Meziklubová soutěž - 3.kolo

Bystřice nad Pernštejnem   8. 6. 2008
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 96 99 100 100 100 97 592
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 97 99 98 99 97 589
3. Tkadlec M. 57 05035 Loučná n.D. 0292 99 97 97 99 95 96 583
4. Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 0039 99 98 95 95 95 95 577
5. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 92 98 98 94 95 96 573
6. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 96 93 93 97 93 98 570
7. Dostál B. 47 05766 Zábřeh n.M. 0227 96 93 96 93 91 96 565
8. Gloc P. 89 37021 Slatina Brno 0162 95 91 97 95 91 94 563
9. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161 93 92 90 97 96 94 562
10. Fojtík V. 48 05033 Loučná n.D. 0292 89 92 94 93 94 95 557
11. Krejčí Z. 55 05768 Zábřeh n.M. 0227 88 92 93 94 96 91 554
12. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 91 93 92 91 95 91 553
13. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 94 96 96 91 85 90 552
14. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 92 91 91 91 94 89 548
15. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 86 86 94 92 93 91 542
16. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 87 86 91 92 93 91 540
17. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 82 90 92 87 86 87 524
18. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 88 84 74 79 90 93 508
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Vojáček T. 92 34977 Slatina Brno 0162 99 98 99 98 95 97 586
2. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 97 99 97 94 97 96 580
3. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 96 97 96 95 91 97 572
4. Dudová V. 94 35128 Slatina Brno 0162 98 92 97 93 96 95 571
5. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 93 96 92 98 94 94 567
6. Gloc J. 90 36841 Slatina Brno 0162 95 94 93 96 93 95 566
7. Říha J. 93 35836 Slatina Brno 0162 92 93 95 95 96 93 564
8. Prášková D. 91 36358 Brno 50 0025 94 94 93 96 92 94 563
9. Lanč O. 91 33828 Třešť 0039 96 95 94 92 91 94 562
10. Salyková L. 95 36338 Slatina Brno 0162 92 92 93 94 95 95 561
11. Procházka I. 91 37278 Třešť 0039 94 92 95 89 95 91 556
12. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 86 91 94 92 94 94 551
13. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 92 90 92 90 92 89 545
14. Řádek L. 92 35247 N.Město na M. 0030 85 91 87 93 91 97 544
15. Kamanová A. 92 36081 Kablo V.Mez. 0324 91 85 94 92 83 89 534
16. Tomšů K. 94 36848 Pomezí 0119 89 82 89 94 85 89 528
17. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324 87 90 87 93 88 81 526
18. Čapková E. 88 36565 Bystřice n.P. 0303 85 87 80 94 90 84 520
19. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303 80 88 87 83 86 90 514
 
Kategorie : LM 3x20 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 96 99 92 90 99 94 570
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 97 89 91 93 91 560
3. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 93 96 78 77 71 86 501
4. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 96 97 75 73 76 70 487
5. Lanč O. 91 33828 Třešť 0039 96 95 61 76 76 73 477
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.2.3.Celk.
1. Slatina Brno "A" 0162 586 571 564 1721
2. Třešť 0039 577 562 556 1695
3. Slatina Brno "B" 0162 566 563 561 1690
4. Kablo V.Mez. 0324 572 567 545 1684
5. Bystřice n.P. 0303 570 552 542 1664
Hlavní rozhodčí: František Vobr A 0096

Meziklubová soutěž 2008

Bystřice nad Pernštejnem   4.kola
LM, SM 60
1.kolo - 20.4.082.kolo - 25.5.083.kolo - 8.6.084.kolo - 31.8.08
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 595 588 592   1775
2. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 569 584 573   1726
3. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 546 573 553   1672
4. Gloc P. 89 37021 Slatina Brno 0162 535 558 563   1656
5. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 541 552 552   1645
6. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 524 516 508   1548
7. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 513 504 524   1541
8. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161   586 589   1175
9. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 564   570   1134
10. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 573 554     1127
11. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 553   548   1101
12. Šrámek J. 54 00299 Žďár n.S. 0161   521 562   1083
13. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161   537 540   1077
14. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 534   542   1076
15. Tkadlec M. 57 05035 Loučná n.D. 0292     583   583
16. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 581       581
17. Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 0039     577   577
18. Marek M. 69 32098 N.Město n.M. 0030 568       568
19. Dostál B. 47 05766 Zábřeh n.M. 0227     565   565
20. Nečas J. 88 32689 Bystřice n.P. 0303 557       557
21. Fojtík V. 48 05033 Loučná n.D. 0292     557   557
22. Krejčí Z. 55 05768 Zábřeh n.M. 0227     554   554
23. Čapka V. 89 29653 Bystřice n.P. 0303 550       550
24. Ráčil T. 71 09078 Bystřice n.P. 0303 531       531
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Vojáček T. 92 34977 Slatina Brno 0162 572 580 586   1738
2. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 570 558 580   1708
3. Říha J. 93 35836 Slatina Brno 0162 562 574 564   1700
4. Gloc J. 90 36841 Slatina Brno 0162 553 563 566   1682
5. Tomšů K. 94 36848 Pomezí 0119 520 549 528   1597
6. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 574 577     1151
7. Dudová V. 94 35128 Slatina Brno 0162 574   571   1145
8. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324   564 572   1136
9. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324   564 567   1131
10. Prášková D. 91 36358 Brno 50 0025 567   563   1130
11. Žák V. 92 33627 N.Město na M. 0030 564 562     1126
12. Salyková L. 95 36338 Slatina Brno 0162   544 561   1105
13. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030   557 544   1101
14. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 541   551   1092
15. Dvořák T. 93 36087 Pomezí 0119 538 551     1089
16. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324   537 545   1082
17. Pražan A. 96 37452 Pomezí 0119 499 516     1015
18. Rebhánová M. 91 35040 Brno 50 0025 579       579
19. Kubík P. 90 34531 Pomezí 0119   567     567
20. Babáček J. 91 34411 N.Město na M. 0030 565       565
21. Kachlík T. 92 34437 Slatina Brno 0162 563       563
22. Lanč O. 91 33828 Třešť 0039     562   562
23. Pakostová K. 91 36357 Brno 50 0025 559       559
24. Matouš M. 92 35850 Brno 50 0025 556       556
25. Procházka I. 91 37278 Třešť 0039     556   556
26. Kamanová A. 92 36081 Kablo V.Mez. 0324     534   534
27. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 532       532
28. Vondráčková H. 91 35620 Kablo V.Mez. 0324     526   526
29. Šrámek J. 93 35956 N.Město n.M. 0030   521     521
30. Čapková E. 88 36565 Bystřice n.P. 0303     520   520
31. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303     514   514
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Slatina Brno "A" 0162 1708 1698 1721   5127
2. Mostiště 0287 1716 1712     3428
3. Kablo V.Mez. 0324   1665 1684   3349
4. Slatina Brno "B" 0162 1651   1690   3341
5. Bystřice n.P. 0303 1655   1664   3319
6. Pomezí 0119 1628 1658     3286
7. Brno 50 0025 1705       1705
8. Nové Město n.M. 0030 1697       1697
9. Třešť 0039     1695   1695
10. Kuřim 0101   1593     1593
Hlavní rozhodčí: František Vobr A 0096