Umístění střelců regionu Vysočina
na vrcholných soutěží České republiky v roce 2007

Mistrovství České republiky 2007

Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
4. Veverková L. 74 Pelhřimov 96 89 97 95 89 94 560 193,9 753,9
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.Celk.
6. Vránková M. 93 Pelhřimov 98 100 94 96 96 96 580    
36. Přibylová I. 92 Třešť 92 94 93 94 92 92 557    
37. Krenarová E. 91 Pelhřimov 91 92 93 93 95 90 554    
41. Strnadová T. 94 Pelhřimov 96 91 96 92 92 84 551    
42. Zelená I. 91 V.Meziříčí 95 89 92 89 88 95 548    
45. Kamanová S. 90 V.Meziříčí 87 87 89 94 93 95 545    
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.Celk.
14. Babáček J. 91 N.Město n.M. 97 97 94 99 94 95 576    
28. Sváček P. 94 Pelhřimov 94 95 90 93 96 97 565    
39. Lanč O. 91 Třešť 92 93 96 94 91 95 561    
41. Šrámek J. 93 N.Město n.M. 91 91 92 93 96 97 560    
46. Havlík M. 93 Třešť 89 92 95 95 96 92 559    
68. Nymburský P. 95 Pelhřimov 95 91 93 89 88 87 543    
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.Celk.
11. Vránková M. 93 Pelhřimov 96 97 86 93 91 88 551    
19. Přibylová I. 92 Třešť 91 94 85 78 90 91 529    
26. Strnadová T. 94 Pelhřimov 93 92 74 84 87 80 510    
28. Krenarová E. 91 Pelhřimov 90 97 77 79 82 81 506    
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.Celk.
11. Havlík M. 93 Třešť 97 91 86 85 87 90 536    
14. Babáček J. 91 N.Město n.M. 93 95 78 79 92 90 527    
22. Sváček P. 94 Pelhřimov 89 92 85 83 85 84 518    
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.Celk.
10. Kaman P. 73 Žďár n.S. 97 98 97 99 95 99 585    
12. Materna J. 64 Žďár n.S. 99 98 97 97 96 97 584    
17. Vojáček Z. 63 Chotěboř 97 96 98 95 97 98 581    
43. Šenkapoul V. 53 Třešť 95 96 94 96 98 97 576    
64. Dočekal S. 63 Chotěboř 94 94 97 92 93 96 566    
69. Hrubeš V. 51 Pelhřimov 90 92 97 96 91 94 560    
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar.SSKvleže vstojevklečeCelk.Fin.Celk.
18. Materna J. 64 Žďár n.S. 393 369 371 1133    
28. Kaman P. 73 Žďár n.S. 390 349 370 1109    
29. Dočekal S. 63 Chotěboř 391 334 356 1081    
Kategorie : SM 60 dorostenky družstva
Poř.Družstvo1.člen výsl.2.členvýsl.3.člen výsl.Celk.
8. KS Vysočina Vránková 580 Přibylová 557 Strnadová 551 1688
 
Kategorie : SM 60 dorostenci družstva
Poř.Družstvo1.člen výsl.2.členvýsl.3.člen výsl.Celk.
10. KS Vysočina A Babáček 576 Šrámek 560 Havlík 559 1695
14. KS Vysočina B Sváček 565 Lanč 561 Nymburský 543 1669
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky družstva
Poř.Družstvo1.člen výsl.2.členvýsl.3.člen výsl.Celk.
5. KS Vysočina Vránková 551 Přibylová 529 Strnadová 510 1590
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci družstva
Poř.Družstvo1.člen výsl.2.členvýsl.3.člen výsl.Celk.
4. KS Vysočina Havlík 536 Babáček 527 Sváček 518 1581
 
Kategorie : LM 60 muži družstva
Poř.Družstvo1.člen výsl.2.členvýsl.3.člen výsl.Celk.
5. KS Vysočina Kaman 585 Materna 584 Vojáček 581 1750

Český pohár talentované mládeže 2007

Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
21. Havlík M. 93 Třešť 565 31 575 10 570 14 562 27     8
26. Sváček P. 94 Pelhřimov 572 15 574 12 555 36 552 40     5
28. Šrámek J. 93 N.Město n.M.     501 55     573 12     4
30. Babáček J. 91 N.Město n.M.     561 30 573 13 569 18     3
34. Nymburský P. 95 Pelhřimov 568 21 548 41 559 30 550 41     0
34. Lanč O. 91 Třešť 568 23 541 47 539 42 553 38     0
34. Žák V. 92 N.Město n.M.         556 34         0
34. Řádek L. 92 N.Město n.M.             552 39     0
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
2. Vránková M. 93 Pelhřimov 568 14 580 2 591 2 578 6 567 11 44
18. Přibylová I. 92 Třešť 565 19 569 11 569 15 565 18     6
19. Strnadová T. 94 Pelhřimov 566 18 563 18 572 11 561 23     5
25. Krenarová E. 91 Pelhřimov 549 31     556 23 561 22     0
25. Zelená I. 91 V.Meziříčí             553 27     0
25. Kamanová S. 90 V.Meziříčí             550 30     0
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
10. Havlík M. 93 Třešť 496 26 537 12 541 8 547 6 525 11 22
19. Sváček P. 94 Pelhřimov 515 22 483 35 499 24 542 10     6
25. Babáček J. 91 N.Město n.M.     496 30 524 15 524 18     1
27. Žák V. 92 N.Město n.M.         484 25 434 28     0
27. Lanč O. 91 Třešť 450 30 460 37 475 26 466 27     0
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
3. Vránková M. 93 Pelhřimov 531 11 544 7 556 2 556 2 549 3 43
14. Přibylová I. 92 Třešť 509 19 530 11 532 11 529 14 527 13 12
19. Krenarová E. 91 Pelhřimov 519 15 515 18 520 17 519 17     1
21. Strnadová T. 94 Pelhřimov 518 16 496 22 516 18 522 16     0
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
12. Babáček J. 91 N.Město n.M.     367 12 372 7 365 12 370 12 17
21. Sváček P. 94 Pelhřimov 357 26 349 30 360 18 371 7     9
21. Havlík M. 93 Třešť 345 37 365 16 368 12 365 11     9
30. Žák V. 92 N.Město n.M.         336 31         0
30. Lanč O. 91 Třešť 274 47 293 44 323 33 320 34     0
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloFináleBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.vysl.poř.
16. Vránková M. 93 Pelhřimov 360 21 370 14 367 13 375 9     12
19. Krenarová E. 91 Pelhřimov 367 17     373 11 354 20     5
22. Přibylová I. 92 Třešť 364 20 363 19 352 20 360 18     0
22. Strnadová T. 94 Pelhřimov 345 25 363 20 350 21 351 21     0

Český pohár 2007

Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
2. Veverková L. 74 Pelhřimov 557 2 563 2 565 1     52
569 1 560 4 563 4 556 6
 
Kategorie : VzPi 40 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
2. Veverková L. 74 Pelhřimov 358 8 375 2 373 2 369 6 22
 
Kategorie : VzPu 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
10. Materna J. 64 Žďár n.S. 581 13 581 12 580 9 588 5 4
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
11. Kaman P. 73 Žďár n.S. 586 16 592 9 591 5 588 16 4
12. Materna J. 64 Žďár n.S. 590 8 586 21 588 7 593 7 4
19. Šenkapoul V. 53 Třešť     586 22 580 21 581 30 0
19. Vojáček Z. 63 Chotěboř 579 32     577 25 586 20 0
19. Hrubeš V. 51 Pelhřimov 585 17 562 44 572 27 579 31 0
19. Dočekal S. 63 Chotěboř 583 21 579 36 578 22 573 36 0
19. Tůma M. 85 Třešť     561 45 567 31     0
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
10. Materna J. 64 Žďár n.S. 1139 8 1130 14 1133 8 1138 12 9
1145 5 1137 12 1134 10 1153 6
18. Kaman P. 73 Žďár n.S. 1107 16 1121 19 1110 14 1116 18 0
1090 18 1121 17 1113 15 1115 19
18. Dočekal S. 63 Chotěboř 1082 18 1079 23 1079 16 1083 21 0
1076 19 1093 23 1090 18 1086 20