Krajská střelecká liga mládeže 2013

SM 60, 3x20
 1.kolo - 11. 5. 2013 - O Štít města Třeště
 2.kolo - 9. 6. 2013 - Velká cena města Bystřice nad Pernštejnem
 3.kolo - 29. 6. 2013 - Velká cena SSK Nové Město na Moravě
 4.kolo - 10. 8. 2013 - Pohár AVZO Horní Cerekev
 5.kolo - 21. 9. 2013 - Velká cena Pelhřimova
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Jandová Šárka 98 37140 Černovice 0202 584     577 580 1741
2. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252 567   565 583 587 1737
3. Michálková Kateřina 00 39256 Černovice 0202 577     582 578 1737
4. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252     562 549 574 1685
5. Marková Michaela 96 38919 N.Město n.M. 0030   559 560 547 509 1666
6. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město n.M. 0030     532 564 524 1620
7. Jandlová Kristýna 98 38401 Černovice 0202 576     576   1152
8. Jiráková Vladimíra 98 38815 Černovice 0202 559       568 1127
9. Jandlová Eliška 01 39259 Černovice 0202 535         535
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 M.Budějovice 0507 578 583   568   1729
2. Rudolf Jiří 99 39017 Třešť 0039 567 557   574 580 1721
3. Rudolf Jan 95 38539 Třešť 0039 566 560   548 567 1693
4. Pazourek Ondřej 00 39334 N.Město n.M. 0030 561 564 548   550 1675
5. Vaněk Karel 98 38901 Horní Cerekev 0252 547   557 564 550 1671
6. Vaněk Jaroslav 99 38902 Horní Cerekev 0252 541   557 547 559 1663
7. Sláma Václav 99 39840 N.Město n.M. 0030     516 477 487 1480
8. Novotný Luboš 97 37754 H.Cerekev 0252     562 570   1132
9. Chytka Petr 96 37373 V.Meziříčí 0324 557 564       1121
10. Novák Filip 98 Černovice 0202 536     563   1099
11. Lhotský Milan 00 39278 Horní Cerekev 0252 535       538 1073
12. Mezhlumyan Martin 98 39999 V.Meziříčí 0324 522 494       1016
13. Pulda Adam 99 39299 Horní Cerekev 0252     547     547
14. Štandera Jan 97 39442 V.Meziříčí 0324 535         535
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252 506   514 528 535 1577
2. Marková Michaela 96 38919 N.Město n.M. 0030   516 489 515 511 1542
3. Měcháčková Martina 96 39125 N.Město n.M. 0030     465 481 470 1416
4. Jandová Šárka 98 37140 Černovice 0202       533 556 1089
5. Jandlová Kristýna 98 38401 Černovice 0202       547   547
6. Jiráková Vladimíra 98 38815 Černovice 0202         527 527
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 M.Budějovice 0507 528 532   534   1594