Pohár SSK Mostiště

Velké Meziříčí   28. 9. 2008
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n. S. 0161 99 98 99 96 100 99 591
2. Materna J. 64 00298 Žďár n. S. 0161 93 97 99 99 96 96 580
3. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 95 98 93 96 96 98 576
4. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 96 94 99 96 93 97 575
5. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 96 93 96 97 97 94 573
6. Musil O. 76 15885 Bystřice n. P. 0303 99 96 91 96 95 94 571
7. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 95 91 95 94 94 96 565
8. Dvořák M. 79 18139 Okříšky 0558 94 91 95 93 95 95 563
9. Gloc P. 89 37021 Slatina Brno 0162 91 96 92 92 95 95 561
10. Roháček J. 76 01925 Bystřice n. P. 0303 88 88 94 94 91 91 546
11. Belko M. 88 35713 Okříšky 0558 89 92 85 80 88 90 524
12. Saidl T. 83 37503 Okříšky 0558 80 86 94 88 90 86 524
 
Kategorie : LM, SM 60 dorost, ženy, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kamanová S. 90 35369 KABLO V. M. 0324 98 97 96 97 98 95 581
2. Hlaváček S. 54 05657 Slatina Brno 0162 97 95 97 96 95 100 580
3. Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 0039 96 97 97 97 96 97 580
4. Hrubeš V. 51 04120 Pelhřimov 0353 94 96 97 97 97 98 579
5. Zelená I. 91 36786 KABLO V. M. 0324 96 93 96 94 98 96 573
6. Fišera J. 51 04202 Chotěboř 0120 98 95 96 97 93 94 573
7. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 94 95 95 96 95 95 570
8. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 94 94 94 94 95 98 569
9. Havlík M. 93 35894 Třešť 0039 99 96 93 93 94 94 569
10. Šamaj V. 51   H. Cerekev AVZO 95 96 87 98 93 98 567
11. Zelená I. 93 37374 KABLO V. M. 0324 93 93 96 93 95 97 567
12. Lanč O. 91 33828 Třešť 0039 94 96 92 94 96 94 566
13. Košťák F. 49 01017 Batelov 0383 97 96 90 95 93 93 564
14. Gloc J. 90 36841 Slatina Brno 0162 91 91 95 96 93 97 563
15. Filip J. 56 02881 KABLO V. M. 0324 90 96 95 94 93 95 563
16. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 93 95 95 95 94 90 562
17. Šmíd J. 36 00707 Třešť 0039 91 91 92 92 95 92 553
18. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 85 91 88 92 95 88 539
19. Hradil K. 50 00297 Žďár n. S. 0161 94 88 86 87 91 89 535
20. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n. P. 0303 86 85 93 88 85 88 525
21. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 83 87 83 76 82 76 487
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKSložení družstvaCelk.
1. 0324 - SSK KABLO V. M. Zelená I. (573), Kamanová S. (581), Zelená I. (567) 1721
2. 0162 - SSK Slatina Brno Hlaváček S. (580), Pěch P. (576), Gloc P. (561) 1717
3. 0287 - SSK Mostišťě Michal P. (575), Michalová J. (569), Michal V. (573) 1717
4. 0039 - SSK Třešť Šenkapoul V. (580), Lanč O. (566), Havlík M. (569) 1715
5. 0161 - SSK Žďár n. S. Kaman P. (591), Materna J. (580), Hradil K. (535) 1706
6. 0303 - SSK Bystřice n. P. Musil O. (571), Roháček J. (546), Smejkal T. (525) 1642
7. 0101 - SSK Kuřim Krutílek J. (570), Vyhlídal R. (565), Uhlíř J. (487) 1622
Hlavní rozhodčí: Požár Josef A 232