Pohár SSK Mostiště

Velké Meziříčí   30.9.2007
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk. SSKč.SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n. S. 0161 100 99 99 100 97 99 594
2. Materna J. 64 00298 Žďár n. S. 0161 94 96 97 99 99 98 583
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 95 98 95 98 98 98 582
4. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 95 96 98 95 96 96 576
5. Kadela Z. 77 09718 Kablo V. M. 0324 97 97 99 96 92 95 576
6. Mejzlík M. 81 27967 Mostiště 0287 92 91 96 94 94 93 560
7. Musil O. 76 15885 Bystřice n. P. 0303 98 94 95 89 95 89 560
8. Požár J. 65 05898 Mostiště 0287 85 92 92 92 93 93 547
9. Roháček J. 76 01925 Bystřice n. P. 0303 85 89 95 92 89 94 544
 
Kategorie : LM, SM 60 senioři, ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK č.SSK1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 0039 97 96 96 99 95 97 580
2. Vojáček T. 92 34977 Slatina Brno 0162 97 94 97 96 94 97 575
3. Houžvička A. 46 01452 Magnum Praha 0021 92 94 98 97 96 96 573
4. Dudová V. 94 35128 Slatina Brno 0162 94 93 96 95 93 95 566
5. Havlík M. 93 35894 Třešť 0039 94 95 92 95 97 92 565
6. Kamanová S. 90 35369 Kablo V. M. 0324 92 96 94 94 94 94 564
7. Zelená I. 91 36786 Kablo V. M. 0324 93 94 94 92 97 93 563
8. Hrubeš V. 51 04120 Pelhřimov 0353 96 94 90 97 95 90 562
9. Prášková D. 91 36358 50 Brno 0025 93 94 87 97 93 95 559
10. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 92 94 93 95 94 90 558
11. Šmíd J. 36 00707 Třešť 0039 94 92 92 88 96 94 556
12. Řádek L. 92 35247 Nové Město n. M. 0030 93 92 96 88 92 94 555
13. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 94 91 95 93 90 87 550
14. Gloc P. 89 37021 Slatina Brno 0162 93 92 89 95 88 92 549
15. Dudová L. 96 35837 Slatina Brno 0162 94 91 92 91 91 87 546
16. Gloc J. 90 36841 Slatina Brno 0162 91 89 93 89 90 91 543
17. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 87 91 95 91 90 87 541
18. Chylík S. 49 02884 Kablo V. M. 0324 89 93 86 91 91 86 536
19. Hradil K. 50 00297 Žďár n. S. 0161 91 88 88 90 89 85 531
20. Šamaj V. 51 AVZO H. Cerekev 30052 93 84 82 91 87 91 528
21. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 81 92 85 91 90 89 528
22. Kadlec F. 47 00709 Třešť 0039 84 89 89 86 93 86 527
23. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 78 62 87 91 90 83 491
24. Konárová K. 62 36596 Nové Město n. M. 0030 78 83 74 78 79 70 462
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKSloženíCelk.
1. 0287 - Mostiště I Michal P. (576), Michalová J. (558), Michal V. (582) 1716
2. 0161 - Žďár n. S. Kaman P. (594), Materna J. (583), Hradil K. (531) 1708
3. 0324 - Kablo V. M. Zelená I. (563), Kamanová S. (564), Kadela Z. (576) 1703
4. 0039 - Třešť Šenkapoul V. (580), Šmíd J. (556), Havlík M. (565) 1701
5. 0162 - Slatina Brno Dudová V. (566), Dudová L. (546), Vojáček T. (575) 1687
6. 0287 - Mostiště II Zahradníček L. (491), Mejzlík M. (560), Vidlák K. (541) 1592
Hlavní rozhodčí: Požár Josef - A 232