Velká cena Pelhřimova

Pelhřimov   19. 9. 2009
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 100 99 100 98 98 98 593
2. Materna J. 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 99 98 96 97 100 99 589
3. Pěch P. 71 05650 0162 - Slatina Brno 97 98 99 96 98 96 584
4. Matoušek K. 85 32261 0370 - Dukla Plzeň 97 98 94 97 97 98 581
5. Vojáček Z. 63 04193 0120 - Chotěboř 96 98 99 97 93 94 577
6. Povrle J. 75 37528 0241 - Bechyně 97 95 95 99 97 93 576
7. Hloušek J. 77 34060 0134 - Chaloupky 96 97 95 94 96 98 576
8. Dočekal S. 63 00677 0120 - Chotěboř 95 98 98 94 94 96 575
9. Michal P. 84 26317 0287 - Mostiště 93 93 94 96 97 94 567
10. Přibyl M. 67   AVZO Horní Cerekev 93 91 95 89 95 94 557
11. Marek M. 69 32098 0030 - N.Město na M 83 87 88 87 89 90 524
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Strnadová T. 94 35199 0202 - Černovice 97 95 97 98 95 99 581
2. Zelená Iveta 93 37374 0324 - Kablo V.Meziříčí 94 97 97 95 97 96 576
3. Zelená Ivana 91 36786 0324 - Kablo V.Meziříčí 98 97 96 94 94 96 575
4. Matějková M. 97 37019 0039 - Třešť 95 95 94 96 97 96 573
5. Prášková D. 91 36358 0162 - Slatina Brno 98 95 92 92 96 94 567
6. Vojáčková M. 65 04192 0120 - Chotěboř 98 92 92 94 95 95 566
7. Novotná M. 95   0202 - Černovice 96 94 92 96 92 94 564
8. Špetlová D. 96 36232 0202 - Černovice 92 95 93 94 90 92 556
9. Přibylová I. 92 35891 0039 - Třešť 91 88 91 95 96 90 551
 
Kategorie : LM, SM 60 junioři, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Lanč O. 91 33828 0039 - Třešť 99 99 96 95 96 98 583
2. Nymburský P. 95 35200 0202 - Černovice 97 97 94 100 97 94 579
3. Řádek L. 92 35247 0030 - N.Město na M 93 96 95 99 98 96 577
4. Matějka M. 93 36691 0039 - Třešť 98 96 97 93 95 97 576
5. Sváček P. 94 35261 0202 - Černovice 95 95 94 92 96 97 569
6. Hovorka P. 96 36541 0202 - Černovice 93 94 93 95 93 93 561
7. Šálek J. 98 37159 0507 - M.Budějovice 89 88 93 90 94 91 545
8. Vránek P. 95 35848 0202 - Černovice 90 88 93 87 93 92 543
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Houžvička A. 46 01452 0021 - Magnum Praha 96 98 99 97 98 98 586
2. Hrubeš V. 51 04120 0353 - Pelhřimov 98 98 100 99 97 94 586
3. Michal V. 58 05897 0287 - Mostiště 94 98 98 98 97 93 578
4. Trávníček J. 56 01014 0383 - Batelov 99 95 97 96 92 96 575
5. Šamaj V. 51   AVZO Horní Cerekev 97 92 94 93 96 96 568
6. Šenkapoul V. 53 03183 0039 - Třešť 96 93 94 95 95 94 567
7. Košťák F. 49 01017 0383 - Batelov 94 95 94 93 94 94 564
8. Doležal B. 52   0383 - Batelov 95 94 92 94 94 94 563
9. Sobek V. 41   AVZO Košetice 65 84 80 80 80 77 466
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 99 98 97 94 93 98 579
2. Kaman P. 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 100 99 87 88 95 95 564
3. Matoušek K. 85 32261 0370 - Dukla Plzeň 97 98 90 86 97 94 562
4. Pěch P. 71 05650 0162 - Slatina Brno 97 98 93 86 89 86 549
5. Dočekal S. 63 00677 0120 - Chotěboř 95 98 85 85 89 91 543
6. Šenkapoul V. 53 03183 0039 - Třešť 96 93 82 88 90 91 540
7. Vojáček Z. 63 04193 0120 - Chotěboř 96 98 84 82 86 89 535
8. Hloušek J. 77 34060 0134 - Chaloupky 96 97 81 74 89 86 523
9. Hrubeš V. 51 04120 0353 - Pelhřimov 98 98 79 84 74 82 515
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Sváček P. 94 35261 0202 - Černovice 95 95 90 94 93 94 561
2. Prášková D. 91 36358 0162 - Slatina Brno 98 95 89 92 91 86 551
3. Řádek L. 92 35247 0030 - N.Město na M 93 96 79 93 92 91 544
4. Zelená Ivana 91 36786 0324 - Kablo V.Meziříčí 98 97 84 80 92 89 540
5. Strnadová T. 94 35199 0202 - Černovice 97 95 85 83 92 84 536
6. Lanč O. 91 33828 0039 - Třešť 99 99 80 72 93 92 535
7. Nymburský P. 95 35200 0202 - Černovice 97 97 79 84 88 89 534
8. Vránek P. 95 35848 0202 - Černovice 90 88 57 57 72 86 450
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka A-3432