Meziklubová soutěž 4.kolo

Bystřice n.P.   2.9.2007
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK č.SSK1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 93 100 96 98 98 93 578
2. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 95 97 98 93 97 97 577
3. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 91 95 92 96 96 94 564
4. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 93 97 94 91 94 91 560
5. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 92 92 90 91 94 95 554
6. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 93 91 88 96 91 93 552
7. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 91 93 88 88 91 91 542
8. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 85 86 88 92 95 85 531
9. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 86 85 88 91 83 87 520
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK č.SSK1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Vojáček T. 92 34977 Slatina Brno 0162 93 96 97 93 97 98 574
2. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 93 93 97 96 96 98 573
3. Zelená I. 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 92 94 92 93 97 97 565
4. Šrámek J. 93 35956 N.Město n.M. 0030 92 94 96 94 94 94 564
5. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 91 96 90 94 94 97 562
6. Dvořák T. 93 36087 Pomezí 0119 91 97 91 97 90 93 559
7. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 89 93 95 94 93 93 557
8. Richtr J. 93 36781 Pomezí 0119 91 83 89 82 87 88 520
9. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 81 80 92 93 87 82 515
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.2.3.Celk.
1. Bystřice n.P. "A" 0303 564 562 552 1678
2. Pomezí 0119 559 557 520 1636
3. Kuřim 0101 554 531 520 1605
Hlavní rozhodčí: František Vobr A 0096

Meziklubová soutěž 2007

(Konečné pořadí po posledním kole ze dne 2.9.2007)
Bystřice n.P.   4.kola
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 583 582 573 578 1743
2. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 584 576 581 577 1742
3. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 564 568 577 0 1709
4. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 533 563 0 564 1660
5. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 0 563 535 554 1652
6. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 522 554 552 542 1648
7. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 0 528 515 531 1574
8. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 0 529 514 520 1563
9. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 583 0 586 0 1169
10. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 573 0 588 0 1161
11. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 0 561 0 560 1121
12. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 0 548 564 0 1112
13. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 558 0 0 552 1110
14. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 560 0 546 0 1106
15. Ráčil T. 71 09078 Bystřice n.P. 0303 552 0 516 0 1068
16. Matoušek K. 85 32261 Plzeň 0370 0 0 576 0 576
17. Marek M. 69 32098 N.Město n.M. 0030 0 0 560 0 560
  Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 0039 0 0 560 0 560
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 565 564 568 573 1706
2. Dvořák T. 93 36087 Pomezí 0119 548 568 560 559 1687
3. Šrámek J. 93 35956 N.Město n.M. 0030 545 560 559 564 1683
4. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 556 557 563 562 1682
5. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 557 556 549 557 1670
6. Zelená I. 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 0 537 547 565 1649
7. Petržela P. 92 35399 Pomezí 0119 545 510 543 0 1598
8. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 0 560 564 0 1124
9. Babáček J. 91 34411 N.Město n.M. 0030 541 0 568 0 1109
10. Žák V. 92 33627 N.Město n.M. 0030 0 549 551 0 1100
11. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 548 542 0 0 1090
12. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 0 534 546 0 1080
13. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 0 545 0 515 1060
14. Zavřel A. 93 35958 N.Město na M. 0030 494 509 0 0 1003
15. Vojáček T. 92 34977 Slatina Brno 0162 0 0 0 574 574
16. Havlík M. 93 35894 Třešť 0039 0 0 571 0 571
17. Kubík P. 90 34531 Pomezí 0119 557 0 0 0 557
18. Matějka M. 93 36691 Třešť 0030 0 0 554 0 554
19. Filouš M. 90 33607 Pomezí 0119 0 0 546 0 546
20. Strnadová T. 94 35199 Pelhřimov 0353 0 0 544 0 544
21. Nymburský P. 95 Pelhřimov 0353 0 0 538 0 538
22. Přibylová I. 92 35891 Třešť 0039 0 0 537 0 537
  Sváček P. 94 35261 Pelhřimov 0353 0 0 537 0 537
24. Kamanová A. 92 36081 Kablo V.Mez. 0324 0 520 0 0 520
  Richtr Jan 93 36781 Pomezí 0119 0 0 0 520 520
26. Karásek R. 92 34923 Bystřice n.P. 0303 508 0 0 0 508
27. Konárová K. 62 36596 N.Město n.M. 0030 0 478 0 0 478
28. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 0 463 0 0 463
29. Trentin P. 93 34532 Bystřice n.P. 0030 450 0 0 0 450
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.k. 2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Mostiště 0287 1713 1708 1726 0 5147
2. Bystřice n.P. "A" 0303 1651 1662 1625 1678 4991
3. Pomezí 0119 1650 1634 1655 1636 4941
4. Nové Město n.M. 0030 1580 1618 1687 0 4885
5. Kuřim 0101 0 1640 1613 1605 4858
6. Žďár n.S. 0161 1678 0 1726 0 3404
7. Kablo V.Mez. 0324 0 1617 1657 0 3274
8. Bystřice n.P. "B" 0303 1656 0 0 0 1656
Hlavní rozhodčí: František Vobr A 0096