Velká cena Pelhřimova

42.ročník

Pelhřimov   22. 9. 2011
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Šmol Petr 86 25751 0370-Dukla Plzeň 98 99 99 99 100 100 595
2. Kasipovič Nikica 66 32974 0015-Plzeň Slovany 99 100 97 99 98 97 590
3. Rudolf Jiří 66 38805 0039-Třešť 94 97 96 96 97 99 579
4. Hrádek Karel 74   AVZO Košetice 95 95 97 97 97 96 577
5. Materna Jiří 64 00298 0161-Žďár n. Sáz. 93 95 95 98 96 97 574
6. Michal Petr 84 26317 0287-Mostiště 97 91 91 98 90 95 562
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jandlová Kristýna 98 38401 0202-Černovice 99 97 98 99 97 98 588
2. Matějková Michaela 97 37019 0252-H.Cerekev 97 95 98 98 92 98 578
3. Přibylová Ivana 92 35891 0252-H.Cerekev 98 100 94 95 89 96 572
4. Svobodová Jana 97 37280 0252-H.Cerekev 97 93 93 94 96 94 567
5. Hečsková Pavlína 98 38009 0252-H.Cerekev 96 90 96 91 96 96 565
6. Michálková Kateřina 00 39256 0202-Černovice 91 91 95 97 93 96 563
7. Marková Michaela 96 38919 0030-N.Město n.M. 91 93 89 95 92 96 556
8. Měcháčková Martina 96 39125 0030-N.Město n.M. 92 90 89 92 91 92 546
9. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202-Černovice 93 89 92 88 91 83 536
10. Kadlecová Iveta 88 28061 0039-Třešť 81 88 88 86 91 89 523
11. Jandlová Eliška 01 39259 0202-Černovice 83 87 94 87 80 85 516
 
Kategorie : LM, SM 60 junioři, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Míka Dominik 95 36732 0175-Benešov 98 95 97 97 97 92 576
2. Rudolf Jiří 99 39017 0039-Třešť 95 97 95 94 95 97 573
3. Matějka Milan 93 36691 0252-H.Cerekev 96 96 92 95 97 93 569
4. Šálek Jaroslav 98 37159 0507- M.Budějovice 93 94 99 95 95 93 569
5. Hovorka Petr 96 36541 0202-Černovice 97 92 94 97 94 94 568
6. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252-H.Cerekev 96 97 96 93 91 93 566
7. Večeřa Václav 97 38922 0030-N.M.na M. 93 96 92 94 96 88 559
8. Vaněk Karel 98 38901 0252-H.Cerekev 93 89 93 87 95 90 547
9. Novák Nikolas 95 36694 0039-Třešť 93 85 90 91 94 92 545
10. Rudolf Jan 95 38539 0039-Třešť 89 91 93 88 90 89 540
11. Klimeš Dominik 98 38818 0202-Černovice 92 90 93 84 88 92 539
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Kýček Miroslav 55 07683 0015-Plzeň Slovany 97 93 99 99 98 97 583
2. Michal Vladimír 58 05897 0287-Mostiště 95 98 99 97 99 95 583
3. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039-Třešť 96 99 96 95 97 96 579
4. Trávníček Jiří 56 01014 0383-Batelov 96 97 95 98 97 96 579
5. Hrubeš Vilém 51 04120 0353-Pelhřimov 99 97 95 94 92 99 576
6. Houžvička Alois 46 01452 0021-Magnum Praha 97 93 95 97 97 94 573
7. Košťák František 49 01018 0383-Batelov 93 94 98 91 96 96 568
8. Fuksa Viktor 58 00000 0252-H.Cerekev 96 95 97 95 91 93 567
9. Doležal Bohumír 52 01015 0383-Batelov 94 94 91 92 95 93 559
10. Grabensberger Siegfried 59   SSZ Burgenland Nord 92 90 95 92 90 92 551
11. Sobek Vlastimil 41   AVZO Košetice 93 88 82 88 93 91 535
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Šmol Petr 86 25751 0370-Dukla Plzeň 98 99 93 94 97 100 581
2. Kasipovič Nikica 66 32974 0015-Plzeň Slovany 99 100 95 88 92 93 567
3. Materna Jiří 64 00298 0161-Žďár n. Sáz. 93 95 92 95 94 95 564
4. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039-Třešť 96 99 85 89 92 93 554
5. Michal Petr 84 26317 0287-Mostiště 97 91 82 88 90 93 541
6. Kýček Miroslav 55 07683 0015-Plzeň Slovany 97 93 77 80 87 92 526
7. Hrubeš Vilém 51 04120 0353-Pelhřimov 99 97 75 68 77 79 495
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Svobodová Jana 97 37280 0252-H.Cerekev 97 93 84 84 90 91 539
2. Matějková Michaela 97 37019 0252-H.Cerekev 97 95 89 77 89 89 536
3. Šálek Jaroslav 98 37159 0507-M.Budějovice 93 94 81 78 89 87 522
4. Hečsková Pavlína 98 38009 0252-H.Cerekev 96 90 85 78 77 81 507
5. Večeřa Václav 97 38922 0030-N.Město n.M. 93 96 61 68 92 84 494
6. Marková Michaela 96 38919 0030-N.Město n.M. 91 93 66 68 88 88 494
7. Měcháčková Martina 96 39125 0030-N.Město n.M. 92 90 67 54 66 63 432
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka ISSF A3432