Velká cena města Bystřice n.P.

Bystřice nad Pernštejnem   5. 6. 2011
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. 0161 97 98 98 99 99 99 590
2. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště 0287 95 97 97 99 95 95 578
3. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 96 93 95 96 97 98 575
4. Zach Jiří 89 27294 Bystřice n.P. 0303 97 95 96 94 95 98 575
5. Žák Jiří 91 33608 Pomezí 0119 92 97 96 96 98 95 574
6. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. 0303 97 92 93 93 98 93 566
7. Musil Oto 76 15885 Bystřice n.P. 0303 95 94 95 93 92 95 564
8. Hansl Adolf 46 00308 Žďár n.S. 0161 96 91 92 95 97 91 562
9. Krutílek Jiří 55 03455 Kuřim 0101 88 87 90 92 95 91 543
10. Žák Pavel 41 03470 Kuřim 0101 81 85 88 90 80 88 512
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 M.Budějovice 0507 96 98 99 98 100 99 590
2. Bartůňková Kateřina 95 38082 Slatina Brno 0162 99 97 98 96 98 98 586
3. Dudová Lucie 96 35837 Slatina Brno 0162 94 99 96 98 97 94 578
4. Suchánek Michal 98 37270 Slatina Brno 0162 94 100 97 96 93 93 573
5. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 99 96 92 96 95 94 572
6. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 95 92 98 93 93 95 566
7. Holík Denis 97 37445 Slatina Brno 0162 91 97 94 96 91 92 561
8. Chytka Petr 96 37373 Kablo V.Mez. 0324 92 92 92 94 95 95 560
9. Aldorfová Jana 87 33026 Mostiště 0287 93 93 93 90 97 93 559
10. Fiala Marcel 93 38458 Bystřice n.P. 0303 88 93 94 90 89 92 546
11. Večeřa Václav 97 38922 N.Město na M. 0030 88 91 88 94 85 95 541
12. Švec P. 96 38530 Pomezí 0119 92 84 86 76 80 82 500
13. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město na M. 0030 85 79 87 82 83 82 498
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. 0161 97 98 92 92 91 97 567
2. Bartůňková Kateřina 95 38082 Slatina Brno 0162 99 97 88 85 80 89 538
3. Dudová Lucie 96 35837 Slatina Brno 0162 94 99 85 84 87 88 537
4. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 96 93 84 83 85 84 525
5. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 95 92 75 84 87 84 517
6. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 99 96 77 73 84 83 512
7. Holík Denis 97 37445 Slatina Brno 0162 91 97 73 77 84 78 500
8. Fiala Marcel 93 38458 Bystřice n.P. 0303 88 93 70 70 74 79 474
Hlavní rozhodčí: Antonín Liška B-0426