Pohár AVZO Horní Cerekev

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 4.kolo

Horní Cerekev   12. 8. 2012
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 AVZO N.Město na Mor. 97 98 100 100 94 98 587
2. Hrádek Karel 74 AVZO Košetice 95 97 99 98 98 98 585
3. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 98 97 95 95 99 97 581
4. Houžvička Alois 46 AVZO Plačkov 96 99 98 93 95 99 580
5. Matějka Milan 93 AVZO H. Cerekev 95 97 98 96 96 95 577
6. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 97 96 97 96 96 95 577
7. Rudolf Jiří 66 AVZO H. Cerekev 91 96 93 99 95 98 572
8. Havlík Martin 93 AVZO H. Cerekev 96 94 99 95 92 96 572
9. Dočekal Stanislav 63 SSK Chotěboř 99 95 95 94 95 94 572
10. Urbánek Martin 77 AVZO Košetice 96 96 94 93 95 96 570
11. Zach Jiří 89 AVZO Bystřice n/P. 93 94 93 97 97 95 569
12. Urbánek Štěpán 78 AVZO Košetice 96 96 96 94 94 92 568
13. Šamaj Vladimír 51 AVZO H. Cerekev 91 94 96 96 93 96 566
14. Trávníček Jiří 56 SSK Batelov 95 96 93 97 94 91 566
15. Vojáček Zdeněk 63 SSK Chotěboř 92 92 97 96 95 93 565
16. Nymburský Petr 67 AVZO Černovice 94 92 96 94 98 91 565
17. Marek Milan 69 AVZO N.Město na Mor. 93 95 93 95 94 94 564
18. Musil Oto 76 AVZO Bystřice n/P 98 97 95 90 92 90 562
19. Košťák František 49 SSK Batelov 87 96 93 94 96 95 561
20. Přibyl Miloslav 67 AVZO H. Cerekev 92 92 93 94 93 96 560
21. Fuksa Viktor 58 AVZO H. Cerekev 97 93 92 94 88 89 553
22. Doležal Bohumír 52 SSK Batelov 91 90 94 93 92 90 550
23. Snítilý Jan 52 AVZO Košetice 88 88 90 95 90 94 545
24. Sobek Vlastimil 41 AVZO Košetice 91 92 88 93 88 92 544
25. Roháček Josef 76 AVZO Bystřice n/P. 90 94 90 86 92 89 541
26. Petržílka Miloslav 53 SSK J. Hradec 92 85 92 89 88 92 538
27. Trnka Milan 49 SSK J. Hradec 86 93 91 92 88 88 538
28. Holakovský František 49 SSK J. Hradec 86 86 91 90 84 91 528
29. Dvořák Jakub 85 SSK J. Hradec 74 80 89 81 93 87 504
30. Luňáček Oldřich 48 AVZO Obrataň 76 85 83 82 86 80 492
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Poláček Aleš 97 AVZO Solnice 99 98 99 97 97 99 589
2. Nymburský Petr 95 AVZO Černovice 98 98 97 99 94 97 583
3. Novotná Michaela 95 AVZO H. Cerekev 97 96 98 97 96 96 580
4. Foistová Nikola 97 Stromovka Č.Bu 98 97 95 97 94 98 579
5. Hovorka Petr 96 AVZO Černovice 98 93 98 97 96 97 579
6. Matějková Michaela 97 AVZO H. Cerekev 96 94 91 97 96 97 571
7. Jandová Šárka 98 AVZO Černovice 97 93 97 96 94 92 569
8. Rudolf Jiří 99 AVZO H. Cerekev 93 94 98 95 93 95 568
9. Novotný Luboš 97 AVZO H. Cerekev 92 97 91 94 95 98 567
10. Přibylová Ivana 92 AVZO H. Cerekev 99 94 94 94 92 93 566
11. Svobodová Jana 97 AVZO H. Cerekev 93 95 92 92 92 97 561
12. Michálková Kateřina 00 AVZO Černovice 94 93 95 90 90 97 559
13. Vaněk Karel 98 AVZO H. Cerekev 93 94 95 89 94 94 559
14. Rudolf Jan 95 AVZO H. Cerekev 93 97 94 93 90 91 558
15. Voldán Petr 97 Stromovka Č.Bu 93 95 94 91 92 92 557
16. Vaněk Jaroslav 99 AVZO H. Cerekev 92 93 93 95 91 92 556
17. Jiráková Vladimíra 98 AVZO Černovice 95 95 91 91 93 88 553
18. Marková Michaela 96 AVZO N.Město na Mor. 97 91 89 92 91 91 551
19. Kadlecová Iveta 88 SSK Třešť 92 92 92 87 91 88 542
20. Měcháčková Martina 96 AVZO N.Město na Mor. 90 87 95 85 94 90 541
21. Klimeš Dominik 98 AVZO Černovice 92 87 91 90 90 86 536
22. Pazourek Ondřej 00 AVZO N.Město na Mor. 89 89 95 88 89 86 536
23. Večeřa Václav 97 AVZO N.Město na Mor. 89 93 87 86 84 85 524
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 AVZO N.Město na Mor. 97 98 94 87 98 95 569
2. Nymburský Petr 95 AVZO Černovice 98 98 93 94 95 91 569
3. Havlík Martin 93 AVZO H. Cerekev 96 94 93 93 92 93 561
4. Poláček Aleš 97 AVZO Solnice 99 98 87 90 89 90 553
5. Dočekal Stanislav 63 SSK Chotěboř 99 95 86 84 93 91 548
6. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 97 96 86 89 90 90 548
7. Novotná Michaela 95 AVZO H. Cerekev 97 96 87 86 87 88 541
8. Matějková Michaela 97 AVZO H. Cerekev 96 94 81 84 85 91 531
9. Foistová Nikola 97 Stromovka Č.Bu 98 97 83 78 88 84 528
10. Svobodová Jana 97 AVZO H. Cerekev 93 95 79 88 78 76 509
11. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 98 97 65 71 89 87 507
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609