Meziklubová soutěž - 3.kolo

Bystřice nad Pernštejnem   6. 6. 2010
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 98 98 99 100 98 592
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 98 100 97 93 100 99 587
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 97 97 98 97 97 95 581
4. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 98 99 97 93 94 99 580
5. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119 97 96 95 93 97 98 576
6. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 92 94 95 97 98 94 570
7. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 96 94 94 94 95 96 569
8. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 97 90 93 93 93 97 563
9. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 90 95 88 91 96 98 558
10. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 89 92 91 92 95 98 557
11. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 93 86 91 90 89 92 541
12. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 87 82 86 88 89 88 520
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030 99 97 94 95 96 94 575
2. Šálek J. 98 37159 M.Budějovice 0507 99 90 97 95 97 96 574
3. Dudová L. 96 35837 Slatina Brno 0162 95 87 96 97 98 97 570
4. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 95 91 94 97 95 93 565
5. Dudová V. 94 35128 Slatina Brno 0162 96 95 95 94 90 94 564
6. Suchánek M. 98 37270 Slatina Brno 0162 93 95 92 93 91 95 559
7. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 91 92 92 94 93 96 558
8. Kováč D. 96 37852 Slatina Brno 0161 91 94 95 95 91 90 556
9. Kováč V. 92   Slatina Brno 0161 93 88 93 95 93 90 552
10. Chytka P. 96 37373 Kablo V.Mez. 0324 91 89 92 90 93 95 550
11. Kukáň T. 96   Pomezí 0119 87 82 90 91 86 90 526
12. Karásek R. 92 34923 Bystřice n.P. 0303 88 89 91 83 93 80 524
13. Švec P. 96 38530 Pomezí 0119 84 89 84 86 84 93 520
14. Bárta L. 97 37939 Pomezí 0119 80 93 82 86 88 90 519
15. Látal J. 98 37937 Pomezí 0119 81 85 80 87 89 93 515
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 98 86 86 97 98 564
2. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 98 100 92 91 90 93 564
3. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 98 99 97 87 88 87 556
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Dudová V. 94 35128 Slatina Brno 0162 96 95 93 94 92 88 558
2. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030 99 97 79 85 86 91 537
3. Dudová L. 96 35837 Slatina Brno 0162 95 87 85 83 76 83 509
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.2.3.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 592 587 558 1737
2. Slatina Brno 0162 570 564 552 1686
3. Kablo V.Mez. 0324 565 558 550 1673
4. Kuřim 0101 569 563 520 1652
5. Bystřice n.P. 0303 570 557 524 1651
6. Pomezí 0119 576 526 519 1621
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426

Meziklubová soutěž 2010

(Průběžné pořadí po 3.kole ze dne 6.6.2010)
Bystřice nad Pernštejnem   4.kola
LM, SM 60
1.kolo - 18.4.20102.kolo - 23.5.2010 3.kolo - 6.6.20104.kolo - 29.8.2010
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 0161 589 595 592   1776
2. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 584 589 580   1753
3. Michal V. 58 05897 Mostiště 0287 574 579 581   1734
4. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 570 572 569   1711
5. Hansl A. 46 00308 Žďár n.S. 0161 555 564 558   1677
6. Hradil K. 50 00297 Žďár n.S. 0161 522 536 541   1599
7. Uhlíř J. 51 25069 Kuřim 0101 465 513 520   1498
8. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 0161 576   587   1163
9. Žák J. 91 33608 Pomezí 0119   571 576   1147
10. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303   568 570   1138
11. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101   551 563   1114
12. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 541   557   1098
13. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 527 519     1046
14. Michal P. 84 26317 Mostiště 0287 560       560
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK č.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Řádek L. 92 35247 N.Město n.M. 0030 576 585 575   1736
2. Karásek R. 92 34923 Bystřice n.P. 0303 537   524   1061
3. Bárta L. 97 37939 Pomezí 0119   538 519   1057
4. Švec P. 96 38530 Pomezí 0119   523 520   1043
5. Kukáň T. 96   Pomezí 0119   514 526   1040
6. Šálek J. 98 37159 M.Budějovice 0507     574   574
7. Zelená I. 93 37374 Kablo V.Mez. 0324   570     570
8. Dudová L. 96 35837 Slatina Brno 0162     570   570
9. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324     565   565
10. Dudová V. 94 35128 Slatina Brno 0162     564   564
11. Suchánek M. 98 37270 Slatina Brno 0162     559   559
12. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324     558   558
13. Kováč D. 96 37852 Slatina Brno 0161     556   556
14. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n.P. 0303 552       552
15. Kováč V. 92   Slatina Brno 0161     552   552
16. Chytka P. 96 37373 Kablo V.Mez. 0324     550   550
17. Látal J. 98 37937 Pomezí 0119     515   515
18. Fiala M. 93 38458 Bystřice n.P. 0303 477       477
 
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Žďár n.S. 0161 1720 1695 1737   5152
2. Kuřim 0101   1636 1652   3288
3. Bystřice n.P. 0303 1620   1651   3271
4. Pomezí 0119   1632 1621   3253
5. Slatina Brno 0162     1686   1686
6. Kablo V.Mez. 0324     1673   1673
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B 0426