Přebor kraje Vysočina

Pelhřimov   17. 9. 2011
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 100 98 100 97 100 98 593
2. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 99 97 98 97 98 96 585
3. Fišera Jiří 51 04202 0120 - Chotěboř 99 94 94 95 96 97 575
4. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 97 97 97 92 96 95 574
5. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 95 96 96 94 97 95 573
6. Marek Milan 69 32098 0030 - N.Město n.M. 93 94 97 95 92 93 564
7. Doležal Bohumír 62 01015 0383 - Batelov 93 93 93 92 89 94 554
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252 - Horní Cerekev 96 97 98 99 99 96 585
2. Špetlová Dominika 96 36232 0252 - Horní Cerekev 97 96 97 97 94 99 580
3. Toufarová Adriana 98 38399 0202 - Černovice 94 95 94 96 96 96 571
4. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - Horní Cerekev 97 95 94 94 94 92 566
5. Svobodová Jana 97 37280 0252 - Horní Cerekev 95 94 94 90 93 93 559
6. Hečsková Pavlína 98 38009 0252 - Horní Cerekev 94 92 94 94 92 93 559
7. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 86 91 93 96 93 95 554
8. Jiráková Vladimíra 98 38815 0202 - Černovice 91 93 90 88 93 94 549
9. Marková Michaela 96 38919 0030 - N.Město n.M. 91 91 94 90 93 90 549
10. Měcháčková Martina 96 39125 0030 - N.Město n.M. 86 92 87 90 90 88 533
 
Kategorie : LM 60 junioři, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburský Petr 95 35200 0202 - Černovice 98 100 98 100 99 99 594
2. Šálek Jaroslav 98 37159 0507 - M.Budějovice 97 98 97 97 99 98 586
3. Filípek Tomáš 96 37141 0202 - Černovice 97 99 98 98 95 97 584
4. Matějka Milan 93 36691 0252 - Horní Cerekev 95 93 94 99 94 93 568
5. Hovorka Petr 96 36541 0202 - Černovice 92 92 96 94 98 94 566
6. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 93 94 94 90 96 94 561
7. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 97 92 95 89 89 96 558
8. Novotný Luboš 97 37754 0252 - Horní Cerekev 91 96 91 94 92 93 557
9. Večeřa Václav 97 38922 0030 - N.Město n.M. 95 90 90 91 89 86 541
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 100 98 91 94 97 94 574
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 97 97 86 94 82 90 546
3. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 99 97 67 74 84 85 506
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252 - Horní Cerekev 96 97 89 85 93 90 550
2. Špetlová Dominika 96 36232 0252 - Horní Cerekev 97 96 82 86 89 85 535
3. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - Horní Cerekev 97 95 88 87 80 83 530
4. Filípek Tomáš 96 37141 0202 - Černovice 97 99 80 72 79 80 507
5. Hovorka Petr 96 36541 0202 - Černovice 92 92 76 79 67 78 484
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka ISSF A3432