Štít města Třeště

Horní Cerekev   16. 5. 2009
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Trávníček J. 56 01014 0383-Batelov 98 98 99 98 97 99 589
2. Materna J. 64 00298 0161-Žďár n.S. 98 97 98 100 98 98 589
3. Šenkapoul V. 53 03183 0039-Třešť 99 96 98 98 97 98 586
4. Houžvička A. 46 01452 0021-Praha 98 97 99 97 97 94 582
5. Kaman P. 73 25654 0161-Žďár n.S. 95 99 97 97 96 97 581
6. Fišera J. 51 04202 0120-Chotěboř 95 97 96 97 97 98 580
7. Pěch P. 71 05650 0162-Slatina Brno 96 97 96 96 97 97 579
8. Vojáček Z. 63 04193 0120-Chotěboř 95 95 97 93 93 99 572
9. Dočekal S. 63 00677 0120-Chotěboř 95 93 98 98 90 98 572
10. Hrubeš V. 51 04120 0353-Pelhřimov 92 98 95 92 98 96 571
11. Šamaj V. 51   AVZO H. Cerekev 92 95 97 94 92 92 562
12. Marek M. 69 32098 0030-N.Město na M. 95 95 96 93 91 92 562
13. Košťák F. 49 01017 0383-Batelov 95 92 90 97 87 95 556
14. Šmíd J. 36 00707 0039-Třešť 91 94 94 92 92 93 556
15. Přibyl M. 67   AVZO H. Cerekev 93 95 87 91 90 93 549
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Lanč O. 91 33828 0039-Třešť 97 98 97 99 97 98 586
2. Zelená I. 91 36786 0324-Kablo V.Meziříčí 100 95 97 97 95 96 580
3. Matějka M. 93 36691 0039-Třešť 92 99 97 96 98 97 579
4. Havlík M. 93 35894 0039-Třešť 96 96 97 94 98 96 577
5. Procházka I. 91 37278 0039-Třešť 97 96 95 96 95 97 576
6. Strnadová T. 94 35199 0202-Černovice 97 97 94 99 95 94 576
7. Kamanová S. 90 35369 0324-Kablo V.Meziříčí 94 97 93 94 96 98 572
8. Nymburský P. 95 35200 0202-Černovice 95 93 96 95 96 94 569
9. Matějková M. 97 37019 0039-Třešť 97 92 96 93 94 95 567
10. Dudová V. 94 35128 0162-Slatina Brno 95 91 94 93 93 99 565
11. Dudová L. 96 35837 0162-Slatina Brno 91 96 95 93 94 95 564
12. Zelená I. 93 37374 0324-Kablo V.Meziříčí 92 98 93 91 95 94 563
13. Vojáčková M. 65 04192 0120-Chotěboř 94 87 92 92 89 91 545
14. Přibylová I. 92 35891 0039-Třešť 92 84 92 92 93 88 541
15. Filípek T. 96 37141 0202-Černovice 95 88 90 87 89 91 540
16. Špetlová D. 96 36232 0202-Černovice 93 87 93 84 92 88 537
17. Hovorka P. 96 36541 0202-Černovice 92 89 84 81 87 91 524
18. Hynk R. 94 38010 0039-Třešť 65 70 53 66 73 66 393
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 0161-Žďár n.S. 98 97 93 90 94 97 569
2. Kaman P. 73 25654 0161-Žďár n.S. 95 99 94 88 92 91 559
3. Dočekal S. 63 00677 0120-Chotěboř 95 93 87 84 87 94 540
4. Pěch P. 71 05650 0162-Slatina Brno 96 97 84 84 89 90 540
5. Marek M. 69 32098 0030-N.Město na M. 95 95 76 75 53 76 470
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Strnadová T. 94 35199 0202-Černovice 97 97 84 87 93 92 550
2. Havlík M. 93 35894 0039-Třešť 96 96 83 88 93 88 544
3. Lanč O. 91 33828 0039-Třešť 97 98 77 74 92 89 527
4. Zelená I. 91 36786 0324-Kablo V.Meziříčí 100 95 78 86 83 83 525
5. Kamanová S. 90 35369 0324-Kablo V.Meziříčí 94 97 80 81 85 86 523
6. Zelená I. 93 37374 0324-Kablo V.Meziříčí 92 98 75 74 79 81 499
7. Procházka I. 91 37278 0039-Třešť 97 96 52 40 61 56 402
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK 1.člen2.člen3.členCelk.
1. Třešť A Šenkapoul - 586 Lanč - 586 Havlík - 577 1749
2. Žďár n. S. Materna - 589 Kaman - 581 Pěch - 579 1749
3. Třešť B Matějka - 579 Procházka - 576 Matějková - 567 1722
4. Velké Meziříčí Zelená - 580 Kamanová - 572 Zelená - 563 1715
5. Chotěboř Fišera - 580 Vojáček - 572 Vojáčková - 545 1697
6. Černovice Strnadová - 576 Nymburský - 569 Špetlová - 537 1682
7. Třešť C Šmíd - 556 Přibylová - 541 Hynk - 393 1490
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A-0049