Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   21. - 22. 9. 2013
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži, ženy, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 98 100 98 99 99 592
2. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 96 98 97 97 97 97 582
3. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 97 97 96 95 98 97 580
4. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 96 96 95 97 96 97 577
5. Matějka Milan 93 36691 0252 - H.Cerekev 93 95 97 97 95 96 573
6. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 97 92 94 95 97 95 570
7. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 97 95 96 93 92 95 568
8. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 90 97 90 92 94 92 555
9. Doležal Bohumír 52 01015 0383 - Batelov 91 92 90 90 94 91 548
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 99 97 100 97 98 96 587
2. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 96 97 97 98 93 99 580
3. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 97 94 96 99 94 98 578
4. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 92 98 97 97 97 93 574
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 95 93 96 94 94 96 568
6. Měcháčková Martina 96 39125 0030 - N.Město n.M. 91 82 88 85 86 92 524
7. Marková Michaela 96 38919 0030 - N.Město n.M. 91 91 84 71 90 82 509
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 96 98 97 95 97 97 580
2. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 94 96 94 92 94 97 567
3. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252 - H.Cerekev 93 89 96 93 95 93 559
4. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 98 94 93 88 87 90 550
5. Pazourek Ondřej 00 39334 0030 - N.Město n.M. 93 88 93 92 93 91 550
6. Lhotský Milan 00 39278 0252 - H.Cerekev 91 88 89 90 89 91 538
7. Sláma Václav 99 39840 0030 - N.Město n.M. 75 80 84 87 82 79 487
 
Kategorie : LM 3x20 muži, ženy, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 98 98 95 92 98 93 574
2. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 90 97 87 81 79 87 521
3. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 96 98 71 66 87 84 502
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 96 97 94 88 90 91 556
2. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 99 97 84 84 85 86 535
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 95 93 77 82 90 90 527
4. Marková Michaela 96 38919 0030 - N.Město n.M. 91 91 83 81 80 85 511
5. Měcháčková Martina 96 39125 0030 - N.Město n.M. 91 82 71 78 72 76 470
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 91 95 100 286 94 97 96 287 573
2. Maštera Aleš 81 20990 0584 - Třebíč 96 95 96 287 93 93 93 279 566
3. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 90 92 99 281 87 90 92 269 550
4. Venc Karel 70 20943 0353 - Pelhřimov 91 92 96 279 92 90 86 268 547
5. Horký Jiří 46 17050 0039 - Třešť 84 84 86 254 78 83 67 228 482
6. Lhotský Milan 65 39195 0353 - Pelhřimov 80 83 82 245 78 58 86 222 467
Hlavní rozhodčí: František Holakovský A-0039