Meziklubová soutěž - 4.kolo

Bystřice nad Pernštejnem   3. 9. 2006
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 97 99 98 99 100 100 593
2. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 96 91 97 99 98 97 578
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 96 95 93 97 98 98 577
4. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 95 94 98 95 98 97 577
5. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 95 92 99 95 92 91 564
6. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 94 95 93 92 91 96 561
7. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 89 92 94 97 94 95 561
8. Teplý R. 87 32918 Kablo V.Mez. 0324 94 96 93 94 91 93 561
9. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 93 94 94 97 91 91 560
10. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 90 95 90 88 92 93 548
11. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 88 95 92 91 90 92 548
12. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 92 91 88 90 92 91 544
13. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 83 92 88 88 91 90 532
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 98 92 93 88 96 96 563
2. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 94 95 92 93 92 91 557
3. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 92 93 93 95 91 92 556
4. Žák V. 92 33627 N.Město n.M. 0030 91 94 91 88 89 87 540
5. Kamanová A. 92 36081 Kablo V.Mez. 0324 91 89 88 92 92 87 539
6. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 84 91 93 88 88 87 531
7. Šrámek J. (d.) 93 35956 N.Město n.M. 0030 88 88 95 88 85 85 529
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.2.3. Celk.
1. Mostiště 0287 578 577 557 1712
2. Žďár n.S. 0161 593 561 548 1702
3. Bystřice n.P. 0303 564 561 556 1681
4. Kablo V.Mez. 0324 563 561 539 1663
5. Kuřim 0101 560 548 544 1652
6. Nové Město n.M. 0030 540 529 0 1069
Hlavní rozhodčí : František Vobr A 0096

Meziklubová soutěž 2006

(Konečná výsledková listina po posledním kole ze dne 3.9.2006)
Bystřice nad Pernštejnem   4.kola
LM, SM 60
1.kolo - 23.4.062.kolo - 28.5.06 3.kolo - 11.6.064.kolo - 3.9.06
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 590 588 591 593 1774
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 583 589 578 0 1750
3. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 582 580 574 578 1740
4. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 576 575 576 577 1729
5. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 566 563 559 564 1693
6. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 567 549 563 561 1691
7. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 573 553 554 561 1688
8. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 552 560 565 560 1685
9. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 561 549 0 544 1654
10. Veselý M. 77 01904 Bystřice n.P. 0303 554 541 543 0 1638
11. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 527 538 510 548 1613
12. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 0 537 538 532 1607
13. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 528 528 520 548 1604
14. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 583 0 0 577 1160
15. Teplý R. 87 32918 Kablo V.Mez. 0324 0 0 545 561 1106
16. Ráčil T. 71 09078 Bystřice n.P. 0303 545 0 552 0 1097
17. Teplý M. 85 30302 Kablo V.Mez. 0324 0 0 578 0 578
18. Fišera J. 51 04202 Chotěboř 0120 0 0 571 0 571
19. Chmelař S. 39 04197 Chotěboř 0120 0 0 571 0 571
20. Pátek J. 39 00420 Chotěboř 0120 0 0 548 0 548
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.k.2.k.3.k. 4.k.Celk.
1. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 564 558 568 0 1690
2. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 562 553 572 0 1687
3. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 0 565 563 557 1685
4. Babáček J. 91 34411 N.Město n.M. 0030 566 554 559 0 1679
5. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 541 559 553 556 1668
6. Šrámek J. (d.) 93 35956 N.Město n.M. 0030 509 559 562 529 1650
7. Kubík P. 90 34531 Pomezí 0119 544 551 546 0 1641
8. Žák V. 92 33627 N.Město n.M. 0030 535 509 541 540 1616
9. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 519 507 531 531 1581
10. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 0 0 539 563 1102
11. Peňák V. 91 34530 Pomezí 0119 0 532 551 0 1083
12. Filouš M. 90 33607 Pomezí 0119 0 541 527 0 1068
13. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 529 506 0 0 1035
14. Kaštánková P. 89 22161 Slatina Brno 0161 585 0 0 0 585
15. Petržela P. 92 Pomezí 0119 0 0 542 0 542
16. Kamanová A. 92 36081 Kablo V.Mez. 0324 0 0 0 539 539
17. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030 538 0 0 0 538
18. Šimůnek J. 92 35398 Pomezí 0119 521 0 0 0 521
19. Lukeš V. 91 34409 N.Město n.M. 0030 0 512 0 0 512
20. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 0 0 504 0 504
21. Dvořák T. 93 36087 Pomezí 0119 455 0 0 0 455
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.k.2.k. 3.k.4.k.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 1740 1726 1732 1702 5198
2. Mostiště 0287 1687 1720 1713 1712 5145
3. Bystřice n.P. (A) 0303 1684 1674 1681 1681 5046
4. Kuřim 0101 1640 1647 1613 1652 4939
5. Nové Město n.M. 0030 1639 1622 1662 1069 4923
6. Pomezí 0119 1627 1645 1645 0 4917
7. Bystřice n.P. (B) 0303 1624 1607 1648 0 4879
8. Chotěboř 0120 0 0 1690 0 1690
9. Kablo V.Mez. 0324 0 0 0 1663 1663
Hlavní rozhodčí : František Vobr A 0096