Umístění střelců z regionu Vysočina
na Mistrovství ČR a na KZR v roce 2011

Mistrovství České republiky 2011

Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
8. Maštera Aleš 81 Třebíč-Poušov 90 89 86 87 93 93 538 90,5 628,5
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
30. Janda Martin 77 Pelhřimov 92 95 96 80 91 86 540
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
20. Materna Jiří 64 Žďár n.S. 96 98 99 100 98 99 590
24. Kaman Petr 73 Žďár n.S. 100 97 98 99 98 97 589
31. Hrubeš Vilém 51 Pelhřimov 98 100 98 96 99 96 587
43. Šenkapoul Vladimír 53 Třešť 93 98 98 99 97 97 582
48. Fišera Jiří 51 Chotěboř 94 98 98 94 96 96 576
55. Dočekal Stanislav 63 Chotěboř 96 96 96 95 95 95 573
62. Tůma Martin 85 Třešť 93 94 92 94 94 96 563
Kategorie : LM 60 junioři
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.Fin.Celk.
3. Nymburský Petr 95 Černovice 100 99 98 99 98 97 591 101 692
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSKvleževstojevklečeCelk.
13. Materna Jiří 64 Žďár n.S. 393 363 377 1133
22. Dočekal Stanislav 63 Chotěboř 381 336 358 1075
Kategorie : LM 3x40 junioři
Poř.JménoNar. SSKvleževstojevklečeCelk. Fin.Celk.
2. Nymburský Petr 95 Černovice 393 378 375 1146 93,7 1239,7
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
13. Zelená Ivana 91 V.Meziříčí 96 95 97 98 94 96 576
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
19. Filípek Tomáš 96 Černovice 96 99 94 95 95 97 576
41. Novotný Luboš 97 H.Cerekev 92 96 92 99 92 96 567
45. Chytka Petr 96 V.Meziříčí 96 96 90 97 93 93 565
46. Matějka Milan 93 H.Cerekev 94 96 94 99 88 94 565
50. Šálek Jaroslav 98 M.Budějovice 97 93 92 89 96 96 563
56. Večeřa Václav 97 N.Město n.M. 96 92 96 92 92 94 562
57. Hovorka Petr 96 Černovice 94 95 95 93 94 91 562
59. Rudolf Jan 95 Třešť 95 95 95 91 95 89 560
81. Rudolf Jiří 99 Třešť 85 86 88 81 88 89 517
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
4. Matějková Michaela 97 H.Cerekev 98 100 99 97 95 93 582
18. Drdová Lucie 96 H.Cerekev 93 90 99 95 96 98 571
19. Jandlová Kristýna 98 Černovice 99 97 95 96 92 91 570
20. Toufarová Adriana 98 Černovice 95 96 93 95 95 95 569
23. Svobodová Jana 97 H.Cerekev 100 89 96 96 93 91 565
24. Hečsková Pavlína 98 H.Cerekev 92 92 94 94 97 95 564
27. Špetlová Dominika 96 H.Cerekev 94 91 90 96 94 96 561
30. Jandová Šárka 98 Černovice 91 93 96 95 93 92 560
32. Jiráková Vladimíra 98 Černovice 90 87 96 92 91 95 551
34. Novotná Michaela 95 H.Cerekev 91 91 90 89 90 97 548
37. Marková Michaela 96 N.Město n.M. 85 88 89 90 86 90 528
38. Měcháčková Martina 96 N.Město n.M. 87 84 90 84 80 84 509
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
9. Zelená Ivana 91 V.Meziříčí 98 98 88 90 94 95 563
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar. SSK1.2.3.4. 5.6.Celk.
10. Novotná Michaela 95 H.Cerekev 89 94 81 91 83 88 526
12. Špetlová Dominika 96 H.Cerekev 98 97 77 81 85 85 523
13. Matějková Michaela 97 H.Cerekev 95 98 81 71 91 87 523
Kategorie : Družstva LM 60 muži
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
7. KS Vysočina Materna - 590 Kaman - 589 Šenkapoul - 582 1761
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenci
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
9. KS Vysočina Filípek - 576 Matějka - 565 Šálek - 563 1704
13. KS Vysočina A Novotný - 567 Hovorka - 562 Rudolf - 560 1689
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenky
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
4. SSK Horní Cerekev B Matějková - 582 Hečsková - 564 Špetlová - 561 1707
6. SSK Černovice Jandlová - 570 Toufarová - 569 Jandová - 560 1699
7. SSK Horní Cerekev A Drdová - 571 Svobodová - 565 Novotná - 548 1684
9. KS Vysočina Jiráková - 551 Marková - 528 Měcháčková - 509 1588
 
Kategorie : Družstva SM 3x20 dorostenky
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
3. SSK Horní Cerekev Novotná - 526 Matějková - 523 Špetlová - 523 1572

Kontrolní závod reprezentace 2011

Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
8. Maštera A. 81 Třebíč 533 8 544 5 543 7 534
535 6 538 5 531 10
 
Kategorie : VzPi 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
9. Maštera A. 81 Třebíč 562 7 569 8 561 10 566
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
9. Kaman P. 73 Žďár n.S. 592 11 596 5 590 17 593
583 25 597 1 591 10
Materna J. 64 Žďár n.S. 593 9 592 11      
584 23 580 29    
Šenkapoul V. 53 Třešť 585 21 577 27 590 18  
586 21 581 28 584 26
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
6. Materna J. 64 Žďár n.S. 1155 4 1146 7     1143
           
 
Kategorie : LM 60 junioři
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
1. Nymburský P. 95 Černovice 584 8 588 5 589 5 593
588 5 590 6 593 2
 
Kategorie : LM 3x40 junioři
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
5. Nymburský P. 95 Černovice 1122 8 1151 1 1118 13 1134
1146 1 1149 2 1135 5
 
Kategorie : VzPu 60 junioři
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
4. Nymburský P. 95 Černovice 579 5 584 6     584