VC Pelhřimova

Pelhřimov   20. 9. 2008
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 100 99 96 99 100 592
2. Kaman Petr 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 99 97 100 100 97 99 592
3. Michal Vladimír 58 05897 0287 - Mostiště 95 98 98 97 97 97 582
4. Matoušek Karel 85 32261 0370 - Dukla Plzeň 97 94 97 96 100 97 581
5. Michal Petr 84 26317 0287 - Mostiště 100 96 94 99 97 95 581
6. Dvořák Martin 79 18139 0558 - Okříšky 95 95 98 97 96 97 578
7. Dohnal Ivo 86 29774 0558 - Okříšky 96 96 96 95 94 94 571
8. Přibyl Miloslav 67   AVZO H.Cerekev 96 91 96 95 96 94 568
9. Marek Milan 69 32098 0030 - N.Město 96 90 92 94 93 92 557
10. Kučera Tomáš 73   AVZO Košetice 95 94 93 92 90 92 556
11. Krupica Radek 78 37500 0558 - Okříšky 84 88 87 85 82 86 512
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Strnadová T. 94 35199 0202 - Černovice 94 97 96 98 97 98 580
2. Kamanová S. 90 35369 0324 - Kablo V.Mez. 96 95 94 100 96 96 577
3. Vránková Monika 93 35847 0202 - Černovice 97 97 94 93 92 94 567
4. Přibylová Ivana 92 35891 0039 - Třešť 95 98 95 91 93 94 566
5. Špetlová D. 96   0202 - Černovice 86 86 96 90 90 89 537
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Havlík Martin 93 35894 0039 - Třešť 99 97 98 96 98 98 586
2. Nymburský Petr 95 35200 0202 - Černovice 97 98 98 98 97 98 586
3. Bechtold Eric 90   SG Windechen 91 96 97 96 96 98 574
4. Lanč Ondřej 91 33828 0039 - Třešť 97 97 96 96 93 95 574
5. Žák Vojtěch 92 33627 0030 - N.Město 94 98 97 94 92 94 569
6. Řádek Lukáš 92 35247 0030 - N.Město 93 91 95 93 96 96 564
7. Hovorka Petr 96 36541 0202 - Černovice 88 87 89 90 93 96 543
8. Sváček Petr 94 35261 0202 - Černovice 89 90 96 89 88 90 542
9. Vránek Pavel 95 35848 0202 - Černovice 90 88 87 92 90 91 538
10. Belko Milan 88 35713 0558 - Okříšky 77 87 91 87 87 90 519
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 100 96 95 96 96 99 582
2. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 96 96 97 94 99 98 580
3. Šenkapoul Vl. 53 03183 0039 - Třešť 94 98 97 97 94 95 575
4. Houžvička Alois 46 01452 0021 - Praha 93 93 97 95 97 96 571
5. Košťák František 49 01017 0383 - Batelov 93 98 90 95 95 95 566
6. Šamaj Vladimír 51   30052 - AVZO H.C. 95 96 95 92 95 93 566
7. Matoušek Karel 56 30941 353 - Pelhřimov 92 91 93 96 93 94 559
8. Trešl Zdeněk 54   0241 - Bechyně 97 90 91 91 93 94 556
9. Doležal Bohumír 52   0383 - Batelov 87 91 84 90 88 92 532
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 100 94 93 93 97 575
2. Matoušek Karel 85 32261 0370 - Dukla Plzeň 97 94 91 93 93 97 565
3. Kaman Petr 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 99 97 88 87 95 98 564
4. Přibylová Ivana 92 35891 0039 - Třešť 95 98 90 90 90 91 554
5. Šenkapoul Vl. 53 03183 0039 - Třešť 94 98 92 85 92 89 550
6. Vránková M. 92 35847 0202 - Černovice 97 97 91 83 85 91 544
7. Kamanová Sl. 90 35369 0324 - Kablo V.Mez. 96 95 83 84 90 91 539
8. Strnadová T. 94 35199 0202 - Černovice 94 97 84 84 90 90 539
9. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 100 96 72 76 81 76 501
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Havlík Martin 93 35894 0039 - Třešť 99 97 81 87 89 92 545
2. Sváček Petr 94 35261 0202 - Černovice 89 90 88 90 89 84 530
3. Řádek Lukáš 92 35247 0030 - N.Město 93 91 87 84 88 86 529
4. Žák Vojtěch 92 33627 0030 - N.Město 94 98 76 83 83 91 525
5. Lanč Ondřej 91 33828 0039 - Třešť 97 97 75 76 90 83 518
Hlavní rozhodčí : František Holakovský A - 0039