Meziklubová soutěž - 4.kolo

Bystřice nad Pernštejnem   30. 8. 2009
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 99 100 99 98 98 593
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 94 98 98 99 98 97 584
3. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 97 97 98 94 92 98 576
4. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 93 96 97 94 96 94 570
5. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 95 95 95 98 92 92 567
6. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 94 96 93 96 91 94 564
7. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 97 94 92 93 93 93 562
8. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 88 93 89 92 97 95 554
9. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 91 91 88 90 89 89 538
10. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 93 89 87 86 91 85 531
11. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 89 84 86 87 89 84 519
12. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 83 74 86 88 86 88 505
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 94 96 93 99 96 98 576
2. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303 93 91 92 96 89 92 553
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.2.3.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 593 584 531 1708
2. Bystřice n.P. 0303 567 564 553 1684
3. Kuřim 0101 562 519 505 1586
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426

Meziklubová soutěž 2009

Bystřice nad Pernštejnem   4.kola
LM, SM 60
1.kolo - 19.4.092.kolo - 24.5.09 3.kolo - 7.6.094.kolo - 30.8.09
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 593 586 591 593 1777
2. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 581 585 577 576 1743
3. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 581   577 584 1742
4. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 561 576 562 570 1708
5. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 563 567 567   1697
6. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 559 567 546 567 1693
7. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 555 561 556 564 1681
8. Gloc P. 89 37021 Slatina Brno 0162 557 555 558   1670
9. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 553   548 562 1663
10. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 549 555 553   1657
11. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 546 559 537 538 1643
12. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 552 537 535 554 1643
13. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161   565 542 531 1638
14. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 506 544 520 519 1583
15. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 516 513 524 505 1553
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 563 571   576 1710
2. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 561 567 564   1692
3. Salyková L. 95 36338 Slatina Brno 0162 555 566 561   1682
4. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303 538 534 543 553 1634
5. Karásek R. 92 34923 Bystřice n.P. 0303 514 552 512   1578
6. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324   552 557   1109
7. Vojáček T. 92 34977 Slatina Brno 0162 570       570
8. Kamanová S. 90 35369 Kablo V.Mez. 0324 551       551
9. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 540       540
10. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 531       531
 
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 1720 1710 1710 1708 5140
2. Slatina Brno 0162 1682 1706 1696   5084
3. Bystřice n.P. 0303 1666 1680 1614 1684 5030
4. Kuřim 0101 1618 1612 1621 1586 4851
5. Mostiště 0287 1687 1714     3401
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426