Umístění střelců z regionu Vysočina
na Mistrovství ČR a na KZR v roce 2010

Mistrovství České republiky 2010

Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
14. Maštera A. 81 Třebíč 87 86 91 91 90 90 535
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
8. Materna J. 64 Žďár n.S. 99 99 99 98 99 100 594
12. Kaman P. 73 Žďár n.S. 100 95 99 99 100 99 592
25. Trávníček J. 56 Batelov 98 98 99 99 97 98 589
31. Šenkapoul V. 53 Třešť 96 98 99 99 98 97 587
43. Hrubeš V. 51 Pelhřimov 96 97 98 98 97 96 582
59. Košťák F. 49 Batelov 95 96 96 99 95 93 574
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSKvleževstojevklečeCelk.
11. Materna J. 64 Žďár n.S. 385 380 380 1145
22. Kaman P. 73 Žďár n.S. 392 349 381 1122
 
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
14. Krenarová E. 91 Černovice 96 92 96 99 96 99 578
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
5. Špetlová D. 96 Horní Cerekev 96 100 97 96 96 95 580
14. Matějková M. 97 Horní Cerekev 95 96 96 93 98 94 572
20. Zelená I. 93 Kablo V.Meziříčí 92 97 96 93 94 96 568
23. Jandlová K. 98 Černovice 96 91 91 92 94 91 555
25. Drdová L. 96 Horní Cerekev 93 93 93 95 91 89 554
26. Jandová Š. 98 Černovice 97 94 92 84 95 89 551
31. Přibylová I. 92 Horní Cerekev 88 86 93 91 91 93 542
32. Novotná M. 95 Horní Cerekev 89 89 88 89 93 92 540
34. Toufarová A. 98 Černovice 89 86 87 82 86 84 514
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
4. Sváček P. 94 Horní Cerekev 99 97 96 96 98 99 585
6. Nymburský P. 95 Černovice 98 99 96 96 97 97 583
14. Filípek T. 96 Černovice 97 99 96 99 96 93 580
19. Smejkal T. 94 Bystřice n.P. 96 96 96 96 97 97 578
30. Řádek L. 92 N.Město na M. 94 95 96 97 96 97 575
35. Šálek J. 98 M.Budějovice 98 95 96 96 93 94 572
39. Matějka M. 93 Horní Cerekev 98 97 94 95 93 94 571
44. Hovorka P. 96 Černovice 91 96 95 98 96 92 568
55. Novotný L. 97 Horní Cerekev 92 99 91 94 94 93 563
59. Fiala M. 93 Bystřice n.P. 94 93 95 94 93 92 561
76. Rudolf J. 95 Třešť 90 89 94 88 91 93 545
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
4. Nymburský P. 95 Černovice 95 97 88 95 92 92 559
13. Sváček P. 94 Horní Cerekev 95 95 89 88 83 92 542
15. Řádek L. 92 N.Město na M. 95 97 86 90 88 85 541
28. Smejkal T. 94 Bystřice n.P. 95 96 78 80 83 82 514
 
Kategorie : SpKu 60 muži
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna J. 64 Žďár n.S. 98 95 96 97 99 99 584
7. Kaman P. 73 Žďár n.S. 87 92 93 88 93 94 547
 
Kategorie : SpKu 40 ženy
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.
7. Zelená I. 91 Kablo V.Meziříčí   76 89 84 82   331
 
Kategorie : SpKu 40 junioři
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.
3. Řádek L. 92 N.Město n.M.   90 86 88 95   359
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenky
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
1. Horní Cerekev A Špetlová - 580 Svobodová - 575 Matějková - 572 1727
6. Horní Cerekev B Drdová - 554 Přibylová - 542 Novotná - 540 1636
7. Černovice Jandlová - 555 Jandová - 551 Toufarová - 514 1620
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenci
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
3. Černovice Nymburský - 583 Filípek - 580 Hovorka - 568 1731
5. KS Vysočina Smejkal - 578 Řádek - 575 Šálek - 572 1725
6. Horní Cerekev Sváček - 585 Matějka - 571 Novotný - 563 1719
 
Kategorie : Družstva SM 3x20 dorostenci
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
2. KS Vysočina Nymburský - 559 Sváček - 542 Řádek - 541 1642

Kontrolní závod reprezentace 2010

Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
4. Maštera A. 81 Třebíč 549 5 548 4 541 5 545
543 5 546 4 541 2
 
Kategorie : VzPi 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
11. Maštera A. 81 Třebíč 563 8 568 8 565 4 553
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Materna J. 64 Žďár 583 23 587 23 591 7
596 7 590 17 586 15
Kaman P. 73 Žďár 594 6 590 16 586 15
588 20 582 29 585 16
Dočekal S. 63 Chotěboř 568 35 575 24
569 38 572 27
Šenkapoul V. 53 Třešť 580 28 581 31 574 25
586 23 581 33 585 16
Hrubeš V. 51 Pelhřimov 580 25 588 21 581 22
581 29 579 34 587 11
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Materna J. 64 Žďár 1135 13 1148 7 1151 4
Kaman P. 73 Žďár 1128 16 1125 16 1097 15
Dočekal S. 63 Chotěboř 1069 23 1074 16
1061 21 1066 16
 
Kategorie : VzPu 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Dočekal S. 63 Chotěboř 542 22 552 15
 
Kategorie : LM 60 junioři
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Lanč O. 91 Třešť 578 16
573 21
Sváček P. 94 H.Cerekev 571 20 566 19 570 16
573 20 572 18 569 15
 
Kategorie : LM 3x40 junioři
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Sváček P. 94 H.Cerekev 1105 15 1089 14 1122 9
1091 18 1123 9 1089 14
 
Kategorie : VzPu 60 junioři
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
5. Sváček P. 94 H.Cerekev 589 2 578 7 570 10 581
 
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Strnadová T. 94 H.Cerekev 579 10
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Strnadová T. 94 H.Cerekev 545 14
541 18
 
Kategorie : VzPu 40 juniorky
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Strnadová T. 94 H.Cerekev 375 19