Velká cena Černovic
OSL AVZO okresu Pelhřimov

Černovice   22. 4. 2006
VzPu 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 mládež do 10ti let
Poř.JménoNar. Klub1.2.3.Celk.
1. Novák Hynek 1998 H. Cerekev 90 90 91 271
2. Matkovský Josef 1996 Černovice 80 85 92 257
3. Veleta Petr 1996 Košetice 88 90 79 257
4. Hovorka Petr 1996 Černovice 85 85 86 256
5. Vichr Tomáš 1996 H. Cerekev 79 74 82 235
6. Pražák Jaroslav 1997 Obrataň 79 72 76 227
7. Motyčák Lukáš 1996 Černovice 78 71 71 220
8. Špetlová Dominika 1996 n.č. 60 63 76 199
9. Svobodová Jana 1997 H. Cerekev 69 64 64 197
10. Zeman Jaroslav 1997 Obrataň 59 70 63 192
11. Opletal Petr 1996 Obrataň 48 59 73 180
12. Pražák Ondřej 1999 Obrataň 50 48 52 150
 
Kategorie : VzPu 30 mládež do 12ti let
Poř.JménoNar. Klub1.2.3.Celk.
1. Sváček Petr 1994 Černovice 99 99 100 298
2. Nymburský Petr 1995 Černovice 100 100 98 298
3. Kubů Marie 1995 Černovice 99 99 99 297
4. Strnadová Tereza 1994 Černovice 97 99 98 294
5. Šebestová Aneta 1994 Černovice 94 97 94 285
6. Vránek Pavel 1995 Černovice 97 90 94 281
7. Skolková Klára 1994 Košetice 92 86 88 266
8. Pechová Magdaléna 1994 Košetice 86 82 81 249
9. Kolář Petr 1995 Černovice 78 76 75 229
 
Kategorie : VzPu 30 mládež do 14ti let
Poř.JménoNar. Klub1.2.3.Celk.
1. Vránková Monika 1993 Černovice 96 98 99 293
2. Havlík Martin 1993 H. Cerekev 96 99 97 292
3. Přibylová Ivana 1992 H. Cerekev 98 95 98 291
4. Drda Lukáš 1993 H. Cerekev 97 94 96 287
5. Matějka Milan 1993 H. Cerekev 97 96 91 284
6. Kubů Anežka 1993 Černovice 97 97 85 279
7. Šanda Martin 1993 H. Cerekev 86 90 93 269
8. Nebesařová Iveta 1993 Košetice 90 89 85 264
Kategorie : VzPu 40 mládež do 16ti let vstoje
Poř.JménoNar. Klub1.2.3.4.Celk.
1. Krenarová Eliška 1991 Černovice 78 80 82 81 321
2. Strnadová Tereza 1994 Černovice 68 62 64 69 263
3. Havlík Martin 1992 H. Cerekev 69 59 50 64 242
4. Sváček Petr 1994 Černovice 56 47 57 60 220
Kategorie : VzPu 30 družstva
Poř.KlubJméno 1.2.3.Vysl.Celk.
1. Černovice Vránková Monika 96 98 99 293 885
Strnadová Tereza 97 99 98 294
Sváček Petr 99 99 100 298
2. Černovice Nymburský Petr 100 100 98 298 876
Kubů Marie 99 99 99 297
Vránek Pavel 97 90 94 281
3. H. Cerekev Přibylová Ivana 98 95 98 291 870
Havlík Martin 96 99 97 292
Drda Lukáš 97 94 96 287
4. Černovice Kubů Anežka 97 97 85 279 821
Šebestová Aneta 94 97 94 285
Matkovský Josef 80 85 92 257
5. H. Cerekev Šanda Martin 86 90 93 269 788
Matějka Milan 97 96 91 284
Vichr Tomáš 79 74 82 235
6. Košetice Nebesařová Iveta 90 89 85 264 779
Pechová Magdaléna 86 82 81 249
Skolková Klára 92 86 88 266
7. Černovice Kolář Petr 78 76 75 229 705
Motyčák Lukáš 78 71 71 220
Hovorka Petr 85 85 86 256
8. Obrataň Pražák Jaroslav 79 72 76 227 599
Zeman Jaroslav 59 70 63 192
Opletal Petr 48 59 73 180