VC Pelhřimova

Pelhřimov   21. 9. 2008
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Šafránek P. 65 03261 0370 - Dukla Plzeň 98 98 95 291 96 99 98 293 584
2. Červenka P. 66 26241 0804 - Benešov 94 95 92 281 96 91 92 279 560
3. Váňa L. 75 04107 0353 - Pelhřimov 94 95 90 279 95 88 97 280 559
4. Maštera A. 81 20990 0584 - Třebíč 94 91 96 281 89 92 95 276 557
5. Kaplánek R. 64 36621 0750 - Slavkov 90 97 93 280 92 91 93 276 556
6. Korbel R. 76 36614 0750 - Slavkov 95 96 83 274 93 93 95 281 555
7. Junek F. 58 32276 O353 - Agr. Pelhřimov 91 96 93 280 90 91 87 268 548
8. Streit J. 63 00043 0069 - Duel Praha 90 88 87 265 96 88 90 274 539
9. Padevět J. 80 12941 0069 - Duel Praha 94 92 90 276 91 76 92 259 535
10. Schoberl S. 58   SSZ Burgenland Nord 92 88 87 267 84 88 92 264 531
11. Janda M. 77   60020 - AVZO H.Brod 92 90 88 270 90 79 88 257 527
12. Diba P. 85 33411 0750 - Slavkov 88 83 86 257 84 92 84 260 517
13. Litera J. 65 02020 0069 - Duel Praha 90 87 90 267 88 68 91 247 514
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Ewen G. 58   SSZ Burgenland Nord 93 96 95 284 95 98 94 287 571
2. Heinrichová M. 92 35724 0664 - SLŠ Písek 96 92 92 280 94 96 93 283 563
3. Veverková L. 74 00061 0353 - Pelhřimov 95 96 94 285 90 91 91 272 557
4. Pilátová J. 92 35088 0042 - Borek Č.B. 92 84 87 263 91 96 92 279 542
5. Beerová M. 91 33131 0042 - Borek Č.B. 85 92 91 268 86 89 92 267 535
6. Prouzová J. 85 37105 0353 - Agr.Pelhřimov 80 87 81 248 84 85 90 259 507
 
Kategorie : SP 30+30 junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Těhan T. 89 33807 0370 - Dukla Plzeň 94 97 94 285 95 98 100 293 578
2. Hein B. 45 01938 0121 - Chaloupky-PHA 94 96 94 284 97 87 98 282 566
3. Kirchmayer C. 90   SSZ - Burgenland Nor 91 95 95 281 95 94 95 284 565
4. Páviš A. 56 06071 0750 - Slavkov 93 96 94 283 93 94 94 281 564
5. Lohynský M. 56 02412 0370 - Dukla Plzeň 92 97 95 284 98 91 90 279 563
6. Kubeš F. 40 04938 0042 - Č. Budějovice 87 93 93 273 94 95 96 285 558
7. Čížek K. 53 32378 0750 - Slavkov 95 89 95 279 95 88 94 277 556
8. Straka J. 55 19023 0358 - Jihlava 92 90 93 275 92 94 94 280 555
9. Taubr P. 53 07397 0298 - Strakonice 92 87 96 275 92 89 91 272 547
10. Váňa J. 43 02665 0069 - Duel Praha 87 89 87 263 94 93 96 283 546
11. Hanus J. 42 01037 0241 - Bechyně 87 83 95 265 89 91 92 272 537
12. Goldhammer J. 35 06064 0750 - Slavkov 91 94 92 277 90 82 84 256 533
13. Lapáček P. 42 00041 0069 - Duel Praha 82 93 87 262 90 90 91 271 533
14. Grill K. 44 22828 0042 - Borek 88 93 90 271 84 86 88 258 529
15. Obrcian J. 54 05167 0102 - Písek 80 85 86 251 86 86 90 262 513
16. Smetana J. 52 03044 0069 - Duel Praha 83 86 81 250 82 88 89 259 509
17. Štěch J. 46 01054 0102 - Písek 90 79 87 256 80 91 82 253 509
18. Květenský M. 48   AVZO Týn n. Vltavou 89 90 87 266 62 83 91 236 502
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Fiala J. 80 18318 0370 - Dukla Plzeň 97 97 95 289 99 99 99 297 586
2. Šafránek P. 65 03261 0370 - Dukla Plzeň 92 96 94 282 97 99 98 294 576
3. Těhan T. 89 33807 0370 - Dukla Plzeň 95 94 94 283 97 96 97 290 573
4. Hein B. 45 01938 0121 - Chaloupky-PHA 97 94 94 285 95 93 94 282 567
5. Páviš A. 56 06071 0750 - Slavkov 98 95 96 289 91 92 94 277 566
6. Lohynský M. 56 02412 0370 - Dukla Plzeň 94 96 96 286 93 93 86 272 558
7. Litera J. 65 02020 0069 - Duel Praha 85 93 93 271 87 87 94 268 539
8. Váňa J. 43 02665 0069 - Duel Praha 86 92 87 265 91 90 93 274 539
9. Goldhammer J. 35 06064 0750 - Slavkov 90 94 90 274 85 92 83 260 534
10. Čížek K. 53 32378 0750 - Slavkov 89 91 92 272 87 88 83 258 530
11. Kaplánek R. 64 36621 0750 - Slavkov 91 94 94 279 77 84 82 243 522
12. Květenský M. 48   AVZO Týn n.Vltavou 86 85 91 262 89 82 88 259 521
13. Smetana J. 52 03044 0069 - Duel Praha 84 87 88 259 80 91 86 257 516
14. Lapáček P. 42 00041 0069 - Duel Praha 91 87 86 264 78 77 87 242 506
15. Červenka P. 66 26241 0804 - Benešov 91 90 90 271 72 73 81 226 497
16. Diba P. 85 33411 0750 - Slavkov 76 71 68 215 75 75 74 224 439
17. Vinický L. 68 32154 0353 - Pelhřimov 76 70 87 233 71 49 61 181 414
Hlavní rozhodčí : František Holakovský A - 0039