O Štít města Třeště

Horní Cerekev   13. 5. 2006
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Chmelař S. 39 04197 Chotěboř 0120 97 97 95 98 98 100 585
2. Matoušek K. 85 32261 Pelhřimov 0353 98 96 97 94 97 98 580
3. Fišera J. 51 04202 Chotěboř 0120 100 99 94 96 95 94 578
4. Vojáček Z. 63 04193 Chotěboř 0120 96 96 96 98 94 97 577
5. Hrubeš V. 51 04120 Pelhřimov 0353 92 95 97 98 95 97 574
6. Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 0039 96 95 96 93 96 97 573
7. Tůma M. 85 28060 Třešť 0039 95 95 96 94 97 96 573
8. Přibyl M. 67   AVZO H.Cerekev 3052 92 95 97 94 95 98 571
9. Dohnal I. 86 29774 Okříšky 0558 95 96 97 93 92 93 566
10. Šamaj V. 51   AVZO H.Cerekev 3052 96 92 97 95 95 91 566
11. Dvořák M. 79 18139 Okříšky 0558 93 95 96 92 93 96 565
12. Tvarůžek J. 49 01786 Prosiměřice 0125 93 95 96 93 90 92 559
13. Košťák F. 49 01017 Batelov 0383 91 90 91 93 91 96 552
14. Belko M. 88 35713 Okříšky 0558 90 94 90 94 93 91 552
15. Zbirovský J. 68   Pelhřimov 0353 92 90 94 93 89 87 545
16. Matoušek K. 56 30941 Pelhřimov 0353 84 93 89 90 90 91 537
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Průk. SSKč. SSK1.2.3. 4.5.6.Celk.
1. Přibylová I. 92 35891 Třešť 0039 94 95 95 93 89 98 564
2. Sváček P. 94 35261 Pelhřimov 0353 93 93 91 95 95 93 560
3. Havlík M. 93 35894 Třešť 0039 88 92 96 92 96 93 557
4. Krenarová E. 91 35846 Pelhřimov 0353 93 95 86 93 92 93 552
5. Vránková M. 93 35847 Pelhřimov 0353 95 89 91 95 89 93 552
6. Lanč O. 91 33828 Třešť 0039 92 93 89 88 93 90 545
7. Strnadová T. 94 35199 Pelhřimov 0353 92 94 86 93 91 88 544
8. Kadlecová I. 88 28061 Třešť 0039 78 84 83 89 88 91 513
9. Hamerník J. 92 35893 Třešť 0039 76 76 86 87 74 83 482
10. Jelínek M. 92 36075 Třešť 0039 81 72 70 82 77 80 462
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.2.3. Celk.
1. Chotěboř Chmelař S. 585 Fišera J. 578 Vojáček Z. 577 1740
2. Třešť A Tůma M. 573 Šenkapoul V. 573 Přibylová I. 564 1710
3. AVZO H. Cerekev Přibyl M. 571 Šamaj V. 566 Krenerová E. 552 1689
4. Okříšky Dohnal I. 566 Dvořák M. 565 Belko M. 552 1683
5. Pelhřimov Sváček P. 560 Vránková M. 552 Strnadová T. 544 1656
6. Třešť B Havlík M. 557 Lanč O. 545 Kadlecová I. 513 1615
Hlavní rozhodčí : Kadlec František A-0049