Velká cena Pelhřimova

42.ročník

Pelhřimov   23. 9. 2011
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 95 92 95 282 97 95 97 289 571
2. Přibáň Luboš 68   0232 - Rapid Plzeň 92 86 91 269 93 97 98 288 557
3. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 92 91 96 279 87 94 92 273 552
4. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 89 90 88 267 92 89 89 270 537
5. Zamrazil Pavel 63 37960 0121 - Chaloupky 92 94 93 279 93 76 87 256 535
6. Korbel Radim 76 36614 0750 - Slavkov 83 89 87 259 85 88 85 258 517
7. Streit Jiří 63 00043 0069 - Duel Praha 78 85 85 248 88 88 88 264 512
 
Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kučová Katarína 64   ŠSK Martin 97 96 99 292 98 98 95 291 583
2. Heinrichová Michala 92 35724 Dukla Plzeň 95 93 97 285 97 96 92 285 570
3. Ewen Gretchen 58   SSZ Burgenland 90 93 94 277 96 95 99 290 567
4. Zámyslická Jarmila 70 32606 0069 - Duel Praha 94 94 98 286 93 93 95 281 567
5. Gajanová Lenka 82   ŠKP Bratislava 93 94 93 280 94 96 91 281 561
6. Přibáňová Tereza 96   0232 - Rapid Plzeň 98 96 85 279 94 95 93 282 561
7. Grabensberger Anita 66   SSZ Burgenland 93 94 90 277 89 92 80 261 538
 
Kategorie : SP 30+30 junioři, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Skýva Martin 93   ŠKP Bratislava 84 93 92 269 97 93 95 285 554
2. Kuna Václav 00 38837 0232 - Rapid Plzeň 60 60 80 200 73 71 56 200 400
3. Gajda Josef 01 39359 0232 - Rapid Plzeň 77 67 63 207 63 55 69 187 394
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 93 97 97 287 94 98 98 290 577
2. Houfek Josef 56 30477 0121 - Chaloupky 96 92 94 282 100 94 94 288 570
3. Isák Zdeněk 49 11835 0630 - Kadaň 95 92 85 272 93 97 93 283 555
4. Hein Bohumil 45   SK Jednorožec 85 94 94 273 92 97 92 281 554
5. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Slavkov 95 97 93 285 91 95 81 267 552
6. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Slavkov 87 87 89 263 76 93 91 260 523
7. Schöberl Siegfried 58   SSZ Burgenland 86 89 84 259 90 84 81 255 514
8. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 84 83 84 251 91 75 85 251 502
 
Kategorie : VP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 96 89 96 281 94 92 92 278 559
2. Kučová Katarína 64   ŠSK Martin 93 94 97 284 88 82 96 266 550
3. Houfek Josef 56 30477 0121 - Chaloupky 93 88 90 271 87 91 95 273 544
4. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Slavkov 87 88 91 266 90 85 93 268 534
5. Hein Bohumil 45   SK Jednorožec 73 86 90 249 93 94 92 279 528
6. Korbel Radim 76 36614 0750 - Slavkov 92 91 94 277 87 73 90 250 527
7. Zamrazil Pavel 63 37960 0121 - Chaloupky 88 94 93 275 91 78 73 242 517
8. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 91 85 88 264 86 78 85 249 513
9. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 86 85 72 243 86 82 83 251 494
10. Lhotský Milan 65 39195 0353 - Pelhřimov 94 81 89 264 86 62 81 229 493
11. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Slavkov 92 88 87 267 68 69 88 225 492
Hlavní rozhodčí: Ing. Josef Veverka ISSF A3432