Meziklubová soutěž - 3.kolo

Bystřice nad Pernštejnem   7. 6. 2009
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 96 99 100 98 100 98 591
2. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 96 99 95 96 96 95 577
3. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 96 97 99 98 95 92 577
4. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 95 91 95 95 94 97 567
5. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 97 94 91 93 94 93 562
6. Gloc P. 89 37021 Slatina Brno 0162 93 88 92 94 95 96 558
7. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 95 91 97 94 93 86 556
8. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 93 91 96 95 90 88 553
9. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 92 96 91 91 93 85 548
10. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 86 89 94 92 91 94 546
11. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 95 86 91 88 94 88 542
12. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 91 92 89 88 90 87 537
13. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 93 87 85 90 84 96 535
14. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 89 86 84 89 89 87 524
15. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 86 86 82 88 91 87 520
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 93 94 96 96 94 91 564
2. Salyková L. 95 36338 Slatina Brno 0162 92 95 92 94 93 95 561
3. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 93 94 91 93 91 95 557
4. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303 95 96 84 93 84 91 543
5. Karásek R. 92 34923 Bystřice n.P. 0303 87 90 83 86 82 84 512
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 96 97 96 90 92 93 564
2. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 96 99 87 86 95 95 558
3. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 93 94 60 80 79 81 487
4. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 93 94 49 54 83 85 458
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.2.3.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 591 577 542 1710
2. Slatina Brno 0162 577 561 558 1696
3. Kuřim 0101 553 548 520 1621
4. Bystřice n.P. 0303 556 546 512 1614
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426

Meziklubová soutěž 2009

(Průběžné pořadí po 3.kole ze dne 7.6.2009)
Bystřice nad Pernštejnem   4.kola
LM, SM 60
1.kolo - 19.4.092.kolo - 24.5.09 3.kolo - 7.6.094.kolo - 30.8.09
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 593 586 591   1770
2. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 581 585 577   1743
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 561 576 562   1699
4. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 563 567 567   1697
5. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 559 567 546   1672
6. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 555 561 556   1672
7. Gloc P. 89 37021 Slatina Brno 0162 557 555 558   1670
8. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 549 555 553   1657
9. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 546 559 537   1642
10. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 552 537 535   1624
11. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 506 544 520   1570
12. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 516 513 524   1553
13. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 581   577   1158
14. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161   565 542   1107
15. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 553   548   1101
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 561 567 564   1692
2. Salyková L. 95 36338 Slatina Brno 0162 555 566 561   1682
3. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303 538 534 543   1615
4. Karásek R. 92 34923 Bystřice n.P. 0303 514 552 512   1578
5. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 563 571     1134
6. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324   552 557   1109
7. Vojáček T. 92 34977 Slatina Brno 0162 570       570
8. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 551       551
9. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 540       540
10. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 531       531
 
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 1720 1710 1710   5140
2. Slatina Brno 0162 1682 1706 1696   5084
3. Bystřice n.P. 0303 1666 1680 1614   4960
4. Kuřim 0101 1618 1612 1621   4851
5. Mostiště 0287 1687 1714     3401
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426