Pohár AVZO Horní Cerekev

OSL AVZO Pelhřimovska - 4.kolo

Horní Cerekev   8. 8. 2015
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman Petr 73 AVZO N.Město na Mor. 98 96 99 99 98 98 588
2. Materna Jiří 64 AVZO N.Město na Mor. 98 97 96 100 98 98 587
3. Michal Vladimír 58 SSK Mostiště 99 96 99 97 97 97 585
4. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 98 97 94 95 98 95 577
5. Trávníček Jiří 56 SSK Batelov 97 94 96 96 96 94 573
6. Duffek Zdeněk 63 AVZO Košetice 97 95 94 95 92 91 564
7. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 96 98 93 94 93 90 564
8. Přibyl Miloslav 67 AVZO H. Cerekev 96 91 93 96 93 92 561
9. Urbánek Štěpán 78 AVZO Košetice 93 90 93 93 94 94 557
10. Rudolf Jiří 66 SSK Třešť 90 93 90 94 93 95 555
11. Duffek Zdeněk 91 AVZO Košetice 91 97 95 93 91 86 553
12. Rudolf Jan 95 AVZO H. Cerekev 88 87 94 95 94 94 552
13. Dočekal Stanislav 63 SSK Chotěboř 91 95 95 85 91 94 551
14. Doležal Bohumír 52 SSK Batelov 89 92 85 97 96 92 551
15. Bárta Petr 90 AVZO Košetice 89 91 87 93 92 96 548
16. Košťák František 49 SSK Batelov 91 96 93 92 89 87 548
17. Matoušek Karel 56 AVZO Žirovnice 93 93 90 85 97 89 547
18. Šamaj Vladimír 51 AVZO H. Cerekev 88 91 90 93 93 90 545
19. Šlancar Ladislav 75 SSK Žďár nad Sáz. 85 85 94 90 90 90 534
20. Trnka Milan 49 AVZO Košetice 84 93 94 83 85 94 533
21. Sobek Vlastimil 41 AVZO Košetice 87 90 79 85 85 89 515
22. Luňáček Oldřich 48 AVZO Obrataň 67 68 60 58 58 60 371
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Rudolf Jiří 99 AVZO H. Cerekev 95 97 96 98 95 98 579
2. Jandová Šárka 98 AVZO Černovice 92 95 98 94 96 97 572
3. Matějková Michaela 97 AVZO H. Cerekev 99 96 96 94 94 92 571
4. Vlčková Michaela 01 AVZO H. Cerekev 94 97 95 97 92 94 569
5. Přibylová Ivana 92 AVZO H. Cerekev 94 92 96 94 94 91 561
6. Dajčarová Sabina 01 SSK Slatina Brno 92 93 93 94 94 93 559
7. Klimeš Dominik 98 AVZO Černovice 92 89 90 96 94 91 552
8. Čugová Kateřina 99 AVZO H. Cerekev 82 90 94 94 91 90 541
9. Bezák Marian 01 SSK Kablo V.Meziříčí 83 90 84 88 83 90 518
10. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 79 76 89 93 85 93 515
11. Šíma Zdeněk 00 SSK Kablo V.Meziříčí 82 83 86 85 77 78 491
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 AVZO N.Město na Mor. 98 97 90 91 92 95 563
2. Jandová Šárka 98 AVZO Černovice 92 95 92 89 85 90 543
3. Přibylová Ivana 92 AVZO H. Cerekev 94 92 86 90 80 86 528
4. Dočekal Stanislav 63 SSK Chotěboř 91 95 79 77 87 91 520
5. Klimeš Dominik 98 AVZO Černovice 92 89 74 79 72 80 486
6. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 96 98 53 61 81 76 465
7. Vlčková Michaela 01 AVZO H. Cerekev 94 97 60 57 78 77 463
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609