Pohár SSK Kablo Velké Meziříčí

17. ročník

Velké Meziříčí   1. 10. 2006
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč.SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 97 95 100 98 96 99 585
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 97 98 97 99 96 97 584
3. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 97 96 99 96 99 96 583
4. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 99 96 96 98 96 96 581
5. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 95 97 96 96 98 97 579
6. Kadela Z. 77 09718 Kablo V.Mez. 0324 100 93 89 98 97 98 575
7. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 94 96 95 94 99 94 572
8. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 93 92 94 92 97 95 563
9. Dohnal I. 86 29774 Okříšky 0558 95 95 96 95 94 88 563
10. Teplý M. 85 30302 Kablo V.Mez. 0324 95 97 92 92 94 92 562
11. Teplý R. 87 32918 Kablo V.Mez. 0324 87 92 86 89 89 94 537
12. Veselý M. 77 01904 Bystřice n.P. 0303 90 89 93 82 92 88 534
 
Kategorie : LM, SM 60 - dorost, ženy, senioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč.SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Hlaváček S. 54 05657 Slatina Brno 0162 95 97 96 98 94 95 575
2. Babáček J. 91 34411 N.Město na M. 0030 98 95 92 95 96 94 570
3. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 92 97 98 93 94 94 568
4. Šůna J. 89 33384 Slatina Brno 0162 94 94 95 91 94 92 560
5. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 91 93 93 90 95 97 559
6. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 96 94 99 93 89 88 559
7. Dudová V. 94 35128 Slatina Brno 0162 92 95 86 93 91 97 554
8. Řádek L. 92 35247 N.Město na M. 0030 90 91 94 85 92 92 544
9. Kamanová A. 92 36081 Kablo V.Mez. 0324 93 89 91 87 94 90 544
10. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 83 91 91 96 90 92 543
11. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 90 84 94 90 89 89 536
12. Belko M. 88 35713 Okříšky 0558 85 86 91 91 92 83 528
13. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 86 89 90 84 83 93 525
14. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 88 76 87 94 86 91 522
15. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 91 82 88 83 91 84 519
16. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 82 89 86 81 88 88 514
17. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 74 73 66 78 79 77 447
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.  SSKSložení družstvaCelk.
1.   Mostiště Michal P. 583, Michal V. 579, Michalová J. 568 1730
2.   Slatina Brno Pěch P. 581, Hlaváček S. 575, Šůna J. 560 1716
3.   Bystřice n. P. Roháček J. 572, Musil O. 563, Zach J. 559 1694
4.   Žďár nad S. Kaman P. 585, Materna J. 584, Hradil K. 522 1691
5.   Kablo V.Mez. I. Kadela Z. 575, Kamanová S. 547, Teplý R. 537 1655
6.   Kablo V.Mez. II. Teplý M. 562, Kamanová A. 544, Vondráčková H. 519 1625
Hlavní rozhodčí : Josef Požár - A 095