Přebor regionu Vysočina

Pelhřimov   20. 9. 2008
LM 3x20, SM 60
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Strnadová Tereza 94 35199 0202 - Černovice 94 97 96 98 97 98 580
2. Kamanová Slávka 90 35369 0324 - Kablo V.Mez. 96 95 94 100 96 96 577
3. Přibylová Ivana 92 35891 0039 - Třešť 95 98 95 91 93 94 566
4. Špetlová D. 96   0202 - Černovice 86 86 96 90 90 89 537
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Havlík Martin 93 35894 0039 - Třešť 99 97 98 96 98 98 586
2. Nymburský Petr 95 35200 0202 - Černovice 97 98 98 98 97 98 586
3. Lanč Ondřej 91 33828 0039 - Třešť 97 97 96 96 93 95 574
4. Žák Vojtěch 92 33627 0030 - N.Město.na M 94 98 97 94 92 94 569
5. Řádek Lukáš 92 35247 0030 - N.Město.na M 93 91 95 93 96 96 564
6. Hovorka Petr 96 36541 0202 - Černovice 88 87 89 90 93 96 543
7. Sváček Petr 94 35261 0202 - Černovice 89 90 96 89 88 90 542
8. Vránek Pavel 95 35848 0202 - Černovice 90 88 87 92 90 91 538
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 100 94 93 93 97 575
2. Kaman Petr 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 99 97 88 87 95 98 564
3. Šenkapoul Vl. 53 03183 0039 - Třešť 94 98 92 85 92 89 550
4. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 100 96 72 76 81 76 501
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Přibylová Ivana 92 35891 0039 - Třešť 95 98 90 90 90 91 554
2. Kamanová Slávka 90 35369 0324 - Kablo V.Mez. 96 95 83 84 90 91 539
3. Strnadová Tereza 94 35199 0202 - Černovice 94 97 84 84 90 90 539
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Havlík Martin 93 35894 0039 - Třešť 99 97 81 87 89 92 545
2. Sváček Petr 94 35261 0202 - Černovice 89 90 88 90 89 84 530
3. Řádek Lukáš 92 35247 0030 - N.Město.na M 93 91 87 84 88 86 529
4. Žák Vojtěch 92 33627 0030 - N.Město.na M 94 98 76 83 83 91 525
5. Lanč Ondřej 91 33828 0039 - Třešť 97 97 75 76 90 83 518
Hlavní rozhodčí : František Holakovský A - 0039