Pohár SSK Mostiště

Velké Meziříčí     27. 9. 2009
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 Žďár n. S. 0161 97 99 100 99 97 99 591
2. Kaman P. 73 25654 Žďár n. S. 0161 98 98 98 98 97 100 589
3. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 99 97 97 96 97 96 582
4. Vojáček Z. 63 04193 Chotěboř 0120 96 95 98 95 94 95 573
5. Kadela Z. 77 09718 Kablo V.Meziříčí 0324 95 97 96 92 96 95 571
6. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 94 96 98 93 95 92 568
7. Musil O. 76 15885 Bystřice n. P. 0303 94 94 96 95 91 94 564
8. Dohnal I. 86 29774 Okříšky 0558 95 94 92 92 92 92 557
9. Roháček J. 76 01925 Bystřice n. P. 0303 87 92 92 95 91 90 547
10. Belko M. 88 35713 Okříšky 0558 90 92 87 88 88 85 530
11. Krupica R. 78 37500 Okříšky 0558 81 86 87 87 93 91 525
 
Kategorie : LM, SM 60 dorost, ženy, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Houžvička A. 46 01452 Magnum Praha 0021 95 98 98 94 100 97 582
2. Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 0039 96 98 97 96 97 95 579
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 100 94 95 97 97 94 577
4. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Meziříčí 0324 95 93 98 97 96 97 576
5. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Meziříčí 0324 96 96 97 98 96 92 575
6. Fišera J. 51 04202 Chotěboř 0120 95 94 97 94 95 97 572
7. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 97 96 95 94 97 93 572
8. Michalová J. 87 33026 Mostiště 0287 94 97 94 95 93 95 568
9. Hrubeš V. 51 04120 Pelhřimov 0353 93 95 94 91 98 95 566
10. Košťák F. 49 01017 Batelov 0383 89 90 95 95 97 94 560
11. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 93 93 93 89 96 95 559
12. Vidlák K. 91 35401 Mostiště 0287 96 90 92 91 91 94 554
13. Vojáčková M. 65 04192 Chotěboř 0120 89 89 90 93 91 87 539
14. Chytka P. 96 37373 Kablo V.Meziříčí 0324 84 87 92 89 89 88 529
15. Zahradníček L. 91 36085 Mostiště 0287 85 89 90 87 85 89 525
16. Hradil K. 50 00297 Žďár n. S. 0161 92 81 85 89 84 88 519
17. Žák P. 41 03470 Kuřim 0101 82 82 89 84 86 89 512
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKsložení družstvaCelk.
1. Žďár n. S. - 0161 Kaman P. (589), Materna J. (591), Hansl A. (559) 1739
2. Kablo V.Meziříčí - 0324 Zelená I. (576), Kadela Z. (571), Zelená I. (575) 1722
3. Mostišťě - 0287 Michal P. (568), Michalová J. (568), Michal V. (577) 1713
4. Chotěboř - 0120 Vojáček Z. (573), Vojáčková M. (539), Fišera J. (572) 1684
5. Okříšky - 0558 Belko M. (530), Krupica R. (525), Dohnal I. (557) 1612
Hlavní rozhodčí: Požár Josef A-0232