Jarní cena

Chotěboř   8. 5. 2015
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 100 97 100 99 98 593
2. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 99 93 98 97 99 99 585
3. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov 0383 99 97 97 98 98 96 585
4. Tkadlec Miroslav 57 05035 Loučná n.D. 0292 98 100 96 97 97 96 584
5. Březina Jindřich 63 00510 Ostroměř 0214 100 96 97 95 99 97 584
6. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště 0287 96 96 98 97 100 96 583
7. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 94 97 95 98 98 581
8. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť 0039 97 95 99 96 97 96 580
9. Novák Jakub 94 35304 Sezemice 0253 97 95 96 95 99 97 579
10. Košťák František 49 01017 Batelov 0383 96 92 98 95 97 98 576
11. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 94 97 95 97 93 99 575
12. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh n.M. 0227 92 97 94 97 98 97 575
13. Tůma Martin 85 28060 Třešť 0039 96 98 98 93 94 93 572
14. Vídeňský Miroslav 53 05677 Rychnov n.K. 0402 93 98 95 98 92 94 570
15. Kranich Albert 74 05677 Chrast 0201 93 93 94 95 99 93 567
16. Fišera Jiří 51 04202 Chotěboř 0120 96 92 97 94 94 91 564
17. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. 0303 95 91 94 93 97 91 561
18. Dostál Bohumil 47 05766 Zábřeh n.M. 0227 91 94 95 93 94 91 558
19. Krejčí Zdeněk 55 05768 Zábřeh n.M. 0227 88 93 93 93 91 95 553
20. Kubík Josef 49 00056 Chrast 0201 91 94 89 91 91 93 549
21. Kříž Milan 44 07758 Vysoké Mýto 0448 93 89 86 93 94 92 547
22. Kysela L. 72 04247 Chrast 0201 90 93 96 91 85 90 545
23. Čech Jiří 29 03752 Sezemice 0253 84 89 90 85 88 84 520
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Přívratský Jiří 01 39867 Ostrava 0224 94 95 99 98 98 99 583
2. Rotrekl Filip 01 38879 Sezemice 0253 97 98 94 98 98 98 583
3. Štefánková Kateřina 01 39865 Ostrava 0224 99 95 97 100 94 95 580
4. Karasová Sára 01 39380 Ostrava 0224 98 99 95 96 95 96 579
5. Ondrašík Radek 97 36879 Březolupy 0386 98 94 95 97 96 98 578
6. Strážnický Pavel 96 37675 Ostrava 0224 93 95 97 97 97 96 575
7. Adamec Vojtěch 98 39573 Ostrava 0224 96 95 97 94 97 95 574
8. Hrobařová Lenka 98 38043 Sezemice 0253 94 94 96 96 96 97 573
9. Adamová Jana 52 00522 Sezemice 0253 94 96 92 95 96 98 571
10. Puhlovský Jiří 01 39875 Sezemice 0253 90 94 95 99 96 96 570
11. Dajčarová Sabina 01 39877 Slatina Brno 0162 96 96 94 94 94 93 567
12. Strážnický Milan 00 39869 Ostrava 0224 88 96 97 93 94 96 564
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 100 91 93 89 96 568
2. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 94 92 91 96 92 564
3. Novák Jakub 94 35304 Sezemice 0253 97 95 95 89 88 96 560
4. Březina Jindřich 63 00510 Ostroměř 0214 100 96 89 89 88 93 555
5. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 94 97 83 81 89 89 533
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Karasová Sára 01 39380 Ostrava 0224 98 99 82 92 95 96 562
2. Strážnický Pavel 96 37675 Ostrava 0224 93 95 93 92 96 89 558
3. Ondrašík Radek 97 36879 Březolupy 0386 98 94 85 90 88 96 551
4. Hrobařová Lenka 98 38043 Sezemice 0253 94 94 82 87 88 92 537
5. Přívratský Jiří 01 39867 Ostrava 0224 94 95 81 80 90 94 534
6. Rotrekl Filip 01 38879 Sezemice 0253 97 98 79 78 81 88 521
7. Adamec Vojtěch 98 39573 Ostrava 0224 96 95 78 80 76 83 508
8. Strážnický Milan 00 39869 Ostrava 0224 88 96 72 73 86 87 502
9. Puhlovský Jiří 01 39875 Sezemice 0253 90 94 74 77 80 86 501
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-0177