Umístění střelců z regionu Vysočina
na Mistrovství ČR a na KZR v roce 2012

Mistrovství České republiky 2012

Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
19. Maštera Aleš 81 Třebíč 85 87 90 87 87 90 526
 
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
42. Horáček Lukáš 89 Jihlava 92 93 85 89 90 79 528
47. Janda Martin 77 Pelhřimov 90 83 83 83 81 93 513
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
9. Materna Jiří 64 Žďár n.S. 100 97 98 99 98 98 590
38. Hrubeš Vilém 51 Pelhřimov 95 96 97 99 98 96 581
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar.SSK vleževstojevklečeCelk.Fin.Celk.
8. Materna Jiří 64 Žďár n.S. 391 372 384 1147 96,6 1243,6
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
15. Zelená Ivana 91 Kablo V.Meziříčí 95 95 94 96 97 98 575
 
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
13. Zelená Iveta 93 Kablo V.Meziříčí 91 96 95 93 96 96 567
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
4. Matějková Michaela 97 Horní Cerekev 97 98 98 100 98 98 589
10. Jandlová Kristýna 98 Černovice 97 97 99 97 96 97 583
15. Toufarová Adriana 98 Černovice 95 97 98 97 94 99 580
24. Jandová Šárka 98 Černovice 95 93 95 95 96 96 570
29. Hečsková Pavlína 98 Horní Cerekev 95 97 91 94 95 95 567
31. Svobodová Jana 97 Horní Cerekev 96 96 94 92 91 96 565
37. Marková Michaela 96 N.Město n.M. 91 93 90 91 98 97 560
42. Jiráková Vladimíra 98 Černovice 85 92 94 91 92 96 550
44. Michálková Kateřina 00 Černovice 93 91 90 92 91 91 548
50. Jandlová Eliška 01 Černovice 87 87 86 84 84 83 511
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
28. Šálek Jaroslav 98 M.Budějovice 96 91 99 96 96 98 576
31. Novotný Luboš 97 Horní Cerekev 94 97 95 95 94 99 574
55. Hovorka Petr 96 Černovice 94 96 93 93 95 95 566
56. Rudolf Jiří 99 Třešť 96 94 98 92 96 90 566
73. Rudolf Jan 95 Třešť 93 92 93 94 96 86 554
77. Vaněk Jaroslav 99 Horní Cerekev 95 95 96 95 81 89 551
81. Vaněk Karel 98 Horní Cerekev 92 90 90 94 87 92 545
84. Klimeš Dominik 98 Černovice 92 90 88 90 89 93 542
90. Večeřa Václav 97 N.Město n.M. 89 91 88 91 94 83 536
94. Pazourek Ondřej 00 N.Město n.M. 80 70 70 67 77 84 448
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
16. Matějková Michaela 97 Horní Cerekev 99 100 73 85 83 90 530
20. Hečsková Pavlína 98 Horní Cerekev 91 92 83 79 84 83 512
21. Svobodová Jana 97 Horní Cerekev 94 96 77 78 85 81 511
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
23. Šálek Jaroslav 98 M.Budějovice 93 91 77 81 82 86 510
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenky
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
4. Černovice A Jandlová - 583 Toufarová - 580 Jandová - 570 1733
6. Horní Cerekev Matějková - 589 Hečsková - 567 Svobodová - 565 1721
13. Černovice B Jiráková - 550 Michálková - 548 Jandlová - 511 1609
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenci
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
11. KS Vysočina Šálek - 576 Rudolf - 566 Hovorka - 566 1708
18. Horní Cerekev Novotný - 574 Vaněk - 551 Vaněk - 545 1670
 
Kategorie : Družstva SM 3x20 dorostenky
Poř.SSK1.člen 2.člen3.členCelk.
4. Horní Cerekev Matějková - 530 Hečsková - 512 Svobodová - 511 1553

Kontrolní závod reprezentace 2012

Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
5. Maštera A. 81 Třebíč 533 7 529 4 534 8 531
534 6 534 6 534 7
 
Kategorie : VzPi 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
3. Maštera A. 81 Třebíč 565 5 567 2 569 3 566
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar. SSK1.kolo2.kolo 3.koloFin.
vysl.poř.vysl.poř.vysl.poř.
Kaman P. 73 Žďár n.S. 592 9 583 24    
    582 20    
Hrubeš V. 51 Pelhřimov 580 26 581 26 582 24
582 21 582 21 580 23
Šenkapoul V. 53 Třešť 582 25 587 19 582 25
583 19 577 25 578 26