Meziklubová soutěž - 3.kolo

Bystřice nad Pernštejnem   11. 6. 2006
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 98 100 98 97 99 591
2. Teplý M. 85 30302 Kablo V.Mez. 0324 97 94 95 97 98 97 578
3. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 96 97 98 98 95 94 578
4. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 97 96 95 94 95 99 576
5. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 96 97 95 94 97 95 574
6. Chmelař S. 39 04197 Chotěboř 0120 93 94 95 96 95 98 571
7. Fišera J. 51 04202 Chotěboř 0120 96 95 94 96 94 96 571
8. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 90 97 93 93 95 97 565
9. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 87 98 94 94 93 97 563
10. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 98 90 92 89 94 96 559
11. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 93 90 92 92 95 92 554
12. Ráčil T. 71 09078 Bystřice n.P. 0303 87 95 92 89 95 94 552
13. Pátek J. 39 00420 Chotěboř 0120 95 91 86 94 92 90 548
14. Teplý R. 87 32918 Kablo V.Mez. 0324 84 87 86 96 96 96 545
15. Veselý M. 77 01904 Bystřice n.P. 0303 91 87 94 94 89 88 543
16. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 94 90 90 91 88 85 538
17. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 82 87 85 90 91 85 520
18. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 87 87 89 85 84 78 510
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 99 95 93 96 94 95 572
2. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 94 94 97 91 97 95 568
3. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 97 92 94 95 95 90 563
4. Šrámek J. 93 35956 N.Město n.M. 0030 94 95 92 97 93 91 562
5. Babáček J. 91 34411 N.Město n.M. 0030 93 91 94 94 96 91 559
6. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 91 98 89 91 92 92 553
7. Peňák V. 91 34530 Pomezí 0119 94 92 93 91 90 91 551
8. Kubík P. 90 34531 Pomezí 0119 88 90 94 91 93 90 546
9. Petržela P. 92   Pomezí 0119 89 89 90 94 90 90 542
10. Žák V. 92 33627 N.Město n.M. 0030 84 89 92 90 93 93 541
11. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 89 92 87 93 90 88 539
12. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 90 89 89 87 90 86 531
13. Filouš M. 90 33607 Pomezí 0119 89 81 89 90 90 88 527
14. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 87 77 83 85 83 89 504
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.2.3.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 591 578 563 1732
2. Mostiště 0287 576 574 563 1713
3. Chotěboř 0120 571 571 548 1690
4. Bystřice n.P. "A" 0303 568 559 554 1681
5. Nové Město n.M. 0030 562 559 541 1662
6. Bystřice n.P. "B" 0303 553 552 543 1648
7. Pomezí 0119 572 546 527 1645
8. Kuřim 0101 565 538 510 1613
Hlavní rozhodčí : František Vobr A 0096

Meziklubová soutěž 2006

(Průběžná výsledková listina po 3.kole ze dne 11.6.2006)
Bystřice nad Pernštejnem   4.kola
LM, SM 60
1.kolo - 23.4.062.kolo - 28.5.06 3.kolo - 11.6.064.kolo - 3.9.06
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 590 588 591 0 1769
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 583 589 578 0 1750
3. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 582 580 574 0 1736
4. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 576 575 576 0 1727
5. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 566 563 559 0 1688
6. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 573 553 554 0 1680
7. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 567 549 563 0 1679
8. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 552 560 565 0 1677
9. Veselý M. 77 01904 Bystřice n.P. 0303 554 541 543 0 1638
10. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 528 528 520 0 1576
11. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 527 538 510 0 1575
12. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 561 549 0 0 1110
13. Ráčil T. 71 09078 Bystřice n.P. 0303 545 0 552 0 1097
14. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 0 537 538 0 1075
15. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 583 0 0 0 583
16. Teplý M. 85 30302 Kablo V.Mez. 0324 0 0 578 0 578
17. Fišera J. 51 04202 Chotěboř 0120 0 0 571 0 571
18. Chmelař S. 39 04197 Chotěboř 0120 0 0 571 0 571
19. Pátek J. 39 00420 Chotěboř 0120 0 0 548 0 548
20. Teplý R. 87 32918 Kablo V.Mez. 0324 0 0 545 0 545
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.Celk.
1. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 564 558 568 0 1690
2. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 562 553 572 0 1687
3. Babáček J. 91 34411 N.Město n.M. 0030 566 554 559 0 1679
4. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 541 559 553 0 1653
5. Kubík P. 90 34531 Pomezí 0119 544 551 546 0 1641
6. Šrámek J. 93 35956 N.Město n.M. 0030 509 559 562 0 1630
7. Žák V. 92 33627 N.Město n.M. 0030 535 509 541 0 1585
8. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 519 507 531 0 1557
9. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 0 565 563 0 1128
10. Peňák V. 91 34530 Pomezí 0119 0 532 551 0 1083
11. Filouš M. 90 33607 Pomezí 0119 0 541 527 0 1068
12. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 529 506 0 0 1035
13. Kaštánková P. 89 22161 Slatina Brno 0161 585 0 0 0 585
14. Petržela P. 92   Pomezí 0119 0 0 542 0 542
15. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 0 0 539 0 539
16. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030 538 0 0 0 538
17. Šimůnek J. 92 35398 Pomezí 0119 521 0 0 0 521
18. Lukeš V. 91 34409 N.Město n.M. 0030 0 512 0 0 512
19. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 0 0 504 0 504
20. Dvořák T. 93 36087 Pomezí 0119 455 0 0 0 455
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.k.2.k. 3.k.4.k.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 1740 1726 1732 0 5198
2. Mostiště 0287 1687 1720 1713 0 5120
3. Bystřice n.P. "A" 0303 1684 1674 1681 0 5039
4. Nové Město n.M. 0030 1639 1622 1662 0 4923
5. Pomezí 0119 1627 1645 1645 0 4917
6. Kuřim 0101 1640 1647 1613 0 4900
7. Bystřice n.P. "B" 0303 1624 1607 1648 0 4879
8. Chotěboř 0120 0 0 1690 0 1690
Hlavní rozhodčí : František Vobr A 0096