Umístění střelců regionu Vysočina
na vrcholných soutěží České republiky

Mistrovství České republiky 2006

Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
2. Veverková L. 1974 Pelhřimov 94 99 95 94 95 92 569 203,5 772,5
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
3. Materna J. 1964 Žďár nad S. 99 99 98 98 98 99 591 103,6 694,6
13. Hrubeš V. 1951 Pelhřimov 96 96 100 95 100 100 587    
14. Kaman P. 1973 Žďár nad S. 96 98 100 98 98 97 587    
23. Šenkapoul V. 1953 Třešť 98 96 99 97 98 97 585    
35. Dočekal S. 1963 Chotěboř 97 97 96 98 97 96 581    
46. Michal P. 1984 Mostiště 94 96 93 97 99 98 577    
47. Vojáček Z. 1963 Chotěboř 98 96 94 97 97 95 577    
48. Chmelař S. 1939 Chotěboř 96 98 98 95 96 94 577    
56. Fišera J. 1951 Chotěboř 96 96 94 97 95 96 574    
62. Michal V. 1958 Mostiště 97 93 95 95 91 98 569    
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSKvleževstoje vklečeCelk.Fin.Celk.
12. Materna J. 1964 Žďár nad S. 387 372 374 1133    
20. Kaman P. 1973 Žďár nad S. 392 342 376 1110    
27. Dočekal S. 1973 Chotěboř 389 342 363 1094    
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
36. Sváček P. 1994 Pelhřimov 91 94 97 94 95 95 566    
44. Babáček J. 1991 N.Město n.M. 92 96 94 93 93 95 563    
46. Šrámek J. 1993 N.Město n.M. 94 95 96 91 91 95 562    
48. Havlík M. 1993 Třešť 96 93 92 95 93 93 562    
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
15. Přibylová I. 1992 Třešť 95 97 96 94 98 95 575    
23. Vránková M. 1993 Pelhřimov 97 97 96 92 93 96 571    
38. Strnadová T. 1994 Pelhřimov 91 93 96 91 94 88 553    
41. Krenarová E. 1991 Pelhřimov 95 89 93 89 92 93 551    
 
Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
15. Jun R. 1947 Chotěboř 90 86 92 81 92 87 528    
Kategorie : LM 60 muži družstva
Poř.Družstvo1.člen výsl.2.členvýsl.3.člen výsl.Celk.
4. KS Vysočina "A" Materna J. 591 Kaman P. 587 Vojáček Z. 577 1755
13. SSK Chotěboř Dočekal S. 581 Chmelař S. 577 Fišera J. 574 1732
14. KS Vysočina "B" Šenkapoul V. 585 Michal P. 577 Michal V. 569 1731
 
Kategorie : SM 60 dorostenky družstva
Poř.Družstvo1.člen výsl.2.členvýsl.3.člen výsl.Celk.
8. SSK Pelhřimov Vránková M. 571 Strnadová T. 553 Krenarová E. 551 1675
 

Český pohár talentované mládeže 2006

Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
7. Sváček P. 1994 Pelhřimov     578 10 577 7 578 5 569 13 26
29. Havlík M. 1993 Třešť 565 20 572 16 558 24 546 35     0
29. Lanč O. 1991 Třešť 529 52 548 43             0
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
8. Přibylová I. 1992 Třešť 567 9 581 4 575 8 576 7 578 5 30
9. Vránková M. 1993 Pelhřimov     555 21 585 1 574 11 579 4 25
27. Krenarová E. 1991 Pelhřimov     533 25 564 17 562 22     0
27. Strnadová T. 1994 Pelhřimov     548 23 559 22 561 23     0
 
Kategorie : VzPi 40 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
19. Horáček K. 1991 Policie H. Brod 340 23 361 8 348 16         8
 
Kategorie : SP 30+30 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
8. Horáček L. 1989 Policie H. Brod 527 8 541 5 524 8     424 13 27
11. Horáček K. 1991 Policie H. Brod 514 14 530 8 544 6     512 10 20
 

Český pohár 2006

Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
3. Materna J. 1964 Žďár nad S. 1116 12 1154 2 1125 4 1143 10 29
1128 9 1133 5 1135 3 1140 9
 
Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
4. Veverková L. 1974 Pelhřimov 573 3 569 1     550 3 48
575 2 563 4        
 
Kategorie : VzPi 40 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
4. Veverková L. 1974 Pelhřimov 377 3 371 4     373 2 25
 
Kategorie : VzPu 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
6. Materna J. 1964 Žďár nad S. 584 8 580 7 586 2 583 9 14
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
15. Kaman P. 1973 Žďár nad S. 585 15 584 17 587 6 590 10 3
17. Materna J. 1964 Žďár nad S. 590 10 583 20 588 7 583 23 2
20. Šenkapoul V. 1953 Třešť 586 14 573 27 577 14 583 24 0
20. Hrubeš V. 1951 Pelhřimov 575 28 586 10 581 10 578 31 0
20. Vojáček Z. 1963 Chotěboř 583 18     577 13 585 18 0
20. Dočekal S. 1963 Chotěboř 579 23 580 22 580 11 580 28 0