Mistrovství ČR 2010

Plzeň   10. - 12. 9. 2010
LM 60, 3x40, LP 60, SM 60, 3x20

Výsledky střelců kraje Vysočina
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
14. Krenarová E. 91 35846 Černovice 96 92 96 99 96 99 578
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
5. Špetlová D. 96 36232 Horní Cerekev 96 100 97 96 96 95 580
12. Svobodová J. 97 37280 Horní Cerekev 94 96 96 97 95 97 575
14. Matějková M. 97 37019 Horní Cerekev 95 96 96 93 98 94 572
20. Zelená I. 93 37374 Kablo V.Meziříčí 92 97 96 93 94 96 568
23. Jandlová K. 98 38401 Černovice 96 91 91 92 94 91 555
25. Drdová L. 96 38542 Horní Cerekev 93 93 93 95 91 89 554
26. Jandová Š. 98 37140 Černovice 97 94 92 84 95 89 551
31. Přibylová I. 92 35891 Horní Cerekev 88 86 93 91 91 93 542
32. Novotná M. 95 37753 Horní Cerekev 89 89 88 89 93 92 540
34. Toufarová A. 98 38399 Černovice 89 86 87 82 86 84 514
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
4. Sváček P. 94 35261 Horní Cerekev 99 97 96 96 98 99 585
6. Nymburský P. 95 35200 Černovice 98 99 96 96 97 97 583
14. Filípek T. 96 37141 Černovice 97 99 96 99 96 93 580
19. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n. P. 96 96 96 96 97 97 578
30. Řádek L. 92 35247 N. Město n. M. 94 95 96 97 96 97 575
35. Šálek J. 98 37159 M. Budějovice 98 95 96 96 93 94 572
39. Matějka M. 93 36691 Horní Cerekev 98 97 94 95 93 94 571
44. Hovorka P. 96 36541 Černovice 91 96 95 98 96 92 568
55. Novotný L. 97 37754 Horní Cerekev 92 99 91 94 94 93 563
59. Fiala M. 93 38458 Bystřice n. P. 94 93 95 94 93 92 561
76. Rudolf J. 95 38539 Třešť 90 89 94 88 91 93 545
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
4. Nymburský P. 95 35200 Černovice 95 97 88 95 92 92 559
13. Sváček P. 94 35261 Horní Cerekev 95 95 89 88 83 92 542
15. Řádek L. 92 35247 N. Město n. M. 95 97 86 90 88 85 541
28. Smejkal T. 94 37356 Bystřice n. P. 95 96 78 80 83 82 514
 
Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
14. Maštera A. 81 20990 Třebíč-Poušov 87 86 91 91 90 90 535
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
8. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 99 99 99 98 99 100 594
12. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 100 95 99 99 100 99 592
25. Trávníček J. 56 01014 Batelov 98 98 99 99 97 98 589
31. Šenkapoul V. 53 03183 Třešť 96 98 99 99 98 97 587
43. Hrubeš V. 51 04120 Pelhřimov 96 97 98 98 97 96 582
59. Košťák F. 49 01018 Batelov 95 96 96 99 95 93 574
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK vleževstojevklečeCelk.
11. Materna J. 64 00298 Žďár n.S. 385 380 380 1145
22. Kaman P. 73 25654 Žďár n.S. 392 349 381 1122
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenky
Poř.SSK1.člen2.člen3.člen Celk.
1. Horní Cerekev "A" Špetlová - 580 Svobodová - 575 Matějková - 572 1727
6. Horní Cerekev "B" Drdová - 554 Přibylová - 542 Novotná - 540 1636
7. Černovice Jandlová - 555 Jandová - 551 Toufarová - 514 1620
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenci
Poř.SSK1.člen2.člen3.člen Celk.
3. Černovice Nymburský - 583 Filípek - 580 Hovorka - 568 1731
5. KS Vysočina Smejkal - 578 Řádek - 575 Šálek - 572 1725
6. Horní Cerekev Sváček - 585 Matějka - 571 Novotný - 563 1719
 
Kategorie : Družstva SM 3x20 dorostenci
Poř.SSK1.člen2.člen3.člen Celk.
2. KS Vysočina Nymburský - 559 Sváček - 542 Řádek - 541 1642