Velká cena Pelhřimova

40.ročník

Pelhřimov   19. 9. 2010
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kužvart P. 63 4050 Akademie Praha 99 95 96 290 97 98 97 292 582
2. Váňa L. 75 4107 0353 - Pelhřimov 94 92 92 278 92 95 98 285 563
3. Horáček L. 89 34575 0358 - Jihlava 91 93 94 278 92 93 96 281 559
4. Petera L. 76 38603 Čestice 97 96 95 288 94 89 84 267 555
5. Maštera A. 81 20990 0584 - Třebíč 95 97 91 283 86 85 95 266 549
6. Janda M. 77   AVZO Havl. Brod 94 91 89 274 89 95 88 272 546
7. Korbel R. 76 36614 0750 - Slavkov 93 89 88 270 90 86 91 267 537
8. Červenka P. 66 26241 0804 - Benešov 90 91 92 273 83 88 91 262 535
9. Streit J. 63 43 0069 - Duel Praha 84 81 82 247 85 91 89 265 512
10. Bauer J. 65 4669 0069 - Duel Praha 88 90 87 265 72 83 82 237 502
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kučová K. 64   ŠKP Bratislava 92 94 96 282 96 97 95 288 570
2. Heinrichová M. 92 35724 Dukla Plzeň 95 92 93 280 98 94 95 287 567
3. Kupec L. 93 37662 SŠ Plzeň 91 90 90 271 95 97 95 287 558
4. Horáček K. 91 35393 0358 - Jihlava 83 88 91 262 95 92 97 284 546
5. Hromadová T. 94 37588 Opava 81 83 83 247 82 83 86 251 498
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy I. 46   ŠKP Bratislava 95 97 96 288 91 94 98 283 571
2. Junek F. 58 32276 0353 - Pelhřimov 93 92 98 283 95 95 92 282 565
3. Páviš A. 56 6071 0750 - Slavkov 95 96 92 283 96 93 86 275 558
4. Hein B. 45 1938 0121 - Chaloupky 93 93 90 276 94 94 91 279 555
5. Kubeš F. 40 4938 České Budějovice 93 91 95 279 94 83 98 275 554
6. Kupec J. 59 33545 0232 - Rapid Plzeň 92 94 92 278 91 91 92 274 552
7. Taubr P. 53 7397 0298 - Strakonice 94 94 92 280 93 86 89 268 548
8. Rendl J. 51 14245 0298 - Strakonice 90 90 90 270 88 93 93 274 544
9. Smetana J. 52 3044 0069 - Duel Praha 87 86 89 262 89 92 95 276 538
10. Štěrba J. 54 17940 Kovona Karviná 93 93 89 275 88 92 81 261 536
11. Goldhammer J. 35 6064 0750 - Slavkov 95 93 94 282 83 93 76 252 534
12. Grill K. 44 22828 České Budějovice 89 88 92 269 88 84 90 262 531
13. Obrcian J. 54 5167 0102 - Písek 88 90 86 264 87 91 87 265 529
14. Bouda J. 58 6681 0298 - Strakonice 78 89 92 259 90 92 87 269 528
15. Straka J. 55 19023 0358 - Jihlava 89 87 82 258 85 91 77 253 511
16. Červenka A. 43 13487 Pardubice 80 88 80 248 79 89 87 255 503
17. Váňa J. 43 2665 0069 - Duel Praha 85 93 88 266 76 79 82 237 503
18. Hála J. 40 7389 Strakonice 81 88 79 248 78 86 75 239 487
19. Štěch J. 46 1054 0102 - Písek 75 86 83 244 73 77 84 234 478
20. Hanus J. 42 1037 0241 - Bechyně 77 81 92 250 80 81 67 228 478
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy I. 46   ŠKP Bratislava 94 97 95 286 96 99 98 293 579
2. Kučová K. 64   ŠKP Bratislava 91 96 94 281 96 94 95 285 566
3. Petera L. 76 38603 Čestice 94 94 91 279 94 89 95 278 557
4. Taubr P. 53 7397 0298 - Strakonice 90 95 92 277 90 93 95 278 555
5. Páviš A. 56 6071 0750 - Slavkov 96 96 90 282 90 90 92 272 554
6. Kupec J. 59 33545 0232 - Rapid Plzeň 94 92 93 279 95 91 85 271 550
7. Rendl J. 51 14245 0298 - Strakonice 87 90 91 268 94 97 90 281 549
8. Váňa J. 43 2665 0069 - Duel Praha 83 86 78 247 91 95 91 277 524
9. Smetana J. 52 3044 0069 - Duel Praha 86 87 84 257 89 90 82 261 518
10. Korbel R. 76 36614 0750 - Slavkov 88 90 90 268 80 83 84 247 515
11. Goldhammer J. 35 6064 0750 - Slavkov 91 89 92 272 81 80 77 238 510
12. Štěrba J. 54 17940 Kovona Karviná 80 91 89 260 76 76 85 237 497
13. Červenka P. 66 26241 0804 - Benešov 88 88 88 264 74 76 82 232 496
14. Vystyd V. 69 32153 0353 - Pelhřimov 81 77 75 233 73 60 66 199 432
15. Bouda J. 58 6681 0298 - Strakonice 79 75 77 231 58 81 62 201 432
16. Bauer J. 65 4669 0069 - Duel Praha 87 86 83 256 29 66 66 161 417
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka ISSF A3432