Krajská střelecká liga mládeže 2011

SM 60, 3x20
 1.kolo -   8. 5. 2011 - Velká cena Chotěboře
 2.kolo - 14. 5. 2011 - O Štít města Třeště
 3.kolo -   5. 6. 2011 - Velká cena města Bystřice nad Pernštejnem
 4.kolo - 13. 8. 2011 - Pohár AVZO Horní Cerekev
 5.kolo - 17. 9. 2011 - Velká cena Pelhřimova
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Matějková M. 97 37019 Horní Cerekev 0252 579 577   576 585 1741
2. Špetlová D. 96 36232 Horní Cerekev 0252 573 556   572 580 1725
3. Jandlová K. 98 38401 Černovice 0202 566 561   577   1704
4. Svobodová J. 97 37280 Horní Cerekev 0252 569 571   556 559 1699
5. Toufarová A. 98 38399 Černovice 0202 549 565   552 571 1688
6. Drdová L. 96 38542 Horní Cerekev 0252 560 548   578   1686
7. Novotná M. 95 37753 Horní Cerekev 0252 570 541   563   1674
8. Jandová Š. 98 37140 Černovice 0202 549 547   570 554 1673
9. Hečsková P. 98 38009 Horní Cerekev 0252   550   556 559 1665
10. Zelená I. 93 37374 Kablo V.Meziříčí 0324 555 542 566     1663
11. Marková M. 96 38919 N.Město n.M. 0030   547   561 549 1657
12. Jiráková V. 98 38815 Černovice 0202 532 542   534 549 1625
13. Měcháčková M. 97 39125 N.Město n.M. 0030 479   498 487 533 1518
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Šálek J. 98 37159 M.Budějovice 0507 581 582 590 581 586 1758
2. Nymburský P. 95 35200 Černovice 0202 575 582     594 1751
3. Matějka M. 93 36691 Horní Cerekev 0252 577 573   582 568 1732
4. Filípek T. 96 37141 Černovice 0202 567 557   549 584 1708
5. Hovorka P. 96 36541 Černovice 0202 574 556     566 1696
6. Novotný L. 97 37754 Horní Cerekev 0252 566 569     557 1692
7. Chytka P. 96 37373 Kablo V.Meziříčí 0324 565 552 560     1677
8. Rudolf Jan 95 38539 Třešť 0039   553   562 558 1673
9. Večeřa V. 97 38922 N.Město n.M. 0030 451 545 541 535 541 1627
10. Rudolf Jiří 99 39017 Třešť 0039   513   539 561 1613
11. Fiala M. 93 38458 Bystřice n.P. 0303 571   546     1117
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Matějková M. 97 37019 Horní Cerekev 0252 531 510   524 550 1605
2. Špetlová D. 96 36232 Horní Cerekev 0252 508 489   529 535 1572
3. Drdová L. 96 38542 Horní Cerekev 0252 526 479   525   1530
4. Novotná M. 95 37753 Horní Cerekev 0252 505 474   521   1500
5. Zelená I. 93 37374 Kablo V.Meziříčí 0324   488 517     1005
6. Strnadová T. 94 35199 Horní Cerekev 0252            
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Filípek T. 96 37141 Černovice 0202       498 507 1005
2. Nymburský P. 95 35200 Černovice 0202   570       570
3. Hovorka P. 96 36541 Černovice 0202         484 484
4. Fiala M. 93 38458 Bystřice n.P. 0303     474     474