VC Pelhřimova

Pelhřimov   22.9.2007
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Matoušek K. 85 32261 0370 - Dukla Plzeň 99 94 100 100 100 98 591
2. Materna J. 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 96 96 98 98 99 585
3. Kaman P. 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 98 97 99 95 98 97 584
4. Michal P. 84 26317 0287 - Mostiště 97 98 97 97 96 97 582
5. Dočekal S. 63 00677 0120 - Chotěboř 95 98 97 93 97 98 578
6. Vojáček Z. 63 04193 0120 - Chotěboř 95 95 96 97 95 98 576
7. Michal V. 58 05897 0287 - Mostiště 95 95 96 96 94 97 573
8. Brothánek J. 85 29450 0190 - Přezletice 95 96 96 93 97 95 572
9. Marek M. 69 32098 0030 - N.Město.na M 94 95 94 93 94 97 567
10. Přibyl M. 67   30052 - Avzo H.Cerekev 94 93 90 98 91 94 560
11. Hrádek K. 74   30053 - Avzo Košetice 87 95 93 91 94 98 558
12. Povrle J. 75 04142 0241 - Bechyně 91 92 90 91 96 96 556
13. Kučera T. 73   30053 - Avzo Košetice 91 90 89 92 89 89 540
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Strnadová T. 94 35199 0353 - Pelhřimov 98 94 96 99 98 94 579
2. Michalová J. 87 33026 0287 - Mostiště 96 97 96 97 92 98 576
3. Přibylová I. 92 35891 0039 - Třešť 94 97 95 97 96 97 576
4. Vránková M. 93 35847 0353 - Pelhřimov 97 97 95 98 93 94 574
5. Kubů M. 95 35263 0353 - Pelhřimov 93 97 95 95 89 96 565
6. Šebestová A. 94 35198 0353 - Pelhřimov 92 92 86 95 91 95 551
7. Kubů A. 93 35262 0353 - Pelhřimov 91 91 89 90 86 84 531
8. Vojáčková M. 65 04192 0120 - Chotěboř 85 89 83 80 89 81 507
9. Kadlecová I. 88 28061 0039 - Třešť 89 74 79 81 80 80 483
 
Kategorie : LM, SM 60 junioři, dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Dvořák P. 88 27311 0232 - Rapid Plzeň 96 98 100 100 98 99 591
2. Vojáček T. 92 34977 0162 - SlatinaBrno 95 94 95 96 97 96 573
3. Šrámek J. 93 35956 0030 - N.Město n.M. 93 95 93 95 98 95 569
4. Havlík M. 93 35894 0039 - Třešť 93 93 95 93 93 93 560
5. Lanč O. 91 33828 0039 - Třešť 93 94 95 92 96 90 560
6. Sváček P. 94 35261 0353 - Pelhřimov 96 91 92 92 95 91 557
7. Nymburský P. 95 35200 0353 - Pelhřimov 90 94 91 87 95 93 550
8. Žák V. 92 33627 0030 - N.Město n.M. 92 81 92 90 95 95 545
9. Ryšavý J. 93 36608 0190 - Přezletice 86 92 92 96 88 91 545
10. Matějka M. 93 36691 0039 - Třešť 92 91 87 92 91 82 535
11. Vránek P. 95 35848 0353 - Pelhřimov 87 87 89 93 86 91 533
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Houžvička A. 46 01452 0021 - Magnum Praha 99 97 96 97 99 94 582
2. Trávníček J. 56 01014 0383 - Batelov 95 95 96 98 96 96 576
3. Hrubeš V. 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 98 96 94 95 97 574
4. Petržílka M. 53   0036 - J.Hradec 93 95 96 93 94 97 568
5. Šenkapoul V. 53 03183 0039 - Třešť 94 96 95 95 94 94 568
6. Šamaj V. 51   30052 - Avzo H.Cerekev 92 94 98 94 93 91 562
7. Šmíd J. 36 00707 0039 - Třešť 95 95 92 89 92 95 558
8. Holakovský F. 49 00457 0036 - J. Hradec 96 91 91 94 93 91 556
9. Sobek V. 41   30053 - Avzo Košetice 86 92 88 93 91 93 543
10. Košťák F. 49 01017 0383 - Batelov 94 90 86 84 88 91 533
11. Kadlec F. 47 00709 0039 - Třešť 77 84 72 83 77 72 465
12. Doležal B. 52 01015 0383 - Batelov 51 70 73 68 72 72 406
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 96 94 91 95 94 568
2. Matoušek K. 85 32261 0370 - Dukla Plzeň 99 94 88 86 92 94 553
3. Kaman P. 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 98 97 84 85 91 94 549
4. Dočekal S. 63 00677 0120 - Chotěboř 95 98 79 84 95 90 541
5. Brothánek J. 85 29450 0190 - Přezletice 95 96 90 90 82 83 536
6. Šenkapoul V. 53 03183 0039 - Třešť 94 96 82 89 86 86 533
7. Vojáček Z. 63 04193 0120 - Chotěboř 95 95 75 80 89 88 522
8. Hrubeš V. 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 98 75 81 78 72 498
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Dvořák P. 88 27311 0232 - Rapid Plzeň 96 98 93 95 94 91 567
2. Vránková M. 93 35847 0353 - Pelhřimov 97 97 83 89 92 92 550
3. Přibylová I. 92 35199 0039 - Třešť 94 97 89 85 88 90 543
4. Havlík M. 93 35894 0039 - Třešť 93 93 89 87 85 88 535
5. Strnadová T. 94 35199 0353 - Pelhřimov 98 94 86 82 82 80 522
6. Sváček P. 94 35261 0353 - Pelhřimov 96 91 87 75 69 79 497
7. Lanč O. 91 33828 0039 - Třešť 93 94 69 65 80 79 480
Hlavní rozhodčí: František Holakovský A-0039