Velká cena Pelhřimova

43.ročník

Pelhřimov   21. 9. 2013
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 98 100 98 99 99 592
2. Havlík Martin 93 35894 0015 - Plzeň Slovany 97 98 100 100 97 98 590
3. Nymburský Petr 95   AVZO Černovice 98 98 98 98 99 97 588
4. Hrádek Karel 74   AVZO Košetice 94 98 97 96 98 98 581
5. Hlavsa Petr 84 33515 0457 - Hodonín 96 94 97 96 100 94 577
6. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 97 92 94 95 97 95 570
7. Přibyl Miloslav 67   AVZO H. Cerekev 93 88 94 94 95 96 560
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 99 97 100 97 98 96 587
2. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 96 97 97 98 93 99 580
3. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 97 94 96 99 94 98 578
4. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 92 98 97 97 97 93 574
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 95 93 96 94 94 96 568
6. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 90 97 90 92 94 92 555
7. Skalová Kateřina 00 39974 0045 - DDM Kolín 90 87 91 93 81 90 532
8. Měcháčková Martina 96 39125 0030 - N.Město n.M. 91 82 88 85 86 92 524
9. Marková Michaela 96 38919 0030 - N.Město n.M. 91 91 84 71 90 82 509
 
Kategorie : LM, SM 60 junioři, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nepejchal Filip 99 37922 0045 - DDM Kolín 99 98 98 96 97 99 587
2. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 96 98 97 95 97 97 580
3. Záliger Tomáš 96 36028 0045 - DDM Kolín 97 97 95 95 99 96 579
4. Matějka Milan 93 36691 0252 - H.Cerekev 93 95 97 97 95 96 573
5. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 94 96 94 92 94 97 567
6. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252 - H.Cerekev 93 89 96 93 95 93 559
7. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 98 94 93 88 87 90 550
8. Pazourek Ondřej 00 39334 0030 - N.Město n.M. 93 88 93 92 93 91 550
9. Lhotský Milan 00 39278 0252 - H.Cerekev 91 88 89 90 89 91 538
10. Sláma Václav 99 39840 0030 - N.Město n.M. 75 80 84 87 82 79 487
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 96 98 97 97 97 97 582
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 97 97 96 95 98 97 580
3. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 96 96 95 97 96 97 577
4. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 97 95 96 93 92 95 568
5. Doležal Bohumír 52 01015 0383 - Batelov 91 92 90 90 94 91 548
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 98 95 92 98 93 574
2. Nymburský Petr 95 35200 AVZO Černovice 98 98 94 97 94 90 571
3. Havlík Martin 93 35894 0015 - Plzeň Slovany 97 98 95 92 97 92 571
4. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 96 98 71 66 87 84 502
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 96 97 94 88 90 91 556
2. Nepejchal Filip 99 37922 0045 - DDM Kolín 99 98 86 80 91 96 550
3. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 99 97 84 84 85 86 535
4. Záliger Tomáš 96 36028 0045 - DDM Kolín 97 97 83 85 83 86 531
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 95 93 77 82 90 90 527
6. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 90 97 87 81 79 87 521
7. Marková Michaela 96 38919 0030 - N.Město n.M. 91 91 83 81 80 85 511
8. Měcháčková Martina 96 39125 0030 - N.Město n.M. 91 82 71 78 72 76 470
Hlavní rozhodčí: František Holakovský A-0039