Velká cena SSK Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě   23. 6. 2012
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 99 98 97 97 98 588
2. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 95 96 98 97 97 97 580
3. Široký Jozef 45   Vištuk SVK 98 96 95 98 95 98 580
4. Hloušek Jan 77 34060 Praha 0134 93 97 94 96 97 98 575
5. Musil Oto 76 15885 Bystřice n.P. 0303 98 92 96 96 97 94 573
6. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště 0287 97 96 95 95 94 94 571
7. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 97 96 91 96 98 91 569
8. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. 0303 95 95 94 91 96 89 560
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 96 96 98 98 97 97 582
2. Kožuriková Daniela 87 30740 Praha 0134 94 94 97 93 95 97 570
3. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 94 94 97 96 96 91 568
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Červenka Denis 97   Vištuk SVK 98 97 99 97 98 98 587
2. Macák Nikolas 96   Vištuk SVK 95 95 98 95 94 95 572
3. Švestka Marek 00   Slatina Brno 0162 93 87 95 91 91 95 552
4. Liška Vojtěch 98 37850 Slatina Brno 0162 90 92 94 94 90 89 549
5. Pazourek Ondřej 00 39334 N.Město n.M. 0030 89 86 87 95 92 87 536
6. Marková Michaela 96 38919 N.Město na M. 0030 91 86 89 87 89 93 535
7. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město na M. 0030 81 88 90 89 91 89 528
8. Štandera Jan 97 39442 Kablo V.Mez. 0324 91 92 85 86 86 81 521
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 99 94 94 94 93 573
2. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 95 96 84 83 91 88 537
3. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 97 96 77 86 87 91 534
4. Hloušek Jan 77 34060 Praha 0134 93 97 71 74 87 86 508
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kožuriková Daniela 87 30740 Praha 0134 94 94 87 88 93 90 546
2. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Mez. 0324 96 96 87 79 81 94 533
3. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Mez. 0324 94 94 87 86 85 86 532
4. Červenka Denis 97   Vištuk SVK 98 97 84 70 78 87 514
5. Macák Nikolas 96   Vištuk SVK 95 95 81 76 79 82 508
Hlavní rozhodčí: Dvořák Jindřich A-070