Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

44.ročník

Pelhřimov   28.9.2014
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Horáček Lukáš 89 34575 0358 - Jihlava 96 96 93 285 94 93 94 281 566
2. Korbel Radim 76 36614 0750 - Slavkov 93 93 93 279 95 93 94 282 561
3. Padevět Jiří 80 12941 0069 - Duel Praha 93 95 93 281 93 95 92 280 561
4. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 94 93 97 284 88 94 93 275 559
5. Skýva Martin 93   ŠKP - Bratislava 97 92 87 276 91 90 94 275 551
6. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 93 96 93 282 87 89 89 265 547
7. Maštera Aleš 81 20990 0584 - Třebíč 93 93 92 278 84 88 90 262 540
8. Litera Jiří 65 02020 0069 - Duel Praha 87 87 92 266 88 87 83 258 524
9. Lhotský Milan 65 39195 0353 - Pelhřimov 72 50 85 207 94 86 87 267 474
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Ewen Gretchen 58   SSZ - Burgenland N. 92 94 95 281 98 97 97 292 573
2. Kučová Katarína 64   ŠSK - Martin 94 98 93 285 96 96 94 286 571
3. Fröhlich Michael 95   SSZ - Burgenland N. 95 96 90 281 93 91 95 279 560
4. Gajanová Lenka 82   ŠKP - Bratislava 92 95 95 282 96 83 90 269 551
5. Kasala Štefan 98   ŠKP - Bratislava 80 84 84 248 87 87 86 260 508
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Rendl Josef 51 14245 0298 - Strakonice 91 95 95 281 95 94 90 279 560
2. Némethy Ivan 46   ŠKP - Martin 91 92 92 275 93 95 97 285 560
3. Houfek Josef 56 30477 0121 - Chaloupky 93 88 96 277 91 97 94 282 559
4. Hein Bohumil 45 01938 0121 - Chaloupky 91 91 92 274 95 89 95 279 553
5. Bernát Rudolf 51 05711 0232 - Rapid Plzeň 95 93 93 281 89 90 91 270 551
6. Schöberl Siegfried 58   SSZ - Burgenland N. 90 94 91 275 94 89 90 273 548
7. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Slavkov 88 88 94 270 93 89 89 271 541
8. Taubr Pavel 53 07397 0298 - Strakonice 95 93 95 283 91 84 83 258 541
9. Zamrazil Pavel 63 37960 0121 - Chaloupky 91 90 92 273 92 86 89 267 540
10. Váňa Jan 43 02665 0069 - Duel Praha 88 92 77 257 92 96 90 278 535
11. Nedělka František 53 17904 0556 - V.Městec 88 92 88 268 87 85 89 261 529
12. Bazala Miroslav 54 39552 0121 - Chaloupky 91 85 85 261 83 90 84 257 518
13. Obrcian Josef Ing. 54 05167 0102 - Písek 76 92 88 256 84 87 85 256 512
14. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Slavkov 92 89 86 267 87 82 72 241 508
15. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 86 79 87 252 83 86 83 252 504
16. Bouda Jaromír 58 06681 0298 - Strakonice 78 81 80 239 74 82 81 237 476
17. Štěch Josef 46 01054 0102 - Písek 81 84 88 253 54 81 59 194 447
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kučová Katarína 64   ŠSK - Martin 92 95 93 280 94 94 96 284 564
2. Houfek Josef 56 30477 0121 - Chaloupky 87 96 93 276 96 96 93 285 561
3. Hein Bohumil 45 01938 0121 - Chaloupky 89 99 93 281 90 87 94 271 552
4. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Slavkov 88 91 91 270 88 89 94 271 541
5. Korbel Radim 76 36614 0750 - Slavkov 89 88 94 271 87 88 90 265 536
6. Némethy Ivan 46   ŠKP - Martin 87 85 92 264 89 91 87 267 531
7. Zamrazil Pavel 63 37960 0121 - Chaloupky 85 89 89 263 89 91 86 266 529
8. Litera Jiří 65 02020 0069 - Duel Praha 84 90 92 266 85 83 90 258 524
9. Bazala Miroslav 54 39552 0121 - Chaloupky 90 87 86 263 88 82 84 254 517
10. Gajanová Lenka 82   ŠKP - Bratislava 92 94 89 275 86 73 79 238 513
11. Lhotský Milan 65 39195 0353 - Pelhřimov 82 83 87 252 74 86 94 254 506
12. Rendl Josef 51 14245 0298 - Strakonice 90 87 88 265 76 79 84 239 504
13. Taubr Pavel 53 07397 0298 - Strakonice 90 93 89 272 90 69 68 227 499
14. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 82 74 89 245 85 90 74 249 494
15. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Slavkov 87 91 89 267 80 73 68 221 488
16. Váňa Jan 43 02665 0069 - Duel Praha 83 83 88 254 62 91 81 234 488
17. Guhl David 79 39693 0120 - Chotěboř 89 87 89 265 68 83 66 217 482
18. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 78 86 84 248 69 79 76 224 472
19. Bouda Jaromír 58 06681 0298 - Strakonice 84 69 76 229 33 83 75 191 420

Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523