Krajská střelecká liga mládeže 2012

SM 60, 3x20
 1.kolo -   8. 5. 2012 - Velká cena Chotěboře
 2.kolo - 12. 5. 2012 - O Štít města Třeště
 3.kolo - 10. 6. 2012 - Velká cena města Bystřice nad Pernštejnem
 4.kolo - 12. 8. 2012 - Pohár AVZO Horní Cerekev
 5.kolo - 22. 9. 2012 - Velká cena Pelhřimova
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Jandlová Kristýna 98 38401 Černovice 0202 582 582     588 1752
2. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252 588 576   571 578 1742
3. Jandová Šárka 98 37140 Černovice 0202 573 561   569   1703
4. Svobodová Jana 97 37280 Horní Cerekev 0252 560 546   561 567 1688
5. Jiráková Vladimíra 98 38815 Černovice 0202 555 562   553 536 1670
6. Michálková Kateřina 00 39256 Černovice 0202   545   559 563 1667
7. Marková Michaela 96 38919 N.Město n.M. 0030 549 547 529 551 556 1656
8. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město n.M. 0030   517 538 541 546 1625
9. Hečsková Pavlína 98 38009 Horní Cerekev 0252 568       565 1133
10. Jandlová Eliška 01 39259 Černovice 0202   559     516 1075
11. Toufarová Adriana 98 38399 Černovice 0202   570       570
12. Špetlová Dominika 96 36232 H.Cerekev 0252   568       568
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 M.Budějovice 0507 583 582 581   569 1746
2. Hovorka Petr 96 36541 Černovice 0202   582   579 568 1729
3. Rudolf Jiří 99 39017 Třešť 0039   574 572 568 573 1719
4. Chytka Petr 96 37373 V.Meziříčí 0324 559 565 574     1698
5. Vaněk Jaroslav 99 38902 Horní Cerekev 0252 559 555   556 566 1681
6. Rudolf Jan 95 38539 Třešť 0039   558 558 558 540 1674
7. Vaněk Karel 98 38901 Horní Cerekev 0252 558 556   559 547 1673
8. Pazourek Ondřej 00 39334 N.Město n.M. 0030 553 548 546 536   1647
9. Novák Nikolas 95 36694 Třešť 0039 539 549     545 1633
10. Klimeš Dominik 98 38818 Černovice 0202 514 516   536 539 1591
11. Štandera Jan 97 39442 V.Meziříčí 0324 521 521 536     1578
12. Novotný Luboš 97 37754 H.Cerekev 0252 575     567   1142
13. Večeřa Václav 97 38922 N.Město n.M. 0030       524 559 1083
14. Kubelík Eda 02 Třešť 0039 373 401       774
15. Pecina Marek 02 39505 Třešť 0039   483       483
16. Průcha Adam 03 39506 Třešť 0039   439       439
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252   530   531 536 1597
2. Svobodová Jana 97 37280 Horní Cerekev 0252 529 504   509 539 1577
3. Hečsková Pavlína 98 38009 Horní Cerekev 0252 526       507 1033
4. Špetlová Dominika 96 36232 H.Cerekev 0252   523       523
5. Marková Michaela 96 38919 N.Město n.M. 0030         494 494
6. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město n.M. 0030         432 432
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 M.Budějovice 0507 527 504 531   522 1580
2. Večeřa Václav 97 38922 N.Město n.M. 0030         494 494