269 0 798
3. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 259 267 257 0 783
4. Řádek L. 92 35247 N. Město n.M. 0030 252 264 264 0 780
5. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 276 0 281 0 557
6. Babáček J. 91 34411 N.Město 0030 273 0 270 0 543
7. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 0 266 268 0 534
8. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 254 256 0 0 510
9. Navrátil T. 88 33675 Bystřice n.P. 0303 223 231 0 0 454
10. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 0 222 227 0 449
11. Teplý R. 87 32918 Kablo V.Mez. 0324 0 270 0 0 270
12. Lukeš V. 91 34409 N.Město 0030 254 0 0 0 254
13. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 0 0 246 0 246
14. Juránková K. 90   N.Město 0030 0 0 190 0 190
Kategorie : LM, SM 30 družstva
Poř.SSK1.2. 3.4.Celk.
1. Mostiště 0287 862 859 854 0 2575
2. Žďár n.S. 0161 845 840 836 0 2521
3. Bystřice n.P. "A" 0303 841 823 842 0 2506
4. Kuřim 0101 835 803 803 0 2441
5. Nové Město 0030 794 797 810 0 2401
6. Bystřice n.P. "B" 0303 819 0 0 0 819
Hlavní rozhodčí : František Vobr A 0096