Meziklubová soutěž - 2.kolo

Bystřice nad Pernštejnem   23. 5. 2010
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 98 100 100 99 99 595
2. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 98 99 98 99 96 99 589
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 97 93 97 98 97 97 579
4. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 99 94 95 91 96 97 572
5. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 94 95 97 93 99 93 571
6. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 94 95 97 95 97 90 568
7. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 95 93 92 98 91 95 564
8. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 91 90 93 92 92 93 551
9. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 86 88 91 88 92 91 536
10. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 83 82 89 91 88 86 519
11. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 78 83 90 89 86 87 513
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030 98 96 98 98 96 99 585
2. Zelená I. 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 95 95 94 95 97 94 570
3. Bárta L. 97 37939 Pomezí 0119 92 88 90 88 96 84 538
4. Švec P. 96 38530 Pomezí 0119 85 79 90 88 90 91 523
5. Kukáň T. 96   Pomezí 0119 80 76 92 93 89 84 514
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.2.3.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 595 564 536 1695
2. Kuřim 0101 572 551 513 1636
3. Pomezí 0119 571 538 523 1632
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426

Meziklubová soutěž 2010

(Průběžné pořadí po 2.kole ze dne 23.5.2010)
Bystřice nad Pernštejnem   4.kola
LM, SM 60
1.kolo - 18.4.20102.kolo - 23.5.2010 3.kolo - 6.6.20104.kolo - 29.8.2010
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 589 595     1184
2. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 584 589     1173
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 574 579     1153
4. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 570 572     1142
5. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 555 564     1119
6. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 522 536     1058
7. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 527 519     1046
8. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 465 513     978
9. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 576       576
10. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119   571     571
11. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303   568     568
12. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 560       560
13. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101   551     551
14. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 541       541
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030 576 585     1161
2. Zelená I. 93 37374 Kablo V.Mez. 324   570     570
3. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303 552       552
4. Bárta L. 97 37939 Pomezí 0119   538     538
5. Karásek R. 92 34923 Bystřice n.P. 0303 537       537
6. Švec P. 96 38530 Pomezí 0119   523     523
7. Kukáň T. 96   Pomezí 0119   514     514
8. Fiala M. 93 38458 Bystřice n.P. 0303 477       477
 
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 1720 1695     3415
2. Kuřim 0101   1636     1636
3. Pomezí 0119   1632     1632
4. Bystřice n.P. 0303 1620       1620
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426