Přebor okresu ®ďár nad Sázavou

Velké Meziříčí     18. 7. 2010
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muľi, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman P. 73 25654 ®ďár n.S. 0161 96 95 99 98 100 100 588
2. Materna J. 64 00298 ®ďár n.S. 0161 99 98 96 97 96 96 582
3. Zach J. 89 27294 Bystřice n.P. 0303 95 97 98 99 97 95 581
4. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 95 97 97 97 99 95 580
5. Michal P. 84 26317 Mostiątě 0287 91 99 96 97 98 96 577
6. Musil O. 76 15885 Bystřice n.P. 0303 91 93 96 98 94 96 568
7. Roháček J. 76 01925 Bystřice n.P. 0303 86 94 93 92 91 94 550
8. Vyhlídal R. 68 03468 Kuřim 0101 93 92 89 91 0 0 365
 
Kategorie : LM 60 senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Trávníček J. 56 01014 Batelov 0383 95 97 98 98 98 99 585
2. Krutílek J. 55 03455 Kuřim 0101 96 91 92 94 94 96 563
3. Michal V. 58 05897 Mostiątě 0287 95 93 94 94 93 92 561
4. Hradil K. 50 00297 ®ďár n.S. 0161 82 92 92 92 91 93 542
 
Kategorie : LM 60 veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Koą»ák F. 49 01017 Batelov 0383 92 89 93 96 94 95 559
2. Hansl A. 46 00308 ®ďár n.S. 0161 90 92 92 91 97 91 553
3. Chylík S. 49 02884 Kablo V.Mez. 0324 88 84 88 89 91 94 534
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Fiala M. 93 38458 Bystřice n.P. 0303 91 92 95 90 93 92 553
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 94 90 93 97 96 98 568
 
Kategorie : LM 3x20 muľi
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 00298 ®ďár n.S. 0161 99 98 95 96 97 95 580
2. Kaman P. 73 25654 ®ďár n.S. 0161 96 95 91 85 98 95 560
3. Pěch P. 71 05650 Slatina Brno 0162 95 97 87 90 86 89 544
 
Kategorie : LM 3x20 veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Chylík S. 49 02884 Kablo V.Mez. 0324 88 84 62 79 91 86 490
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 94 90 72 77 68 85 486
Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070