Velká cena Pelhřimova

41.ročník

Pelhřimov   17. 9. 2011
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 95 97 98 290 96 97 97 290 580
2. Szekely Jaroslav 61 34397 0849 - Soutok Mělník 95 98 91 284 96 93 95 284 568
3. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 95 96 93 284 92 92 95 279 563
4. Maštera Aleš 81 20990 0584 - Třebíč 94 93 93 280 92 92 97 281 561
5. Dadák Pavel Ing. 67 24863 0104 - Čelákovice 96 92 96 284 91 92 93 276 560
6. Trnka Tomáš 66 25312 0069 - Duel Praha 93 93 93 279 91 92 92 275 554
7. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 90 93 93 276 89 91 96 276 552
8. Padevět Jiří 80 12941 0069 - Duel Praha 93 94 95 282 75 98 96 269 551
9. Korbel Radim 76 36614 0750 - Slavkov 92 94 89 275 89 88 83 260 535
10. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 93 87 92 272 90 75 92 257 529
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Veverková Lucie Ing. 74 00061 0353 - Pelhřimov 93 96 94 283 97 94 99 290 573
2. Zámyslická Jarmila 70 32606 0069 - Duel Praha 95 89 95 279 94 94 96 284 563
3. Vrtišková Renata 64 17780 0069 - Duel Praha 92 89 93 274 90 93 95 278 552
4. Šilhová Alena 98 37736 0175 - Benešov 87 83 89 259 83 76 77 236 495
5. Hlaváčková Marie 66 37236 0030 - N.Město n.M. 85 90 89 264 64 71 82 217 481
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Junek František 58 32276 0353 - Pelhřimov 90 91 95 276 96 95 94 285 561
2. Hein Bohumil 45 01938 Jednorožec Žirovnice 95 93 93 281 93 93 92 278 559
3. Chmel Karel st. 45 01574 0175 - Benešov 91 89 89 269 96 94 96 286 555
4. Štěrba Jan 54 17940 0373 - Kovona Karviná 88 96 94 278 91 92 88 271 549
5. Peiker Miroslav 55 34984 0849 - Soutok Mělník 95 92 90 277 89 90 92 271 548
6. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Slavkov 95 93 93 281 92 93 76 261 542
7. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 84 86 90 260 91 94 88 273 533
8. Straka Josef Ing. 55 19023 0358 - Jihlava 84 89 80 253 93 83 88 264 517
9. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Slavkov 81 89 89 259 91 74 90 255 514
 
Kategorie : VP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 89 98 98 285 92 95 94 281 566
2. Szekely Jaroslav 61 34397 0849 - Soutok Mělník 90 85 94 269 89 93 86 268 537
3. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Slavkov 88 91 95 274 88 79 88 255 529
4. Korbel Radim 76 36614 0750 - Slavkov 86 92 91 269 82 88 90 260 529
5. Dadák Pavel Ing. 67 24863 0104 - Čelákovice 86 87 88 261 86 90 85 261 522
6. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 82 81 88 251 77 79 83 239 490
7. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 89 91 88 268 63 74 80 217 485
8. Peiker Miroslav 55 34984 0849 - Soutok Mělník 92 89 91 272 47 92 47 186 458
9. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Slavkov 85 91 80 256 63 71 47 181 437
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka ISSF A3432