Pohár SSK Kablo Velké Meziříčí

Velké Meziříčí   2. 10. 2011
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 95 98 100 94 94 98 579
2. Kaman Petr 73 25654 Žďár n. S. 0161 96 96 95 98 98 96 579
3. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. S. 0161 97 97 97 94 98 96 579
4. Bartošek Marek 89 03460 Poličná 0462 96 91 96 96 98 95 572
5. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 91 95 99 99 92 95 571
6. Zach Jiří 89 27294 Bystřice n. P. 0303 95 97 89 93 95 97 566
7. Vyhlídal Roman 68 03468 Kuřim 0101 95 89 95 97 94 94 564
8. Musil Oto 76 15885 Bystřice n. P. 0303 91 93 93 90 95 94 556
9. Marek Milan 69 32098 N.Město n. M. 0030 92 89 92 91 94 96 554
10. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n. P. 0303 96 92 90 91 96 88 553
 
Kategorie : LM, SM 60 senioři, veteráni, ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště 0287 97 98 95 97 96 97 580
2. Fišrera Jiří 51 04202 Chotěboř 0120 97 98 96 96 96 97 580
3. Aldorfová Jana 87 33026 Mostiště 0287 95 98 92 99 95 98 577
4. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V. M. 0324 97 93 97 95 97 95 574
5. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V. M. 0324 94 96 96 95 93 94 568
6. Krutílek Jiří 55 03455 Kuřim 0101 94 94 95 93 93 89 558
7. Chytka Petr 96 37373 Kablo V. M. 0324 93 94 91 91 93 92 554
8. Marková Michaela 96 38919 N.Město n. M. 0030 87 93 89 91 90 94 544
9. Hansl Adolf 46 00308 Žďár n. S. 0161 88 87 92 91 94 92 544
10. Fiala Marcel 93 38458 Bysrtřice n. P. 0303 95 87 89 85 95 88 539
11. Suchý Aleš 96   Kuřim 0101 86 87 92 91 90 90 536
12. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město n. M. 0030 94 94 85 85 82 87 527
13. Žák Pavel 41 03470 Kuřim 0101 72 73 81 84 75 72 457
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSKSložení družstvaCelk.
1. 0287 - Mostiště Michal P. (579), Aldorfová J. (577), Michal V. (580) 1736
2. 0161 - Žďár n. S. Kaman P. (579), Materna J. (579), Hansl A. (544) 1702
3. 0324 - Kablo V.Meziříčí Zelená Ivana (574), Zelená Iveta (568), Chytka P. (554) 1696
4. 0303 - Bystřice n. P. Musil O. (556), Roháček J. (553), Zach J. (566) 1675
5. 0101 - Kuřim Krutílek J. (558), Vyhlídal R. (564), Suchý A. (536) 1658
6. 0030 - Nové Město n. M. Marek M. (554), Marková M (544), Měcháčková M. (527) 1625
Hlavní rozhodčí: Požár Josef A-0232