Umístění střelců regionu Vysočina
na vrcholných soutěží České republiky v roce 2008

Mistrovství České republiky 2008

Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
4. Veverková L. 74 Pelhřimov 98 92 94 96 94 94 568 191 759,0
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
14. Materna J. 64 Žďár n.S. 98 97 100 97 99 99 590    
21. Kaman P. 73 Žďár n.S. 94 97 100 99 99 98 587    
44. Fišera J. 51 Chotěboř 95 96 94 97 99 98 579    
47. Hrubeš V. 51 Pelhřimov 99 97 98 93 96 96 579    
49. Šenkapoul V. 53 Třešť 98 97 97 93 94 98 577    
52. Vojáček Z. 63 Chotěboř 95 95 97 98 97 94 576    
54. Trávníček J. 56 Batelov 92 96 96 96 100 95 575    
64. Dočekal S. 63 Chotěboř 94 96 97 93 97 92 569    
65. Michal P. 84 Mostiště 95 97 93 93 92 98 568    
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSKvleževstoje vklečeCelk.Fin.Celk.
16. Materna J. 64 Žďár n.S. 391 368 369 1128    
22. Kaman P. 73 Žďár n.S. 397 343 373 1113    
28. Dočekal S. 63 Chotěboř 385 338 355 1078    
 
Kategorie : SpKu 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
1. Materna J. 64 Žďár n.S. 95 94 98 96 92 98 573    
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
15. Kamanová S. 90 Kablo V.Meziříčí 94 97 96 95 97 95 574
16. Strnadová T. 94 Černovice 95 94 96 99 94 95 573
17. Zelená I. 91 Kablo V.Meziříčí 92 95 96 97 97 95 572
33. Zelená I. 93 Kablo V.Meziříčí 89 93 92 89 92 95 550
34. Kamanová A. 92 Kablo V.Meziříčí 96 91 89 91 92 91 550
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
1. Nymburský P. 95 Černovice 98 97 98 96 98 98 585
11. Řádek L. 92 N.Město na M. 96 97 97 95 98 96 579
12. Šrámek J. 93 N.Město na M. 95 97 98 98 97 94 579
36. Havlík M. 93 Třešť 92 94 95 97 92 95 565
42. Lanč O. 91 Třešť 97 93 91 92 93 97 563
43. Žák V. 92 N.Město na M. 90 91 94 95 97 96 563
46. Sváček P. 94 Černovice 94 94 96 91 90 95 560
63. Matějka M. 93 Třešť 94 91 93 89 90 92 549
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
12. Strnadová T. 94 Černovice 97 97 85 78 91 92 540
17. Kamanová S. 90 Kablo V.Meziříčí 95 98 81 76 87 85 522
20. Zelená I. 91 Kablo V.Meziříčí 96 94 79 79 87 81 516
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
11. Řádek L. 92 N.Město na M. 98 97 89 78 89 87 538
15. Žák V. 92 N.Město na M. 94 92 83 89 92 82 532
18. Havlík M. 93 Třešť 92 92 85 82 86 91 528
21. Lanč O. 91 Třešť 97 94 74 83 83 88 519
23. Šrámek J. 93 N.Město na M. 98 94 79 81 76 86 514
24. Sváček P. 94 Černovice 91 91 85 80 80 86 513
Kategorie : LM 60 muži - družstva
Poř.Název1.člen 2.člen3.členCelk.
6. KS Vysočina Materna 590 Kaman 587 Šenkapoul 577 1754
 
Kategorie : LM 3x40 muži - družstva
Poř.Název1.člen 2.člen3.členCelk.
6. KS Vysočina Materna 1128 Kaman 1113 Dočekal 1078 3319
 
Kategorie : SM 60 dorostenky - družstva
Poř.Název1.člen 2.člen3.členCelk.
7. SSK V.Meziříčí Kamanová 574 Zelená 572 Zelená 550 1696
10. KS Vysočina Strnadová 573 Kamanová 550 Šebestová 545 1668
 
Kategorie : SM 60 dorostenci - družstva
Poř.Název1.člen 2.člen3.členCelk.
2. SSK N.Město na M. Řádek 579 Šrámek 579 Žák 563 1721
5. KS Vysočina Nymburský 585 Havlík 565 Sváček 560 1710
17. SSK Třešť Lanč 563 Matějka 549 Procházka 537 1649
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky - družstva
Poř.Název1.člen 2.člen3.členCelk.
3. KS Vysočina Strnadová 540 Kamanová 522 Zelená 516 1578
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci - družstva
Poř.Název1.člen 2.člen3.členCelk.
5. SSK N.Město na M. Řádek 538 Žák 532 Šrámek 514 1584
7. KS Vysočina Havlík 528 Lanč 519 Sváček 513 1560

Český pohár 2008

Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
1. Veverková L. 74 DUEL Praha 563 1 572 3 568 4 577 1 52
566 2     567 3 565 2
 
Kategorie : VzPi 40 ženy
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
2. Veverková L. 74 DUEL Praha     374 2     370 2 22
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
15. Kaman P. 73 Žďár n.S. 581 17     590 11 589 10 0
15. Materna J. 64 Žďár n.S. 581 18     584 21 588 14 0
15. Dočekal S. 63 Chotěboř 576 28 588 12 578 28 575 29 0
15. Hrubeš V. 51 Pelhřimov 577 26 571 35 582 24 585 22 0
15. Šenkapoul V. 53 Třešť     582 27 573 36     0
 
Kategorie : VzPu 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
14. Materna J. 64 Žďár n.S. 575 14     578 10     0
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.kolo4.koloBody
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř. vysl.poř.
13. Materna J. 64 Žďár n.S. 1120 10     1138 9 1149 4 8
1127 11     1138 7 1125 15
18. Kaman P. 73 Žďár n.S. 1109 11     1127 14 1120 14 0
1109 14     1120 14 1118 17
18. Dočekal S. 63 Chotěboř 1078 16 1081 17 1086 21 1075 21 0
1071 19 1078 18 1078 20 1093 19