Velká cena Pelhřimova

Pelhřimov   20. 9. 2009
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.pev.4.5.6.otoč.Celk.
1. Přibáň L. 69 35883 0370 - Rapid Plzeň 94 96 97 287 97 97 100 294 581
2. Maštera A. 81 20990 0584 - Třebíč 98 95 92 285 95 94 95 284 569
3. Červenka P. 66 26241 0804 - Benešov 94 95 90 279 85 94 93 272 551
4. Smaženka F. 77 32737 0030 - N.Město n.M. 92 94 95 281 94 91 84 269 550
5. Váňa L. 75 04107 0353 - Pelhřimov 91 92 95 278 95 90 86 271 549
6. Venc K. 70 20943 0353 - Pelhřimov 98 95 93 286 88 88 87 263 549
7. Kupec J. 59 33545 0370 - Rapid Plzeň 86 95 91 272 93 90 90 273 545
8. Janda M. 77   AVZO Havl. Brod 87 87 95 269 88 89 93 270 539
9. Korbel R. 76 36614 0750 - Slavkov 92 93 84 269 87 81 94 262 531
10. Zach J. 65 26165 0030 - N.Město n.M. 86 87 92 265 89 85 89 263 528
11. Vinický L. 68 32154 0353 - Pelhřimov 75 83 85 243 82 84 83 249 492
12. Diba P. 85 33411 0750 - Slavkov 78 75 68 221 85 87 92 264 485
13. Kysela K. 62 15783 0353 - Pelhřimov 87 88 89 264 50 77 81 208 472
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.pev.4.5.6.otoč.Celk.
1. Hyková P. 79 02408 0232 - SKP Plzeň 96 99 97 292 99 99 97 295 587
2. Veverková L. 74 00061 0353 - Pelhřimov 94 93 94 281 95 92 91 278 559
3. Heinrichová M. 92 35724 0136 - Písek 91 94 94 279 94 85 97 276 555
4. Kupec L. 93 37662 0370 - Rapid Plzeň 96 94 93 283 84 87 84 255 538
5. Přibáňová T. 96 37682 0370 - Rapid Plzeň 89 88 90 267 91 90 84 265 532
6. Ždych J. 93 34882 0232 - SKP Plzeň 85 89 89 263 86 89 85 260 523
7. Zavřel A. 93 35958 0030 - N.Město n.M. 65 65 66 196 55 68 73 196 392
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.pev.4.5.6.otoč.Celk.
1. Páviš A. 56 06071 0750 - Slavkov 97 95 95 287 93 96 90 279 566
2. Rendl J. 51 14245 0298 - Strakonice 91 91 92 274 93 97 94 284 558
3. Kostříž V. 41 00998 0030 - N.Město n.M. 93 91 93 277 89 95 95 279 556
4. Čížek K. 53 32378 0750 - Slavkov 92 91 92 275 94 94 92 280 555
5. Hein B. 45 01938 0121 - Chaloupky 91 95 88 274 91 95 91 277 551
6. Junek F. 58 32276 0353 - Pelhřimov 92 94 92 278 86 91 90 267 545
7. Straka J. 55 19023 0358 - Jihlava 85 89 94 268 92 94 91 277 545
8. Dvořák J. 42 00990 0030 - N.Město n.M. 90 92 84 266 87 91 91 269 535
9. Taubr P. 53 07397 0298 - Strakonice 90 95 93 278 85 84 86 255 533
10. Obrcian J. 54 05167 0102 - Písek 93 88 93 274 88 78 86 252 526
11. Goldhammer J. 35 06064 0750 - Slavkov 87 91 88 266 81 82 88 251 517
12. Štěch J. 46 01054 0102 - Písek 79 84 83 246 86 89 77 252 498
13. Bouda J. 58 06681 0298 - Strakonice 69 83 83 235 80 71 91 242 477
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.pev.4.5.6.otoč.Celk.
1. Páviš A. 56 06071 0750 - Slavkov 94 96 91 281 93 91 91 275 556
2. Hein B. 45 01938 0121 - Chaloupky 93 94 96 283 90 87 95 272 555
3. Taubr P. 53 07397 0298 - Strakonice 88 93 89 270 91 90 87 268 538
4. Čížek K. 53 32378 0750 - Slavkov 89 90 91 270 74 80 87 241 511
5. Červenka P. 66 26241 0804 - Benešov 92 92 92 276 68 76 77 221 497
6. Korbel R. 76 36614 0750 - Slavkov 80 92 85 257 71 80 79 230 487
7. Rendl J. 51 14245 0298 - Strakonice 79 85 89 253 74 88 71 233 486
8. Goldhammer J. 35 06064 0750 - Slavkov 83 85 89 257 68 57 83 208 465
9. Bouda J. 58 06681 0298 - Strakonice 66 53 45 164 66 71 78 215 379
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka A-3432