Velká cena Pelhřimova

40.ročník

Pelhřimov   18. 9. 2010
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM, SM 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šmol P. 86 25751 0370 - Dukla Plzeň 99 99 99 98 97 100 592
2. Materna J. 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 99 98 97 98 98 98 588
3. Hrádek K. 74   AVZO Košetice 97 98 97 100 97 98 587
4. Kaman P. 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 97 100 99 97 96 98 587
5. Hromada J. 88 31323 0370 - Dukla Plzeň 98 98 99 98 98 96 587
6. Vojáček Z. 63 04193 0120 - Chotěboř 98 99 97 96 95 96 581
7. Hloušek J. 77 34060 0134 - Chaloupky 95 93 94 94 95 94 565
8. Kučera T. 73   AVZO Košetice 94 94 95 96 89 86 554
9. Přibyl M. 67   Avzo H.Cerekev 92 90 93 93 92 91 551
10. Zach J. 89 27294 0303 - Bystřice n.P. 91 91 90 92 91 94 549
11. Roháček J. 76 01925 0303 - Bystřice n.P. 89 89 90 88 93 91 540
12. Dvořák J. 85 294833 KVZ J.Hradec 81 89 85 80 80 80 495
13. Rudolf J. 68   0030 - Třešť 83 75 80 72 86 89 485
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Mazurová N. 94 34289 0370 - Dukla Plzeň 100 99 98 99 100 100 596
2. Jechová M. 90 33716 0370 - Dukla Plzeň 95 100 97 97 98 96 583
3. Mazurová K. 97 35814 0451 - Doudleby n.O. 94 96 97 97 96 98 578
4. Svobodová J. 97 37280 0252 - H.Cerekev 96 97 96 97 94 93 573
5. Matějková M. 97 37019 0252 - H.Cerekev 97 94 91 96 98 94 570
6. Špetlová D. 96 36232 0252 - H.Cerekev 94 94 93 98 97 94 570
7. Šubrtová D. 93 37744 0027 - Delta Praha 93 96 94 93 94 91 561
8. Jandlová K. 98 38401 0202 - Černovice 95 90 93 92 92 95 557
9. Přibylová I. 92 35891 0252 - H.Cerekev 90 90 91 91 96 94 552
10. Drdová L. 96 38542 0252 - H.Cerekev 92 91 92 80 92 92 539
11. Jandová Š. 98 37140 0202 - Černovice 93 93 86 89 89 89 539
12. Vojáčková M. 65 04192 0120 - Chotěboř 89 90 92 80 86 85 522
 
Kategorie : SM 60 junioři, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Krech M. 93 37966 0370 - Dukla Plzeň 98 98 98 98 98 97 587
2. Krs A. 95 35227 0370 - Dukla Plzeň 97 99 98 94 98 99 585
3. Bečka J. 93 36561 0069 - Duel Praha 96 97 98 96 97 98 582
4. Filípek T. 96 37141 0202 - Černovice 97 99 93 98 98 94 579
5. Nymburský P. 95 35200 0202 - Černovice 96 96 98 97 97 95 579
6. Pokorný D. 95 35886 0370 - Dukla Plzeň 94 96 98 97 96 97 578
7. Hovorka P. 96 36541 0202 - Černovice 96 93 95 97 94 99 574
8. Matějka M. 93 36691 0252 - H.Cerekev 97 95 93 93 96 95 569
9. Šálek J. 98 37159 0507 - M.Budějovice 94 96 91 97 96 95 569
10. Karkulín A. 95 35065 0027 - Delta Praha 95 96 94 95 94 92 566
11. Řádek L. 92 35247 0030 - N.Město n.M. 96 94 92 92 96 94 564
12. Novotný L. 97 37754 0252 - H.Cerekev 96 94 90 91 94 97 562
13. Rudolf J. 95 38539 0030 - Třešť 94 92 92 89 94 95 556
14. Staněk R. 91 35062 0027 - Delta Praha 92 93 90 96 91 88 550
15. Míka D. 95 36732 Vlašim 91 91 92 92 92 91 549
16. Merkner M. 96 38457 0027 - Delta Praha 91 92 89 88 95 87 542
17. Sponar J. 96 38191 0301 - Stromovka Č.B. 93 87 94 80 88 85 527
18. Frubling D. 96 37873 0175 - Benešov 87 86 85 87 88 81 514
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kocourek F. 41 09345 0015 - Plzeň Slovany 99 98 98 97 97 98 587
2. Houžvička A. 46 01452 0021 - Magnum Praha 99 97 95 97 97 95 580
3. John M. 49 00203 0885 - Elán Olomouc 95 97 95 97 97 97 578
4. Janeček J. 59 01520 0182 - Přerov 95 99 92 97 96 98 577
5. Hrubeš V. 51 04120 0353 - Pelhřimov 98 99 96 95 96 93 577
6. Trávníček J. 56 01014 0383 - Batelov 94 97 98 95 94 98 576
7. Šenkapoul V. 53 03183 0039 - Třešť 94 94 95 96 97 96 572
8. Košťák F. 49 01018 0383 - Batelov 94 97 94 94 97 95 571
9. Fišera J. 51 04202 0120 - Chotěboř 93 92 90 98 93 98 564
10. Doležal B. 52 01015 0383 - Batelov 95 92 95 91 92 92 557
11. Trešl Z. 54 08352 0241 - Bechyně 93 90 92 90 94 94 553
12. Karkulín J. 59 36282 0027 - Delta Praha 91 94 92 94 91 89 551
13. Březina V. 48 18891 0301 - Stromovka Č.B 95 91 91 92 90 91 550
14. Petržílka M. 53 00435 0036 - J. Hradec 88 93 89 92 93 91 546
15. Holakovský F. 49 00457 0036 - J. Hradec 83 77 86 78 88 84 496
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šmol P. 86 25751 0370 - Dukla Plzeň 99 99 95 95 100 95 583
2. Materna J. 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 99 98 96 89 97 95 574
3. Hromada J. 88 31323 0370 - Dukla Plzeň 98 98 86 88 89 94 553
4. Kaman P. 73 25654 0161 - Žďár n. Sáz. 97 100 91 79 92 91 550
5. Šenkapoul V. 53 03183 0039 - Třešť 94 94 89 84 93 91 545
6. John M. 49 00203 0885 - Elán Olomouc 95 97 88 84 86 88 538
7. Vojáček Z. 63 04193 0120 - Chotěboř 98 99 85 81 88 87 538
8. Janeček J. 59 01520 0182 - Přerov 95 99 84 78 87 85 528
9. Hrubeš V. 51 04120 0353 - Pelhřimov 98 99 76 73 83 82 511
10. Hloušek J. 77 34060 0134 - Chaloupky 95 93 75 77 84 75 499
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Mazurová N. 94 34289 0370 - Dukla Plzeň 100 99 96 97 96 93 581
2. Jechová M. 90 33716 0370 - Dukla Plzeň 95 100 89 89 95 93 561
3. Špetlová D. 96 36232 0252 - H.Cerekev 94 94 66 63 80 74 471
 
Kategorie : SM 3x20 junioři, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Bečka J. 93 36561 0069 - Duel Praha 96 97 89 93 93 97 565
2. Pokorný D. 95 35886 0370 - Dukla Plzeň 94 96 90 96 92 96 564
3. Nymburský P. 95 35200 0202 - Černovice 96 96 91 93 92 95 563
4. Krech M. 93 37966 0370 - Dukla Plzeň 98 98 86 80 91 97 550
5. Krs A. 95 35227 0370 - Dukla Plzeň 97 99 90 79 85 86 536
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka ISSF A3432