Mistrovství ČR 2014

Plzeň   19. až 21. 9. 2014
LM, SM, LP
Kategorie : LP 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Světlík Pavel 85 0370-Dukla Plzeň 96 86 94 84 86 88 534 183
2. Dubový Jindřich 93 0370-Dukla Plzeň 90 90 94 92 91 94 551 181,9
3. Postupa Jiří 73 0042-Borek 92 92 89 90 92 87 542 163,9
4. Medek Daniel 79 0731-Semily 87 84 91 89 90 93 534 144,8
5. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 88 93 92 88 87 90 538 123,9
6. Maštera Aleš 81 0584-Třebíč-Poušov 90 89 91 89 87 90 536 104,4
7. Petera Lubomír 76 0646-Orličtí ostrostřelci 94 89 93 88 90 88 542 87,2
8. Geleti Jiří 63 0176-Plzeň střed 85 89 89 94 84 93 534 67,7
9. Boháček Jiří 74 0019-Boletice n.L. 94 91 88 90 82 86 531  
10. Pecháček Martin 91 0812-Astra Bruntál 90 85 88 88 89 90 530  
11. Skopový Pavel 69 0232-Rapid Plzeň 90 86 90 87 89 88 530  
12. Hlásnik Jan 72 0224-Policie Ostrava 83 87 89 89 90 92 530  
13. Páviš Antonín 56 0750-E-COM Slavkov 92 83 88 88 91 88 530  
14. Kočí Josef 49 0080-Arnika Tachov 91 84 87 90 88 89 529  
15. Hubáček Pavel 57 0715-TS Bílina 80 95 93 90 80 90 528  
16. Červenka Rostislav 79 0145-Zlín 88 89 86 88 86 90 527  
17. Fitzbauer Jakub 88 0105-Kolín 85 89 90 97 81 84 526  
18. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 88 89 85 90 86 87 525  
19. Jonák Vít 93 0370-Dukla Plzeň 84 89 84 92 84 91 524  
20. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice n.L. 89 87 76 90 92 90 524  
21. Malúšek David 89 0232-Rapid Plzeň 88 85 89 85 90 86 523  
22. Bláha Tomáš 80 0038-Ústí n.L. 85 86 85 90 86 90 522  
23. Bernát Rudolf 51 0232-Rapid Plzeň 86 83 90 89 85 89 522  
24. Arnold Ctibor 75 0657-SKP Teplice 85 82 84 89 87 93 520  
25. Filipovský Jiří 70 0715-TS Bílina 85 87 86 84 88 90 520  
26. Kovář Pavel 72 0037-Dvory 86 89 89 86 86 82 518  
27. Hrabalík Pavel 81 0145-Zlín 85 86 80 85 89 92 517  
28. Hejna David 93 0224-Policie Ostrava 85 87 85 90 88 81 516  
29. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 81 90 84 81 90 90 516  
30. Šmejda Jaroslav 55 0095-Škoda Vrchlabí 88 76 84 89 87 90 514  
31. Lohynský Miroslav 56 0370-Dukla Plzeň 86 93 85 87 77 86 514  
32. Cihlář Radek 88 0132-Hradec 87 86 90 85 83 82 513  
33. Bechyně Petr 72 0105-Kolín 80 89 83 87 85 86 510  
34. Kožíšek Petr 64 0543-Louny - město 82 89 85 88 83 81 508  
35. Seidel Vojtěch 93 0095-Škoda Vrchlabí 88 87 82 84 82 84 507  
36. Kubeš Martin 67 0237-Policie ČR Planá 83 86 82 82 85 86 504  
37. Středa Roman 73 0095-Škoda Vrchlabí 83 82 85 86 87 81 504  
38. Meca Marek 89 0374-Kopřivnice 80 87 82 84 86 83 502  
39. Zábranský Milan 75 0715-TS Bílina 84 86 83 80 82 85 500  
40. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 89 81 88 83 78 80 499  
41. Souček Otakar 68 0023-Praha 6 83 82 77 87 85 83 497  
42. Beneš Milan 66 0543-Louny - město 86 78 86 76 85 85 496  
43. Stodolová Lenka 86 0015-Plzeň Slovany 82 86 78 85 81 79 491  
44. Petkov Plamen 57 0069-DUEL Praha 78 81 80 79 88 81 487  
45. Kočí Vratislav 57 0772-Liberec KPK 78 77 85 80 86 80 486  
46. Tribula Zbyněk 80 0080-Arnika Tachov 77 86 77 81 80 81 482  
47. Krása Jaroslav 55 0657-SKP Teplice 74 84 82 76 84 81 481  
 
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk. 
1. Dubový Jindřich 93 0370-Dukla Plzeň 98 98 97 95 97 97 582  
2. Mandys Tomáš 85 0508-SKP Klatovy 95 97 95 99 93 95 574  
3. Skupa Jindřich 62 0232-Rapid Plzeň 93 95 95 95 95 97 570  
4. Malúšek David 89 0232-Rapid Plzeň 97 97 97 92 92 94 569  
5. Kraus Ladislav 77 0370-Dukla Plzeň 90 96 95 93 95 98 567  
6. Hejna David 93 0224-Policie Ostrava 96 96 95 91 93 96 567  
7. Hlásnik Jan 72 0224-Policie Ostrava 94 94 99 94 92 92 565  
8. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice n.L. 91 95 93 95 96 94 564  
9. Sáblík Rostislav 62 0693-Val.Klobouky 97 96 96 90 88 95 562  
10. Skopový Pavel 69 0232-Rapid Plzeň 93 95 95 93 93 93 562  
11. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 96 94 95 90 93 88 556  
12. Cihlář Radek 88 0132-Hradec 93 94 95 92 87 94 555  
13. Fiala Vlastislav 53 0232-Rapid Plzeň 90 96 93 94 91 90 554  
14. Hejna Rudolf 56 0667-Karlovy Vary 91 94 90 91 95 91 552  
15. Bauer Vilém 86 0667-Karlovy Vary 93 96 88 93 91 91 552  
16. Houfek Josef 56 0121-Chaloupky 91 89 95 95 95 86 551  
17. Polách Jan 88 0543-Louny - město 93 94 91 92 89 91 550  
18. Chmel Karel 45 0136-Písek 90 94 91 95 92 87 549  
19. Janošťák Štefan 61 0328-Rožnov 88 90 92 89 92 96 547  
20. Koman Pavel 79 0294-Meziboří 96 93 94 90 95 78 546  
21. Šlechta Pavel 65 0543-Louny - město 92 89 92 91 89 92 545  
22. Janda Martin 77 0353-Pelhřimov 88 87 95 90 93 91 544  
23. Hurt Vladimír 48 0232-Rapid Plzeň 86 93 88 91 89 96 543  
24. Petkov Plamen 57 0069-DUEL Praha 90 94 94 88 89 88 543  
25. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 95 92 96 88 81 90 542  
26. Chmel Karel 69 0069-DUEL Praha 91 91 90 89 91 90 542  
27. Mandys Pavel 51 0508-SKP Klatovy 92 93 92 88 86 91 542  
28. Rostás Michal 61 0015-Plzeň Slovany 93 89 91 88 88 91 540  
29. Tellinger Lumír 56 0132-Hradec 88 94 96 88 83 81 530  
30. Špaček Bohuslav 61 0232-Rapid Plzeň 94 90 87 83 86 88 528  
31. Jonák Vít 93 0370-Dukla Plzeň 92 97 95 90 80 70 524  
32. Zamrazil Pavel 63 0121-Chaloupky 91 85 89 81 88 89 523  
33. Strapina Tomáš 85 0693-Val.Klobouky 94 94 93 81 85 75 522  
34. Mosler Pavel 84 0132-Hradec 82 90 94 87 86 82 521  
35. Váňa Jan 43 0069-DUEL Praha 83 86 92 80 84 86 511  
36. Krása Jaroslav 55 0657-SKP Teplice 93 87 89 81 68 85 503  
37. Meca Marek 89 0374-Kopřivnice 92 87 92 68 87 71 497  
38. Keller Rudolf 72 0294-Meziboří 91 85 82 87 45 92 482  
39. Smetana Jan 52 0069-DUEL Praha 84 80 84 78 73 80 479  
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk. 
1. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 100 98 98 99 98 97 590  
2. Nepejchal Filip 99 0045-DDM Kolín 97 99 98 99 98 98 589  
3. Holík Denis 97 0162-Slatina Brno 96 99 97 98 100 99 589  
4. Šálek Jaroslav 98 0015-Plzeň Slovany 98 98 100 95 99 96 586  
5. Mazura Martin 97 0451-Doudleby n.O. 97 98 99 98 96 98 586  
6. Sobotka Dominik 98 0370-Dukla Plzeň 98 98 95 99 98 97 585  
7. Kořán Vojtěch 96 0258-Sokolov 97 97 97 96 98 98 583  
8. Hlaváček Jakub 97 0370-Dukla Plzeň 99 96 95 99 95 99 583  
9. Záliger Tomáš 96 0045-DDM Kolín 97 97 98 99 94 97 582  
10. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy 97 97 98 96 99 95 582  
11. Rotrekl Filip 01 0253-Sezemice 99 98 99 96 97 93 582  
12. Šetka Radek 99 0258-Sokolov 95 95 99 96 100 97 582  
13. Wágner Jakub 00 0162-Slatina Brno 96 96 95 97 100 97 581  
14. Karásek Lukáš 98 0108-Rakovník 94 96 97 98 99 96 580  
15. Rys Martin 00 0032-Poděbrady 99 96 94 98 98 95 580  
16. Tuček Martin 98 0200-Manušice 96 94 95 97 98 99 579  
17. Mikulčík Radek 99 0905-Liberec 96 93 96 96 99 99 579  
18. Navrátil Michal 00 0032-Poděbrady 98 93 97 95 97 98 578  
19. Strážnický Pavel 96 0224-Policie Ostrava 96 96 99 95 95 97 578  
20. Jaškin Alexandr 98 0258-Sokolov 100 95 95 93 97 98 578  
21. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 96 98 95 98 96 94 577  
22. Vaněk Jaroslav 99 0252-Horní Cerekev 98 99 98 94 95 93 577  
23. Cestr Jan 00 0348-Brandýs n.L. 96 99 95 97 95 95 577  
24. Bekr Josef 96 0258-Sokolov 98 99 97 98 95 89 576  
25. Vaněk Petr 99 0370-Dukla Plzeň 95 94 95 98 96 98 576  
26. Kováč Daniel 96 0162-Slatina Brno 96 99 97 96 95 92 575  
27. Míšek Karel 99 0348-Brandýs n.L. 94 96 98 97 94 96 575  
28. Chytka Petr 96 0324-Velké Meziříčí 97 94 97 94 93 98 573  
29. Rudolf Jiří 99 0039-Třešť 93 97 94 94 97 98 573  
30. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno 96 93 96 96 94 97 572  
31. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň 95 93 94 98 97 95 572  
32. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ - Trrnava 99 96 92 95 94 96 572  
33. Čermák Josef 99 0348-Brandýs n.L. 91 97 96 93 97 97 571  
34. Matoška Michal 99 0368-Poruba Skalka 95 97 93 93 94 99 571  
35. Přívratský Jiří 01 0224-Policie Ostrava 92 93 97 99 97 92 570  
36. Staníček David 99 0406-Senco Žilov 92 95 95 94 95 99 570  
37. Doubek Martin 97 0190-Přezletice 92 96 95 96 93 98 570  
38. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice 93 96 96 94 93 98 570  
39. Tichý Radek 99 0108-Rakovník 96 92 96 92 95 98 569  
40. Vlček Vítek 00 0370-Dukla Plzeň 97 96 95 93 96 92 569  
41. Kovář Kamil 97 0258-Sokolov 95 97 95 90 96 95 568  
42. Smolík Tomáš 98 0105-Kolín 96 98 95 95 94 90 568  
43. Demjan Radek 98 0348-Brandýs n.L. 93 92 95 95 96 96 567  
44. Gladkov Martin 97 0059-Rohozec 96 95 94 96 89 97 567  
45. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5 94 91 96 97 95 94 567  
46. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň 96 89 95 95 97 94 566  
47. Opalecký Jan 97 0370-Dukla Plzeň 95 97 94 92 96 92 566  
48. Šír Martin 97 0190-Přezletice 93 95 94 95 92 97 566  
49. Krejčí Vilém 99 0258-Sokolov 91 97 95 95 96 91 565  
50. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín 91 92 99 95 93 95 565  
51. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs n.L. 92 98 90 93 94 97 564  
52. Mikeš Jan 00 0370-Dukla Plzeň 97 91 92 95 94 95 564  
53. Hanuš Karel 01 0105-Kolín 92 94 97 95 90 96 564  
54. Kamenický Ondřej 98 0253-Sezemice 96 95 95 94 87 96 563  
55. Karlík Radek 99 0370-Dukla Plzeň 94 94 97 91 95 91 562  
56. Půta Roman 99 0370-Dukla Plzeň 94 94 96 94 95 89 562  
57. Louvar Stanislav 99 0370-Dukla Plzeň 93 91 94 94 96 94 562  
58. Brauner Tomáš 00 0162-Slatina Brno 93 92 94 96 94 92 561  
59. Kupec Ondřej 03 0205-Ml.Boleslav 94 92 93 93 93 95 560  
60. Novák Filip 98 0202-Černovice 92 94 94 91 94 95 560  
61. Albrecht Matyáš 01 0054-Hradec Králové 91 90 97 94 94 94 560  
62. Holec Michal 99 0059-Rohozec 89 96 94 93 94 93 559  
63. Nedbal Denis 00 0370-Dukla Plzeň 93 94 95 94 91 92 559  
64. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 88 96 94 88 96 97 559  
65. Hendrych Jan 00 0210-Uherský Ostroh 94 90 91 93 96 94 558  
66. Bílek Matěj 98 0370-Dukla Plzeň 95 92 87 95 96 92 557  
67. Toman Matěj 98 0370-Dukla Plzeň 95 95 92 89 92 94 557  
68. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín 89 91 98 89 94 95 556  
69. Pírek Martin 02 0200-Manušice 91 93 91 95 93 93 556  
70. Vaněk Karel 98 0252-Horní Cerekev 94 92 94 89 91 96 556  
71. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L. 94 90 94 91 95 91 555  
72. Horák Dominik 97 0182-Přerov 91 94 90 93 95 91 554  
73. Bačina Lukáš 00 0004-Ostroj Opava 86 97 93 91 93 93 553  
74. Liška Vojtěch 98 0162-Slatina Brno 94 86 95 93 94 90 552  
75. Adamec Vojtěch 98 0224-Policie Ostrava 93 88 90 93 93 95 552  
76. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L. 85 95 94 90 93 95 552  
77. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 91 94 92 93 93 89 552  
78. Voldán Petr 97 0301-Č.Budějovice 94 90 95 91 91 91 552  
79. Hanke Lukáš 02 0004-Ostroj Opava 91 92 96 87 92 93 551  
80. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice 93 97 90 91 88 92 551  
81. Oršový Florián 01 0368-Poruba Skalka 93 95 91 91 89 91 550  
82. Fiala Tomáš 01 0370-Dukla Plzeň 94 89 90 91 92 93 549  
83. Mezhlumyan Martin 98 0324-Velké Meziříčí 92 89 92 88 93 94 548  
84. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 88 89 93 93 91 94 548  
85. Gürtler Filip 99 0348-Brandýs n.L. 89 94 89 93 93 90 548  
86. Valenta Adam 99 0232-Rapid Plzeň 94 96 95 84 85 92 546  
87. Strážnický Milan 00 0368-Poruba Skalka 86 95 87 85 95 97 545  
88. Marek Jakub 96 0551-Nivnice 93 91 89 93 87 91 544  
89. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno 91 89 91 88 91 94 544  
90. Zemánek Martin 99 0224-Policie Ostrava 87 88 93 94 87 94 543  
91. Ŕíha Jakub 02 0049-Vlašim 91 94 94 81 90 93 543  
92. Sýkora David 99 0190-Přezletice 91 87 89 89 91 95 542  
93. Gottlieb Michal 97 0348-Brandýs n.L. 89 90 93 89 89 89 539  
94. Egermaier Jakub 99 0370-Dukla Plzeň 88 90 90 90 91 89 538  
95. Štandera Jan 97 0324-Velké Meziříčí 94 94 91 86 82 90 537  
96. Fizer Valentin 01 0348-Brandýs n.L. 83 91 90 87 92 91 534  
97. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 89 89 86 88 90 91 533  
98. Ondrašík Jakub 00 0386-Březolupy 84 83 91 90 92 92 532  
99. Stočes Libor 03 0348-Brandýs n.L. 85 93 89 89 89 83 528  
100. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice 92 86 84 85 90 90 527  
101. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 90 85 87 87 88 85 522  
102. Hájek Dominik 00 0210-Uherský Ostroh 85 89 89 88 79 88 518  
103. Bubeník Štěpán 01 0059-Rohozec 81 78 85 90 83 94 511  
104. Dobrkovský Daniel 04 0205-Ml.Boleslav 83 77 86 83 85 78 492  
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk. 
1. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň 99 95 98 98 100 99 589  
2. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň 99 98 99 97 98 98 589  
3. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice 99 96 98 97 98 100 588  
4. Hošková Žaneta 98 0258-Sokolov 98 97 98 99 99 97 588  
5. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň 96 98 95 99 100 100 588  
6. Matějková Michaela 97 0252-Horní Cerekev 98 95 100 98 97 97 585  
7. Karasová Sára 01 0224-Policie Ostrava 93 97 97 99 97 100 583  
8. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň 97 97 96 98 97 97 582  
9. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 97 97 95 96 97 98 580  
10. Vinšová Johana 97 0105-Kolín 94 97 97 99 98 95 580  
11. Paprocká Kateřina 98 0045-DDM Kolín 95 95 97 97 98 97 579  
12. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň 95 99 99 99 91 95 578  
13. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice 96 94 95 98 96 98 577  
14. Vavrová Lucie 96 0258-Sokolov 94 94 97 98 98 96 577  
15. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice 98 95 99 95 94 94 575  
16. Černá Kristýna 96 0105-Kolín 95 97 94 95 96 97 574  
17. Bartoníčková Vlasta 99 0200-Manušice 96 98 95 93 97 95 574  
18. Kuklínková René 00 0162-Slatina Brno 99 95 94 94 95 97 574  
19. Němcová Kristýna 01 0370-Dukla Plzeň 97 93 97 95 95 96 573  
20. Matějková Karolína 99 0370-Dukla Plzeň 96 95 98 94 94 96 573  
21. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 94 94 97 94 97 96 572  
22. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice 94 93 96 97 97 95 572  
23. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 96 97 91 95 95 96 570  
24. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice 91 98 95 94 98 94 570  
25. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 95 94 94 92 98 97 570  
26. Macanová Zuzana 96 0232-Rapid Plzeň 96 96 97 95 93 92 569  
27. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice 94 97 94 92 97 94 568  
28. Štefánková Kateřina 01 0224-Policie Ostrava 92 94 93 98 97 94 568  
29. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín 95 98 92 94 95 94 568  
30. Jandlová Eliška 01 0202-Černovice 99 96 97 92 87 95 566  
31. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice 95 96 94 94 97 90 566  
32. Kolková Kateřina 00 0386-Březolupy 94 96 94 94 98 90 566  
33. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice 92 92 95 97 97 92 565  
34. Míčková Kristýna 98 0374-Kopřivnice 92 98 90 94 94 97 565  
35. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 94 92 96 91 94 96 563  
36. Čugová Kateřina 99 0039-Třešť 97 94 92 94 94 92 563  
37. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno 96 92 94 95 90 96 563  
38. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 93 94 97 96 91 92 563  
39. Bretfeldová Monika 98 0162-Slatina Brno 94 92 95 96 90 93 560  
40. Byambaa Bilguunzaya 96 0200-Manušice 93 92 92 94 95 93 559  
41. Davidová Kateřina 96 0232-Rapid Plzeň 94 96 94 95 89 91 559  
42. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N. 97 95 93 92 89 93 559  
43. Zíková Klára 01 0202-Černovice 94 95 91 93 95 90 558  
44. Neumanová Barbora 01 0045-DDM Kolín 90 90 93 94 96 95 558  
45. Černá Lucie 01 0162-Slatina Brno 90 96 91 94 92 92 555  
46. Banduričová Helena 00 0258-Sokolov 94 93 91 90 89 95 552  
47. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové 88 94 92 91 94 92 551  
48. Slípková Eliška 03 0004-Ostroj Opava 93 93 90 93 91 88 548  
49. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 90 94 91 90 90 92 547  
50. Veselá Michaela 00 0045-DDM Kolín 94 82 90 89 93 92 540  
51. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice 92 88 95 88 84 93 540  
52. Marková Michaela 96 0030-N.Město na M. 89 90 93 88 90 89 539  
53. Janoušková Kateřina 04 0205-Ml.Boleslav 89 88 93 89 87 85 531  
54. Matysová Nela 00 0200-Manušice 72 70 71 81 74 76 444  
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk. 
1. Nepejchal Filip 99 0045-DDM Kolín 97 94 94 99 88 93 565  
2. Cestr Jan 00 0348-Brandýs n.L. 90 98 99 98 86 90 561  
3. Špitálský Jaroslav 97 0200-Manušice 92 95 96 99 88 89 559  
4. Poláček Aleš 97 0200-Manušice 94 91 99 98 89 86 557  
5. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy 94 91 99 97 84 91 556  
6. Hauer Jiří 96 0015-Plzeň Slovany 92 93 97 98 86 90 556  
7. Toman Matěj 98 0370-Dukla Plzeň 90 92 97 96 91 89 555  
8. Záliger Tomáš 96 0045-DDM Kolín 95 90 99 99 83 87 553  
9. Sobotka Dominik 98 0370-Dukla Plzeň 90 91 99 98 88 87 553  
10. Smetana Franitišek 97 0551-Nivnice 91 95 96 96 89 86 553  
11. Tichý Radek 99 0108-Rakovník 93 92 95 97 83 92 552  
12. Kořán Vojtěch 96 0258-Sokolov 89 92 98 98 82 91 550  
13. Kováč Daniel 96 0162-Slatina Brno 91 90 98 98 88 85 550  
14. Mikulčík Radek 99 0905-Liberec 93 93 93 92 92 87 550  
15. Doubek Martin 97 0190-Přezletice 93 94 96 92 90 83 548  
16. Hlaváček Jakub 97 0370-Dukla Plzeň 94 93 99 99 82 81 548  
17. Matoška Michal 99 0368-Poruba Skalka 86 88 96 99 90 87 546  
18. Strážnický Pavel 96 0224-Policie Ostrava 92 96 97 97 87 77 546  
19. Opalecký Jan 97 0370-Dukla Plzeň 83 88 96 97 89 87 540  
20. Tuček Martin 98 0200-Manušice 91 91 94 95 75 90 536  
21. Demjan Radek 98 0348-Brandýs n.L. 82 91 97 96 81 89 536  
22. Šír Martin 97 0190-Přezletice 90 88 99 96 80 82 535  
23. Holík Denis 97 0162-Slatina Brno 87 88 98 95 82 85 535  
24. Horák Dominik 97 0182-Přerov 89 87 95 93 85 86 535  
25. Bekr Josef 96 0258-Sokolov 90 89 96 98 75 86 534  
26. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 85 87 100 97 79 84 532  
27. Miškar Martin 97 0551-Nivnice 92 83 96 98 84 79 532  
28. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň 90 90 97 98 74 80 529  
29. Šálek Jaroslav 98 0015-Plzeň Slovany 85 90 94 96 81 79 525  
30. Kamenický Ondřej 98 0253-Sezemice 86 87 96 95 82 76 522  
31. Adamec Vojtěch 98 0224-Policie Ostrava 87 80 92 88 87 87 521  
32. Kolář Jakub 97 0370-Dukla Plzeň 81 94 97 94 78 75 519  
33. Míšek Karel 99 0348-Brandýs n.L. 88 90 94 94 83 69 518  
34. Gottlieb Michal 97 0348-Brandýs n.L. 91 86 97 97 74 70 515  
35. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 79 82 94 96 79 85 515  
36. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L. 89 84 91 92 79 79 514  
37. Zemánek Martin 99 0224-Policie Ostrava 79 77 92 96 76 76 496  
38. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 77 78 93 94 70 78 490  
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk. 
1. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň 96 96 99 98 92 86 567  
2. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice 94 89 97 96 93 93 562  
3. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň 92 93 97 97 93 90 562  
4. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň 98 95 96 98 88 86 561  
5. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň 94 96 99 98 90 82 559  
6. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň 92 96 97 96 85 90 556  
7. Karasová Sára 01 0224-Policie Ostrava 93 91 96 100 85 90 555  
8. Bartoníčková Vlasta 99 0200-Manušice 98 94 98 96 86 83 555  
9. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice 86 91 98 97 94 89 555  
10. Hošková Žaneta 98 0258-Sokolov 93 90 98 97 83 91 552  
11. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 88 88 98 93 92 89 548  
12. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 85 90 94 95 88 94 546  
13. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice 92 92 99 96 81 83 543  
14. Macanová Zuzana 96 0232-Rapid Plzeň 88 92 97 93 88 83 541  
15. Míčková Kristýna 98 0374-Kopřivnice 90 90 96 95 82 85 538  
16. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice 88 83 95 96 86 82 530  
17. Matějková Michaela 97 0252-Horní Cerekev 93 83 94 99 77 77 523  
18. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 86 85 96 95 79 78 519  
19. Vinšová Johana 97 0105-Kolín 87 92 95 92 70 78 514  
20. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice 81 84 91 91 79 80 506  
21. Marková Michaela 96 0030-N.Město na M. 82 89 93 91 72 57 484  
22. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice 84 81         165  
 
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk. 
1. Šmol Petr 86 0370-Dukla Plzeň 104,9 101,3 104,5 102 105 105,1 622,8 208,3
2. Jeřábek Tomáš 73 0232-Rapid Plzeň 103,2 104,4 103 103,3 103,6 104 621,5 207,2
3. Haloda Vladimír 85 0370-Dukla Plzeň 102,6 103,6 103,8 104 104,5 104,4 622,9 187,2
4. Kasper Tomáš 87 0368-Poruba Skalka 100,7 103,5 104,8 103,9 106,5 103,5 622,9 166,1
5. Bečka Jiří 93 0232-Rapid Plzeň 103,5 102,4 103,8 103,7 104 103,9 621,3 145,6
6. Čadek Zdeněk 92 0032-Poděbrady 104,6 103,1 101,8 103,2 103 105,5 621,2 124,5
7. Bečvář Václav 57 0227-Zábřeh na M. 104 104,8 103,8 103,5 104,9 103,3 624,3 103,8
8. Smetana Kamil 73 0551-Nivnice 103,9 103,9 102,1 104,5 104,2 102,4 621 81,8
9. Čihák Tomáš 89 0253-Sezemice 103,2 103,8 104,7 102,4 102,7 102,5 619,3  
10. Bobka Bronislav 73 0224-Policie Ostrava 101,8 102,2 104,1 103,8 103 104,2 619,1  
11. Varga Miroslav 60 0370-Dukla Plzeň 103,5 101 103,8 103,9 103,8 102,7 618,7  
12. Sváček Petr 94 0015-Plzeň Slovany 102,5 102,1 101,9 102,3 104,7 103,5 617  
13. Šmíd Václav 89 0045-DDM Kolín 101,7 103,4 100,8 103,7 103,5 102,7 615,8  
14. Hrčkulák David 92 0370-Dukla Plzeň 102,5 103,1 103,2 102,7 104,1 100,2 615,8  
15. Hawelka Martin 76 0294-Meziboří 102,1 101,2 104,3 103,6 102,1 102,3 615,6  
16. Szabados Richard 73 0311-DLM Most 102,4 100,2 101,4 104,1 101,9 104,7 614,7  
17. Gruber Michal 84 0348-Brandýs n.L. 102,1 102 102,1 102,1 103,5 102,9 614,7  
18. Plecháč Petr 93 0232-Rapid Plzeň 102,5 101,7 103,1 102,4 101,2 102,7 613,6  
19. Brožek Roman 76 0055-Jablonec n.N. 102 102,7 101,7 102,4 104,2 100 613  
20. Klimánek Miroslav 52 0055-Jablonec n.N. 101,2 100,9 102 101,9 103,4 102,8 612,2  
21. Pospíšil Milan 74 0297-Hradec Králové 100,7 103,2 102,3 102,6 100,8 102,6 612,2  
22. Fabok Rastislav 67 0015-Plzeň Slovany 104,5 99,9 103,2 98,9 102,3 103 611,8  
23. Kocourek František 41 0015-Plzeň Slovany 103,5 101,9 99,9 102,6 103,3 100,1 611,3  
24. Adamec Pavel 72 0224-Policie Ostrava 101,9 103,9 103,8 99,9 101,4 98,6 609,5  
25. Karel Josef 74 0055-Jablonec n.N. 99,9 100,4 102,8 102,5 102,2 101,3 609,1  
26. Hulec Lukáš 90 0406-Senco Žilov 99,9 101,3 100,9 101,4 102,6 102,7 608,8  
27. Vondráček Daniel 59 0032-Poděbrady 102,3 102,6 99,7 100,9 101,5 101,4 608,4  
28. Šimanovský Jiří 64 0001-Praha 2 102,6 103,1 102,7 101,7 98,8 99,5 608,4  
29. Šenkapoul Vladimír 53 0039-Třešť 101,4 103,6 99,9 101,4 100,1 101,2 607,6  
30. Kasipovič Nikica 66 0015-Plzeň Slovany 102,1 95,9 103,4 102,3 102,2 101,3 607,2  
31. Hromada Jiří 88 0370-Dukla Plzeň 100,2 100,6 101,8 102,5 99,9 102 607  
32. Kapica Rudolf 58 0328-Rožnov 101,2 97,7 102,3 100,4 103 102 606,6  
33. Stránský Milan 59 0037-Dvory 99,9 100,7 101,4 101,2 101,4 101,8 606,4  
34. Kafka Josef 47 0067-Jiříkov 101,9 98,4 101,4 102,4 101,4 100,6 606,1  
35. Tichý Radek 70 0108-Rakovník 100,4 99,9 104 101,6 100,4 99,4 605,7  
36. Tkadlec Miroslav 57 0292-Loučná n.D. 101,1 102,3 100,6 100,3 100,1 101,2 605,6  
37. Houžvička Alois 46 0021-Magnum Praha 100,6 99,9 102,3 101 101 100,8 605,6  
38. Kaufner Jan 49 0486-Domažlice 98,5 102,8 101,1 100,5 101,7 100,8 605,4  
39. Tůma Martin 85 0039-Třešť 100,7 102,8 100,9 101,9 100,5 98,3 605,1  
40. Václav Pavel 65 0227-Zábřeh na Moravě 98,4 102,6 99,9 100,3 101,6 102,2 605  
41. Pavíza Michal 66 0170-Doubravka 100,8 102 100,1 100,4 100,6 101,1 605  
42. Nováček Vladislav 57 0258-Sokolov 100,1 102,6 100 99,8 101,7 100,8 605  
43. Boháček Pavel 73 0905-Liberec 102,2 100,5 101,4 100,2 99,4 101 604,7  
44. Lemfeld Jaromír 69 0200-Manušice 99,9 101,1 100 101,3 100,8 100,9 604  
45. Lupač Milan 90 0551-Nivnice 99,9 99,5 101,5 102,1 103,6 97,3 603,9  
46. Andrejič Nikola 77 0301-Č.Budějovice 96,8 101,6 102,9 100,7 104,3 96,4 602,7  
47. Havlík Martin 93 0015-Plzeň Slovany 98,6 98,3 100,9 100,9 102,5 101,4 602,6  
48. Horáček Jan 85 0294-Meziboří 100,2 100,6 99,8 100,8 100,3 100,7 602,4  
49. Neumann Karel 63 0027-Delta Praha 100,2 100,2 100,3 100 101,4 99,5 601,6  
50. Rambousek Pavel 56 0043-Děčín 101,7 99,9 101,9 98,8 98,3 100,2 600,8  
51. Karlík Ondřej 85 0551-Nivnice 99 101 97,3 98,1 99,3 104,1 598,8  
52. Hrubeš Vilém 51 0353-Pelhřimov 97,3 102,6 101,3 100 98,3 98 597,5  
53. Janeček Jiří 59 0182-Přerov 97,5 98,8 97,9 100,4 99,9 102,5 597  
54. Hase Roland 69 0067-Jiříkov 99,6 100,5 99,1 99 99,3 97,5 595  
55. Kafka Jiří 67 0067-Jiříkov 101,5 98,6 97,9 98,5 99,7 97,6 593,8  
56. Vyhlídal Jiří 72 0368-Poruba Skalka 97,2 97,5 98,1 101,4 100 98,3 592,5  
57. Neumann Tomáš 93 0027-Delta Praha 98,1 99,3 103,2 97,4 101,8 92,7 592,5  
58. Mikulčík Hynek 70 0905-Liberec 101 95,7 96,7 99,8 100,5 98,7 592,4  
59. Reichert Ondřej 91 0348-Brandýs n.L. 98,6 97,6 98,6 97,6 100,4 96,5 589,3  
60. Doležal Jaroslav 56 0032-Poděbrady 96,5 97,5 98,5 96,1 100,7 96,2 585,5  
61. Kučera Zdeněk 61 0200-Manušice 95 95,8 96,4 96,6 100,2 98,8 582,8  
62. Bartošek Marek 89 0462-Poličná 101,4 74,4 100,9 99,9 101,2 103,9 581,7  
63. Šťastný Zdeněk 48 0437-Stará Lysá 97 96,1 98,2 98,6 95,6 94,3 579,8  
64. Schwarz Antonín 40 0232-Rapid Plzeň 96,9 100,2 95,5 96,7 94,1 92,5 575,9  
65. Binar Radomír 39 0486-Domažlice 95,7 95 90 95,7 97,9 95,3 569,6  
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenci
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK DUKLA Plzeň A Morávek - 590 Sobotka - 585 Vaněk - 576 1751
2. Středočeské KS A Nepejchal - 589 Karásek - 580 Cestr - 577 1746
3. SSK Unitop Sokolov A Kořán - 583 Šetka - 582 Bekr - 576 1741
4. SSK Slatina Brno A Holík - 589 Kováč - 575 Kaplan - 572 1736
5. Středočeské KS B Míšek - 575 Doubek - 570 Tichý - 569 1714
6. SSK Unitop Sokolov B Jaškin - 578 Kovář - 568 Krejčí - 565 1711
7. SSK DUKLA Plzeň B Hlaváček - 583 Pač - 566 Toman - 557 1706
8. SSK DDM Kolín Záliger - 582 Zmátlo - 565 Novotný - 559 1706
9. KS Vysočina Vaněk - 577 Rudolf - 573 Vaněk - 556 1706
10. SSK DUKLA Plzeň C Dyrhon - 577 Opalecký - 566 Louvar - 562 1705
11. SSK DUKLA Plzeň D Vaněk - 572 Vlček - 569 Karlík - 562 1703
12. Plzeňské KS Šálek - 586 Staníček - 570 Valenta - 546 1702
13. SSKP Ostrava Strážnický - 578 Přívratský - 570 Adamec - 552 1700
14. SSK Slatina Brno B Wágner - 581 Brauner - 561 Liška - 552 1694
15. Středočeské KS C Čermák - 571 Demjan - 567 Kliment - 555 1693
16. Zlínské KS Ondrašík - 582 Grebeníček - 572 Ondrašík - 532 1686
17. SSK Manušice Tuček - 579 Pírek - 556 Bílek - 551 1686
18. SSK DUKLA Plzeň E Půta - 562 Nedbal - 559 Bílek - 557 1678
19. SSK Poruba-Skalka Matoška - 571 Oršový - 550 Strážnický - 545 1666
20. SSK Kablo Vel. Mez. Chytka - 573 Mezhlumyan - 548 Štandera - 537 1658
21. SSK DUKLA Plzeň F Mikeš - 564 Fiala - 549 Egermaier - 538 1651
22. Moravskoslezské KS Bačina - 553 Hanke - 551 Zemánek - 543 1647
23. SSK Přezletice Šír - 566 Trávníček - 552 Kučera - 527 1645
24. SSK Brandýs n L. Lučan - 552 Gürtler - 548 Gottlieb - 539 1639
25. SSK Rohozec Gladkov - 567 Holec - 559 Bubeník - 511 1637
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK DUKLA Plzeň A Kolaříková - 589 Janková - 588 Hajšmanová - 582 1759
2. SSK DUKLA Plzeň B Kokošková - 589 Thurnwaldová - 578 Němcová - 573 1740
3. Středočeské KS Vinšová - 580 Paprocká - 579 Černá - 574 1733
4. SSK Manušice Kailová - 580 Brabcová - 575 Bartoníčková - 574 1729
5. KS Vysočina A Matějková - 585 Michálková - 577 Jandová - 563 1725
6. SSK Sezemice Procházková - 588 Vyhnálková - 566 Hrobařová - 565 1719
7. SSKP Unitop Sokolov Hošková - 588 Vavrová - 577 Banduričová - 552 1717
8. Moravskoslezské KS Karasová - 583 Štefánková - 568 Míčková - 565 1716
9. Zlínské KS Daňková - 570 Ilková - 570 Kolková - 566 1706
10. Plzeňské KS Nekolová - 572 Macanová - 569 Davidová - 559 1700
11. SSK Černovice Jiráková - 570 Jandlová - 566 Zíková - 558 1694
12. SSK Slatina Brno B Kuklínková - 574 Bretfeldová - 560 Černá - 555 1689
13. SSK Ruprechtice Lib. Kimáková - 572 Šulcová - 568 Bajanová - 540 1680
14. SSK DDM Kolín Skalová - 568 Neumanová - 558 Veselá - 540 1666
15. KS Vysočina B Vlčková - 563 Čugová - 563 Marková - 539 1665
 
Kategorie : Družstva SM 3x20 dorostenky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Dukla Plzeň Kokošková - 567 Janková - 561 Kolaříková - 556 1684
2. Plzeňské KS Thurnwaldová - 562 Hajšmanová - 559 Macanová - 541 1662
3. SSK Manušice Bartoníčková - 555 Brabcová - 555 Kailová - 548 1658
4. KS Vysočina Jandová - 546 Matějková - 523 Jiráková - 519 1588
5. SSK Ruprechtice Kimáková - 530 Šulcová - 506 Bajanová - 165 1201